Agencja UX

Agencja UX

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym zajmuje się agencja UX? Jest to stosunkowo nowa i młoda branża, która jednak dynamicznie się rozwija, zapewniając sporo nowych miejsc pracy. W obecnych czasach ciężko zliczyć, ile dziennie powstaje nowych stron, aplikacji i innych interfejsów graficznych, dzięki którym możemy sterować zaawansowanymi urządzeniami elektronicznymi czy programami organizującymi naszą codzienność.

Aby takie coś powstało, potrzebny jest dobrym, mądry i w miarę prosty projekt. Chodzi o to, aby ktoś, kto ma do czynienia z danym narzędziem po raz pierwszy, nie miał większych problemów z intuicyjnym korzystaniem z niego. Celem jest zapewnienie mu jak najlepszych doświadczeń i tym zajmuje się agencja UX. Projektowanie doświadczeń podczas korzystania z nowoczesnych narzędzi pozwala rażąco zwiększyć ich skuteczność w realizacji celów, dla których powstały

Bazując na własnej wiedzy oraz doświadczeniu, a także w zgromadzonych informacjach i analizach jakościowych oraz ilościowych, agencja UX zweryfikuje nasze założenia projektowe i zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązania. Dzięki temu stworzy makietę aplikacji – coś jak kod html dla strony, który określa rozkład treści, ale nie prezentuje układu graficznego. To będzie następny etap prototypowy.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 20.03.2019 18:55:19)

Podlinkuj wpis: