Akcesoria do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy

Akcesoria do odkurzaczy to, wbrew pozorom, bardzo szeroki temat. Pewnie niejednokrotnie frustrowałeś się tym, że twój odkurzacz nie spełnia dobrze swojej roli, np. nie jest w stanie wyciągnąć wszystkich, gołym okiem widocznych okruszków z dywanu. Wymienianie worka nic nie dało, kupno mocniejszego odkurzacza również, a bardzo często przyczyną mogło być niedopasowanie ssawki do rodzaju dywanu.

Jeśli chodzi o akcesoria do odkurzaczy, to właśnie ssawki są tym produktem, o który klienci pytają najczęściej. Spotkać się możemy zatem ze ssawkami kombi, które są najbardziej uniwersalne, ponieważ posiadają wysuwane szczotki, jest to domyślny rodzaj ssawki dla większości odkurzaczy. Bardzo podobnym modelem jest 3w1, jest on jednak wyposażony w elementy, które dodatkowo zgarniają brud. Specjalnie do wykładzin i dywanów zaprojektowana została turboszczotka, która wyróżnia się wałkiem obrotowym. Z rzeczy must have należy wymienić jeszcze ssawkę szczelinową, która umożliwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Produkty takie jak akcesoria do odkurzaczy to także worki do tych urządzeń. Możemy kupić albo oryginalne, zaprojektowane specjalnie do danego modelu, albo rozwiązania uniwersalne. Warto zwrócić uwagę, czy do ich konstrukcji nie użyto elementów plastikowych. Worki jednorazowe powinny być wykonane w całości z papieru.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 15.03.2019 08:16:26)

Podlinkuj wpis: