Aminokwasy | mocnysklep.pl

Aminokwasy | mocnysklep.pl

Aminokwasy są obecnie bardzo popularne na rynku suplementów diety. Jednak w jakim celu powinny być stosowane oraz co daje nam wprowadzenie ich do swojej diety? Odpowiedź jest prosta, a mianowicie aminokwasy biorą udział w budowaniu białek ustrojowych oraz innych, bardzo ważnych substancji o działaniu fizjologicznym. Ich stosowanie przyśpiesza regenerację po treningową mięśni, która odgrywa bardzo ważną rolę w budowaniu masy mięśniowej, a także przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej.

Aminokwasy, a odżywki białkowe

Skuteczność aminokwasów pochodzących z produktów białkowych jest znacznie mniejsza ponieważ są one wolniej wchłaniane przez organizm sportowca. Wynika to z tego, iż odżywka białkowa musi zostać najpierw strawiona w przewodzie pokarmowym, natomiast aminokwasy z hydrolizatu wchłaniają się już w któtkim czasie po spożyciu. Ich stosowanie pozwala zaoszczędzić energię, która zostałaby wykorzystana podczas procesu trawienia, a także odciążyć układ pokarmowy, co ma duże znaczenie zwłaszcza przed rozpoczęciem treningu.

Jeżeli pragniesz zwiększyć efektywność swoich treningów oraz skutecznie zwiększyć swoją masę oraz siłę mięśniową odwiedź sklep internetowy Mocny Sklep i wybierz dopasowane do swoich potrzeb siebie aminokwasy. Zapraszamy!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 16.06.2018 04:45:19)

Podlinkuj wpis: