Aranżacje wnętrz Warszawa

Aranżacje wnętrz Warszawa

Dom, a raczej wnętrze domu jest to miejsce które powinno być ładne i funkcjonalne. Aranżacje wnętrz Warszawa to nowoczesny design pomieszczenia który prócz piękna powinno być użyteczne.

Architektura wnętrz Warszawa Modify to zachowanie trzech zasad:

– trwałość

– użyteczność

– piękno

projektowanie mieszkań Warszawa – Jak pracujemy:

– 1 etap – koncepcyjny Podczas pierwszych spotkań wspólnie z inwestorem ustalamy charakter wnętrz i ich funkcje. Poznajemy Klienta i jego oczekiwania co jest bardzo aby móc przedstawić propozycję. Przedstawiamy propozycje układu funkcjonalnego na rzutach, natomiast po dopracowaniu rzutów przechodzimy do wykonania wizualizacji. Razem z Klientem dobieramy oświetlenie, kolorystykę, meble itp.

– 2 etap – wykonawczy Drugim etapem jest przygotowanie rysunków technicznych wyburzeń, instalacji elektrycznej, klimatyzacji, posadzek, audio, instalacji wod-kan itd., stanowiących podstawę dla wykonawców do zrealizowania ustalonych w etapie koncepcyjnym decyzji. W zakres etapu wchodzą również wszystkie rysunki zabudów stolarskich i elementów ślusarskich. Przedstawiamy szczegółową wycenę dotyczącą realizacji projektu (stolarz, ekipa budowlana, cena mebli, ceny lamp itp.). Proponujemy sprawdzonych i godnych zaufania wykonawców poszczególnych części projektu, przedstawiamy próbki materiałów, objaśniamy technologię, pomagamy w składaniu zamówień w sklepach.

– 3 etap – nadzór autorski To kontakt z wykonawcami, ustalenie harmonogramu wykonywanych prac, objaśnienie ewentualnych problemów. W trosce o prawidłową realizację projektu wizytujemy budowy przynajmniej raz w tygodniu.

Projektant wnętrz warszawa – Beata Napierała.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 36 (ostatnio: 03.12.2018 19:08:41)
  • yahoo: 21 (ostatnio: 12.12.2017 21:52:54)

Podlinkuj wpis: