Auta Cars zabawki

Auta Cars zabawki

Animowany film Disneya „Auta” pojawił się w kinach po raz pierwszy już kilkanaście lat temu. Stał się absolutnym hitem, zaś jego druga część powtórzyła ten sukces. Od tego czasu za Auta Cars zabawki królują w sklepach z artykułami dla dzieci. Nic dziwnego, na punkcie bajkowych bohaterów zwariowali nie tylko chłopcy, ale także dziewczynki.

Auta Cars zabawki – zaczęło się od samochodzików

Początkowo na rynku pojawiły się pierwsze Auta Cars zabawki w formie tradycyjnych samochodzików. Popularne wśród chłopców, kusiły także dziewczynki, które widziały w nich odzwierciedlenie swoich ulubionych postaci z popularnej bajki. Kto nie chciałby mieć w swoim pokoju odważnego Zygzaka McQueen czy przesympatycznego Złomka? Zauważywszy sukces tych produktów, producenci zaczęli wprowadzać także inne.

Szeroki wybór wśród Auta Cars zabawki

Obecnie jest dostępnych wiele artykułów z serii Auta Cars zabawki. Warto zaznaczyć, że to już nie tylko same autka, ale także całe zestawy pojazdów, czasem z dołączonymi do nich torami wyścigowymi czy specjalnymi wyrzutniami. W sklepach można znaleźć także inne gadżety z wizerunkami bohaterów, takie jak tablice magnetyczne czy kreatywny rzutnik do kolorowania. Sprawdź sam i wybierz to, co najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 28.05.2019 04:27:47)

Podlinkuj wpis: