Biżuteria handmade

Biżuteria handmade

Masz dosyć ciągle tych samych, nudnych dodatków, które wtapiają Cię w tłum? Twój naszyjnik to równocześnie model który noszą prawie wszystkie kobiety? Najwyraźniej nie odkryłaś jeszcze biżuterii handmade. Wysokiej jakości materiały, z których jest ona wykonana sprawiają, że wygląda ona ekskluzywnie, a przy tym oryginalnie!

Biżuteria handmade to połączenie wysokiej jakości kruszców, pięknych kolorów i wzorów. Niezwykłość i niepowtarzalność designu ręcznie robionych dodatków to ich ogromny plus. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest dopracowany do perfekcji, a wyjątkowość podkreślają niebanalne wybory materiałów wybranych do wykonania takiego cacuszka. Mogą być to, obok tradycyjnych wyborów takich jak złoto czy srebro, także len, drewno, szkło lub… ceramika!

Naszyjniki, bransoletki, zegarki, pierścionki czy wisiory – każdy z rodzajów biżuterii handmade jest ciekawy. Koraliki, ich połączenie, dobranie barw, interesujące motywy. Rękodzieło pozwala na artystyczne spełnienie i wyróżnienie się z tłumu tak samo wyglądających osób, których dodatki pochodzą ze zwykłych sieciówek. Taka biżuteria może być świetnym prezentem urodzinowym lub imieninowym dla mamy, babci, koleżanki. Warto zastanowić się nad takim wyborem!


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 15.11.2019 22:01:01)

Podlinkuj wpis: