Buty dla dzieci

Buty dla dzieci

Buty dla dzieci– jak wybrać?

Wybierając się na zakupy po buty dla dzieci nie zawsze wiemy, czym kierować się przy ich wyborze. Postawić na wygodę czy może na to, co teraz jest w modzie? Dzisiaj podpowiemy Wam, jak rozsądnie kupować obuwie dziecięce.

Jak kupować buty dla dzieci – wskazówki

Wystarczy trzymać się paru wytycznych:Po pierwsze: ustal rozmiar. Jest to przydatne szczególnie, jeśli nie chcesz zabierać małego dziecka do sklepu obuwniczego. Jeśli jednak weźmiesz malucha ze sobą, a nadal masz problem z przymierzeniem mu butów, poproś sprzedawcę o miarkę, którą zmierzysz długość oraz szerokość stopy dziecka.

Po drugie: wybierz odpowiednią porę na zakupy z dzieckiem. Pamiętaj, że jeśli dziecko będzie marudne czy nienajedzone, to będzie Ci ciężko zmusić je do przymierzenia butów. Najlepiej wybierzcie się na zakupy w większym gronie. Kiedy Ty będziesz wybierała buty dla dzieci, mąż czy starsze rodzeństwo będą poskramiały nudzącą się pociechę.

Po trzecie: Zwracaj uwagę na cholewkę. But nie może ograniczać ruchów stopy. Pamiętaj, że Twoje dziecko jest ruchliwe i musi mieć swobodę w kucaniu czy klękaniu.

Po czwarte: zegnij podeszwę. Podeszwa powinna być sprężysta w 1/3 długości, a dopiero od śródstopia twardsza. Dziecko powinno czuć podłoże, ale nie powinno czuć wbijających się w podeszwę kamyków.

Po piątek: wybieraj buty zrobione z takie materiału, który pozwala skórze na swobodne oddychanie. Najlepiej w tym przypadku sprawdzi się skóra naturalne. Wbrew pozorom nowoczesne syntetyki również zapewniają dobrą wentylację stopy. Nie powinnaś za to wybierać butów dla dzieci wykonanych z elementów gumowych i plastikowych.

Buty dla dzieci – największy wybór znajdziesz na Ceneo. Udanych zakupów 🙂


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.3915598, Długość geograficzna: 16.858037800000034

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 16.07.2019 00:42:54)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 02.02.2018 14:44:40)

Podlinkuj wpis: