Creative Muvo 1c

Creative Muvo 1c

Muzyka towarzyszy Ci non stop? Sprawdź Creative Muvo 1c – niewielki, lekki przenośny głośnik, który dzięki obudowie odpornej na wodę i kurz (klasa IP66) możesz zabrać ze sobą w plener. Potrzebujesz więcej mocy? Nic nie stoi na przeszkodzie, by bezprzewodowo połączyć dwa głośniki Creative Muvo 1c i cieszyć się dźwiękiem stereo.

Pojemność baterii

W Muvo 1c wbudowany został akumulator o pojemności 650mAh. Pozwala to na używanie go przez około 6 godzin. W razie potrzeby głośnik można ładować korzystając z kabla microUSB. Mocny, donośny dźwięk gwarantują: dostrojony, pełnozakresowy głośnik oraz duży pasywny radiator. Sprzęt ten można wykorzystać również jako zestaw głośnomówiący, podłączany do telefonu przez Bluetooth. Waga produktu to 158g, urządzenie mieści się w dłoni.

Pora na zakupy?

Creative Muvo 1c w zestawie z kablem USB i skróconą instrukcją obsługi znajdziesz na stronie https://www.extreme-pc.pl/creative-muvo-1c-glosnik-przenosny-bluetooth,id225034.html. Dostępna jest tam również szczegółowa specyfikacja produktu oraz szerszy opis. W plenerze nie jesteśmy skazani na słuchawki. Szeroka oferta głośników przenośnych to propozycja dla osób, które nie mogą rozstać się z ulubioną muzyką.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 26.04.2019 01:10:42)

Podlinkuj wpis: