Czym sypiemy parę młodą

Czym sypiemy parę młodą

Czym sypiemy parę młodą? To pytanie zadaje sobie wiele gości weselnych oraz Para Młoda. Do tej pory najczęściej wykorzystywane do tego były płatki róż oraz ryż. Nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, ponieważ drobne ziarenka trafiają we włosy. Może to stać się zmorą Panien młodych. Dlatego warto zastosować bezpieczniejsze alternatywy np. konfetti, drobne monety, cukierki lub bańki mydlane. Każde z nich otrzymamy w sklepach z dekoracjami oraz upominkami weselnymi.

Przed ceremonią warto zaznaczyć gościom czym sypiemy parę młodą, ponieważ uda nam się uniknąć chaosu oraz prawdopodobnych skutków obsypania ryżem. Na rynku dostępne są również tuby strzelające, konfetti push up czy specjalne koszyczki. To świetna atrakcja dla gości oraz niesamowity efekt na zdjęciach. Koszt jest niewielki, dlatego śmiało możemy zaopatrzyć się w kilka sztuk, aby wzmocnić efekt.

Zajrzyj na stronę: https://www.skleporganza.pl/15-sypiemy-mloda-pare i dobierz produkt dla siebie i swoich gości. Niech Twoje przyjęcie nabierze jeszcze więcej magii.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 20.08.2021 18:14:25)

Podlinkuj wpis: