Darmowe MMORPG – Portal MMO

Darmowe MMORPG - Portal MMO

Młode pokolenie wychowywane jest w myśl postępu technologicznego. Co za tym idzie – place zabaw i parki pustoszeją i młodzi wolą usiąść przed komputerem, niż wyjśc pooddychac świezym powietrzem i tak spędzić wolny czas. Jeszcze kilka lat temu podwórka tętniły życiem. Starsze roczniki pamiętają „wirtualna” zabawę w strzelaninę, chowanego, czy inną wymyśloną przez kolegów i koleżanki zabawę. Warto podkreslić, że w latach 90, XX wieku, Internet dotarł jeszcze nie wszedzie, a w większych miastach pozwolić sobie na niego mogli tylko nieliczni. Spora część osób nie wiedziała też „z czym to się je” więc inwestycję w sprzęt i modem odkładała. Kiedy przyszedł BUM na sieć, coraz więcej gospodarstw domowych podłączało się i nie wierzyło własnym oczom, jak wygląda wirtualny świat. W miarę upływu czasu rozpowszechnił się też czas spędzany przed „pudłem”,aniżeli wyjście na dwór z kolegami. Pozostało tak do dzisiaj. Internet stał się medium ,które pochłonęło całe społeczeństwo zarówno młodych jak i tych nieco starszych, każdy znajdował coś dla siebie.

Dla zabicia czasu, oprócz przeglądania stron interentowych i popularnym wtedy czatowaniem, pierwsze kroki stawiali producenci gier komputerowych. Zafascynowani gracze potrafili spędzać godziny grając w gta prostego kalibru z grafiką mocno rozpikselowaną. Na topie były także sieciówki. Podkręcały atmosferę tym bardziej, że po drugiej stronie komputera siedziała prawdziwa osoba i sterowała swoją postacią. Jeszcze nie do końca dobrze rozwinięta inteligencja gier komputerowych w których przeciwnikiem była maszyna sprawiała, że przygoda z lepszym od siebie przeciwnikiem online była bardziej ekscytująca i absrobująca.

Dziś gier online są setki. Te najmocniejsze tytuły obecne na rynku od kilkunastu lat, mają się świetnie i przewodzą w rankigach gier mmorpg – w tym m.in. na portalmmo.pl. Nie było by to możliwe, gdyby nie ciągłe aktualizacje i ulepszenia producentów, którzy dwoją się i troją z nowymi dodatkami dla naszych postaci i bohaterów oraz rozbudowując fabułę i świat gry.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 18.03.2018 18:28:44)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 14.02.2018 15:01:52)

Podlinkuj wpis: