Garaże blaszane

Realizujemy zlecenia na nietypowe garaże blaszane zróżnicowanych wymiarów adekwatnych do potrzeb nawet w najwyższym stopniu wymagającego klienta. Mamy świadomość tego, iż gotowy garaż blaszany nie zawsze bywa najlepszym wyjściem, czasami potrzebne są oryginalne pomysły. Wobec tego dbając o satysfakcję zamawiającego jesteśmy w stanie wykonać blaszak wedle różnych wskazówek. Każdy z nich może być wyposażony w dodatkowe elementy takie jak chociażby otwór pod okno, brama uchylna, blacha akrylowa różnego koloru.

Żeby otrzymać wycenę blaszaka o indywidualnych rozmiarach, wystarczy do nas zadzwonić – udzielimy wszelkich istotnych informacji oraz podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę.

W sprzedaży mamy również standardowe blaszaki jak i kilkustanowiskowe, które posiadają zastosowanie tam, gdzie jest nieduża ilość miejsca. Dostępne rodzaje blaszaków jak również ich ceny publikujemy na witrynie internetowej, na której spotkają Państwo również mnóstwo istotnych wskazówek odnośnie zasad ewentualnej współpracy z z firmą StalSystem.