Garmin Forerunner 645

Garmin Forerunner 645

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób wykonuje różne aktywności fizyczne. Po całym dniu siedzenia za biurkiem dobrym rozwiązaniem jest jogging, pływanie czy jazda na rowerze. Wiele osób poszukuje gadżetów, które pozwolą monitorować ich sprawności sportowe. Dobrym przykładem jest Garmin Forerunner 645. Zegarek posiada wiele przydatnych funkcji. Od dziś może stać się nieodłącznym towarzyszem w trakcie codziennego treningu.

Dlaczego warto wyposażyć się w ten zegarek?

Garmin Forerunner 645 ma wiele przydatnych funkcji. Potrafi on doskonale zmierzyć tętno na nadgarstku. Dodatkowo, zegarek może być kompatybilny ze smartfonem. Po jego zsynchronizowaniu – można odbierać wiadomości tekstowe, telefony, a także powiadomienia z portali społecznościowych. Tak więc w czasie treningu zbędny jest telefon.

Jeszcze wiecej dobrego?

Garmin Forerunner 645 ma możliwość płatności zbliżeniowej. Tak więc w trakcie treningu nie będzie potrzebny portfel. Zegarek mierzy wiele przydatnych parametrów w trakcie biegu. Wśród nich wyróżnia się rytm, długość kroku i wiele innych. Zegarek monitoruje prawidłowe proporcje miedzy wysiłkiem a odpoczynkiem. Wskazuje on na możliwe przetrenowanie organizmu – co jest bardzo ważnym aspektem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 20.07.2019 12:40:48)

Podlinkuj wpis: