Garmin Varia

Garmin Varia

Każdy powinien prowadzić aktywności fizyczne dla zdrowia oraz lepszego samopoczucia. Po całym dniu siedzącej pracy ruch jest wskazany. Wiele osób preferuje jazdę na rowerze. Jednak należy pamiętać o bezpieczeństwie w trakcie jazdy. Garmin Varia to oświetlenia do roweru, które ochronią od zagrożenia na drodze.

Właściwe oświetlenie podczas jazdy na rowerze

Warto zainwestować we właściwe oświetlenie na rower Garmin Varia. Oświetlenie to charakteryzuje się tym, ze jest nie tylko jasne ale i też inteligentne. Element ten działa niezależnie,a dodatkowo współgra z licznikiem rowerowym Edge®¹. Działa to w ten sposób, że w trakcie podłączenia oświetlenia do licznika – wyczuwa zmianę prędkości. Wraz ze zwiększającą się prędkością reflektor oświetla większy obszar z przodu roweru i na odwrót.

Dlaczego warto?

Oświetlenie Garmin Varia posiada w zestawie specjalny pilot, który pozwala na zmianę danych parametrów. Oświetlenie to zwiększa zdecydowanie poziom bezpieczeństwa. Warto wybierać się na wieczorne wycieczki z tym wyposażeniem. Co istotne oświetlenie to ma radar, który monitoruje ruch z tyłu. Jest to zdecydowanie element zapewniający wszeteczeństwo rowerzyście oraz innym osobnikom znajdującym się w ruchu. Tylne światło na rowerze informuje kierowców, że zbliżają się do rowerzysty.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 03.11.2019 10:48:43)

Podlinkuj wpis: