Gazetka Media Expert

Gazetka Media Expert

Każdy z nas zmienia komputer średnio co kilka lat. Biorąc pod uwagę rozwój technologii ekranów dotykowych oraz miniaturyzacji wydajnych komponentów nie można się dziwić, że rosnącą popularnością cieszą się urządzenia konwertowalne, jakie znaleźć można w ofercie, którą zawiera gazetka Media Expert. Łączą w sobie to co najlepsze z laptopów i tabletów, uzyskując tym samym idealny kompromis pomiędzy mobilnością, a wydajnością.

Gazetka Media Expert – co zawiera?

Urządzeniem, na które chcemy zwrócić szczególną uwagę jest Asus Zenbook. Jest to jednostka posiadająca na swoim pokładzie procesor Intel Core m3 oraz kartę grafiki Intel HD Graphics pozwalającą na granie w proste gry. Całość uzupełnia ekran QHD+ wyświetlający obraz w rozdzielczości 3200 na 1800 pikseli.

Asus Zenbook, a gazetka Media Expert

Jak już wspomnieliśmy, opisywany model jest doskonałym kompromisem pomiędzy mobilnością i wydajnością. Z jego konstrukcji wynika ponadto możliwość używania go jak tabletu, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecność ekranu dotykowego. Zatem, może on jednego dnia służyć jako narzędzie codziennej pracy, a innego jako mobilne centrum interaktywnej rozrywki. Gazetka Media Expert


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 04.10.2018 13:36:15)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 15.01.2018 13:38:12)

Podlinkuj wpis: