Głosowanie na blog o związkach

Głosowanie na blog o związkach

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną o psychologii i terapii związków. Zmianom kulturowym i pojawianiem się nowych struktur i form związków i małżeństw oraz rewizji modelu rodziny i małżeństwa coraz więcej uwagi skierowane jest na procesy, które wpływają na tworzenie i rozwój bliskich relacji. Blog http://psychologiapar.pl jest jedną z wielu, które opisują – w takiej czy innej postaci – tematy dotyczące związków.

Jest jednak wyjątkowa nie tylko dzięki swojej merytorycznej zawartości – wpisy tworzone są przez zawodowych psychoterapeutów i dotyczą dziedzin, które są powodem radości lub trudności życia w związku, takich jak komunikacja, czy role, jakie partnerzy w relacji obejmują – serwis doczekał się uznania również dzięki swojej odważnej formie. O Psychologii Par pisze między innymi ten serwis.

Jak wygląda?

To dobry momemnt, żeby zapoznać się z treścią strony, szczególnie z wpisami o „kontakcie”, „zdradzie”, „różnicach płci”, i innych tematach obserwowanych z perspektywy psychologii i psychoterapii. Strona umożliwia udział w dyskusji, który możliwy jest również na facebooku.

z wpisu: „Głosowanie – Psychologia Par”


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 18.02.2019 21:26:52)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 14.01.2018 21:20:07)

Podlinkuj wpis: