Kalendarze spiralowane: gdzie się przydają?

Kalendarze spiralowane: gdzie się przydają?

Wraz z końcem roku w drukarniach nastaje sezon na drukowanie kalendarzy. Niewiele jest innych, tak sezonowych produktów. Musimy wyrobić się z nimi szybko – żadnego zysku w końcu nie przyniosą kalendarze wydrukowane po Nowym Roku. Własnie dlatego zalecamy naszym klientom odpowiednio wczesne zgłaszanie zapotrzebowanie na produkty tego typu.

Dużą popularnością, obok książkowych, cieszą się kalendarze spiralowane. Drukowane są w różnych formatach, najpopularniejsze to ścienne A3 i A4 oraz A5 na biurka. Na każdej karcie znajduje się osobny miesiąc, często do terminarza dołączona jest grafika albo zdjęcie. Stałym elementem jest oczywiście spirala: najczęściej u samej góry kalendarza, z drutem wymodelowanym tak, by miał jednocześnie uchwyt na gwóźdź czy kołek. Na spirali robione są też niektóre kalendarze książkowe, ale nie jest to popularne rozwiązanie.

Kalendarze spiralowane można wykorzystać do promocji firmy, na przykład przy każdym miesiącu umieszczając inne zdjęcie dokumentujące jej życie albo grafikę wyrażającą wyznawane przez markę wartości. Takie kalendarze spiralowane można później rozkolportować wśród klientów, by przez całym rok przypominały im o naszych usługach czy produktach.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 51 (ostatnio: 12.04.2019 07:46:25)

Podlinkuj wpis: