Kanalizacyjne i Hydrauliczne Pogotowie Szczecin

Kanalizacyjne i Hydrauliczne Pogotowie Szczecin

Kanalizacja – system rur, koryt, kolektorów służący do odprowadzania osobno ścieków sanitarnych lub deszczowych (opadowych). A także sanitarnych i deszczowych w jednej rurze tzw. kanalizacja ogólno-spławna. Rozróżnia się kanalizację wewnętrzną i zewnętrzną.Wewnętrzna to jak nazwa wskazuje ta w budynkach a zewnętrzna to system kanałów na zewnątrz budynków.

Kanalizacja wewnętrzna należy do mieszkańców budynku a zewnętrzna do administratora sieci. To administrator sieci musi utrzymać drożność kanalizacji zewnętrznej. Jeżeli zapcha się kanalizacja wewnętrzna w budynku nie zawsze oznacza to jej niedrożność. Być może to kanalizacja zewnętrzna nie odbiera nieczystości. Należy wtedy wezwać administratora sieci, np. w Szczecinie ZWiK pod numerem 994. Jeżeli jednak zator jest w instalacji wewnętrznej która należy do administratora budynku, właściciela budynku, to należy wezwać Pogotowie Kanalizacyjne Szczecin które przyjedzie do Państwa i usunie zator z rur kanalizacyjnych.

Żeby wezwać pogotowie kanalizacyjne szczecin należy zadzwonić pod numer telefonu 780 091 780. Na stronie internetowej pogotowia www.wukomobil.pl najdziecie Państwo więcej informacji o Nas, naszym sprzęcie a także galerię i opis niektórych ciekawych sytuacji. Zdarzają się niestety zatory nie do udrożnienia w krótkim czasie. Są to wieloletnie zaniedbania w postaci nie czyszczenia profilaktycznego rur choćby co kilka lat. Sypanie „kretów” w granulkach czy proszku. Nie reagowanie na sygnały zmniejszenia przekroju rur jak bulgotanie lub wolniejsze schodzenie wody z np. wanny, brodzika czy zlewu. Naprawdę, nie czekaj do całkowitego zapchania, tylko dzwoń do Nas jak zauważysz problem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.446199855966334, Długość geograficzna: 14.54340934753418

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 28.10.2017 04:38:44)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 18.01.2018 23:45:39)

Podlinkuj wpis: