Koszulki Lecha Poznań

Koszulki Lecha Poznań

Nie ma chyba nikogo w Wielkopolsce, kto nie znałby klubu z Poznania – Lech Poznań. Ten siedmiokrotny zdobywca Mistrzostwa Polski od wielu lat przyciąga na swój stadion zagorzałych sympatyków przywdzianych w koszulki Lecha Poznań. I choć Lech gra cały czas w Ekstraklasie, tak jeśli chodzi o sukcesy Poznaniaków w ostatnim czasie było z tym ciężko. Dlatego też wszyscy związani z klubem liczą na przełamanie pięcioletniej passy bez mistrzostwa.

Jednym z etapów jest mobilizacja kibicowska. Koszulki Lecha Poznań wraz z sezonem były towarem chętnie nabywanym. Ze strony klubu poczyniono też ambitne kroki stawiając na zawodników z lokalnej akademii, a w przerwie jesiennej podpisując kontrakty z zawodnikami doświadczonymi, którzy mają za zadanie wzmocnić kadrę Lecha. To na jakiej pozycji w tym sezonie będzie klub nikt nie jest w stanie dokładnie przewidzieć. Niemniej jednak rywalizacja będzie trwała do ostatniej kolejki.

Dlatego wierni kibice powinni wspierać swój klub kupując koszulki Lecha Poznań, aby okazać w ten sposób przynależność do zespołu i wspierać swoich zawodników z trybun podczas każdego ligowego spotkania. Kto wie może drużynie z Poznania potrzeba do mistrzostwa jedynie dwunastego zawodnika w postaci własnych kibiców. Pozostaje tylko trzymać kciuki.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 14.08.2021 18:12:20)

Podlinkuj wpis: