Lampa nad lustro

Lampa nad lustro

Każda kobieta zdaje sobie sprawę jak ważne jest oświetlenie w łazience. To tam wykonujemy makijaż, który jak wiemy – musi być perfekcyjny. Nie ma nic gorszego niż złe oświetlenie w takich miejscach. Dobrym rozwiązaniem w łazience jest dodatkowa lampa nad lustro, która podczas takich czynności jak robienie makijażu zostanie zaświecona. Można dzięki temu zaoszczędzić również energię. Podczas kąpieli raczej nie jest nam potrzebne mocne światło lecz relaksacyjne, przyjemne dla oczu delikatne oświetlenie.

Czym kierować się przy zakupie lampy nad lustro?

Z pewnością lampa, którą zamontujemy nad lustrem powinna dawać jasne, wyraźne światło. Nie powinno ono zmieniać koloru naszej tworzy, tak abyśmy wiedzieli jak będziemy wyglądać po wyjściu na światło dzienne. Dobrym rozwiązaniem przy wyborze lampy nad lustro są kinkiety ścienne, które posiadają zamknięte klosze. Aby równomiernie rozmieścić oświetlenie zalecane jest umieszczenie dwóch źródeł światła po dwóch stronach lustra. Jeżeli chodzi o żarówki to polecane są świetlówki ponieważ nie tworzą cieni, zdecydowanie odradzamy żarówki halogenowe.

Lampa nad lustro to element naszego wystroju, na który powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lamp w sklepie Light-Master.pl i życzymy udanych zakupów!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 05.02.2019 18:35:24)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 17.01.2018 08:54:04)

Podlinkuj wpis: