Lampa pierścieniowa ze statywem – zastosowanie

Lampa pierścieniowa ze statywem - zastosowanie

Ten specjalny rodzaj lamp jakimi są lampy pierścieniowe, wraz ze statywem tworzą zestaw, który cieszy się popularnością nie tylko wśród fotografów dla także zdobył uznanie u osób, które zajmują się wykonywaniem makijaży. Dlaczego warto zainwestować w taką lampę i gdzie ją zakupić?

Lampa pierścieniowa ze statywem- zalety

Lampa pierścieniowa to rodzaj lampy, która świeci niewielką powierzchnią żarówki jednak jej kształt pozwala na oświetlenie obiektu z każdej strony. Umożliwia to wykonywanie zdjęć bez hot-spotów czyli przepaleń. Jest to szczególnie doceniane podczas fotografowania twarzy gdzie przepalenia mogłyby wystąpić przy grzbiecie nosa, na czole czy też ustach. Pozwala to na wykonanie dobrej jakości zdjęć makijaży z wiernym oddaniem kolorów bez konieczności wymagającego retuszu. Obsługa lampy jest niezwykle prosta, nie wymaga żadnej szczególnej wiedzy o fotografii. Dzięki tym zaletom lampy pierścieniowe wraz ze statywem są ulubieńcami makijażowych blogerek i youtuberek.

Lampa pierścieniowa ze statywem- gdzie kupić?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą internetowego sklepu z akcesoriami fotograficznymi E-trade.com.pl. W sklepie znajdą Państwo zarówno lampy pierścieniowe ze statywem jak również inne, wysokiej jakości akcesoria foto. Zapraszamy!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 19.11.2018 13:12:29)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 17.01.2018 03:07:53)

Podlinkuj wpis: