Ławki miejskie z oparciem

Ławki miejskie z oparciem

Ławki miejskie z oparciem to jeden z elementów małej architektury i przestrzeni miejskiej. To jak jest wyposażona nasza przestrzeń miejsca stanowi bardzo ważną rolę w całym społeczeństwie. To w jakie ławki, kosze, tablice informacyjne jest wyposażone nasze miasto wpływa na ogólny wygląd oraz przyjemność życia i funkcjonowania w tym mieście. Warto więc postawić na solidnych wykonawców.

Produkty producenta Krosstech

Polski producent elementów architektury małej ma w swojej ofercie ławki miejskie z oparciem wysokiej jakości. Takie ławki mogą być wykorzystywane w parkach miejskich, skwerkach, a także innych miejscach publicznych takich jak dworce, place zabaw oraz miejskich ogrodach. Asortyment Krosstech przewiduje ławki pojedyncze oraz dwustronne, które posiadają lub nie posiadają podłokietniki.

Solidność oraz wysoka jakość produktów

Firma Krosstech wykonuje ławki miejskie z oparciem wykorzystując stelaż żeliwny, stal nierdzewną lub ocynkowaną, a także blachę. Miejsce do siedzenia oraz oparcia wykonywane jest z drewna iglastego lub tworzywa. W ofercie można znaleźć różnorodne modele o klasycznym i nowoczesnym designie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 07.05.2022 09:20:02)

Podlinkuj wpis: