Lego 60139

Lego 60139

Klocki Lego 60139 City Mobilne centrum dowodzenia to zestaw dla dzieci i młodzieży, które chcą zostać policjantami. W zestawie znajdziemy dużą ciężarówkę, która ma doczepianą kabinę dla dwóch figurek policjantów. W środku ciężarówki znajduje się areszt dla dwóch uciekinierów oraz centrum monitoringu z anteną satelitarną wraz z biurkiem i miejscem do siedzenia.

Z tyłu naczepy znajduje się miejsce na motocykl dla policjantów, którym mogą udać się w pościg, za uciekinierami, którzy próbując zwiać quadem. Łańcuch przyczepiony do quadu umożliwia wyrwanie drzwi od aresztu i uwolnienie przestępcy. W zestawie Lego 60139 jest również policyjny pies oraz inne niezbędne akcesoria policjanta, takie jak kubek, plecak, dwa banknoty, dwa słupki, klucz, krótkofalówka, lizak policyjny i komplet kajdanków.

Jest to zestaw klocków dla dzieci w wieku i młodzieży powyżej szóstego roku życia. W zestawie Lego 60139 znajduje się 374 elementów. Ten zestaw spodoba się przyszłym policjantom i fanom akcji. Klocki Lego to dobry pomysł na udany prezent. Rozwija kreatywność i myślenie dziecka, jednocześnie dostarczając wiele zabawy.

Wejdź na stronę https://zklockow.pl/lego-city-60139-mobilne-centrum-dowodzenia i sprawdź dokładny opis!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 12.07.2019 02:47:02)

Podlinkuj wpis: