Lego 60204 City Szpital

Lego 60204 City Szpital

Lego 60204 City Szpital to zestaw klocków Lego, który będzie spełnieniem marzeń dla małego lekarza. W zestawie znajdziecie wszystkie elementy, które potrzebne są, aby prawdziwy szpital dobrze funkcjonował. Trzy piętrowy budynek szpitala zawiera wszystkie sale niezbędne do tego, aby uratować komuś życie i zdrowie. Karetka przywozi chorych na specjalny podjazd!

Lego 60204 City Szpital – co zajdziecie w zestawie?

Ten zestaw klocków Lego zawiera aż 11 minifigurek. Znajdziecie tam trzech lekarzy, dwoje sanitariuszy, którzy pomagają lekarzom oraz mamę i tatę. Dodatkowo w szpitalu są figurki trzech pacjentów, szkielet i figurka niemowlęcia. Szpital mieści salę do porodu oraz robienia operacji, pracownie rentgenowską oraz salon okulistyczny. Na wyposażeniu Lego 60204 City Szpital znajduje się także helikopter, który ratuje poszkodowanych z nagłego wypadku.

Klocki Lego rozwiną pomysłowość Twojego dziecka!

Dzięki specjalnym zestawom klocków można zmienić bryłę budynku szpitala i stworzyć swój własny budynek. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria, takie jak wózek dziecięcy, bandaż na głowę, łóżeczko dziecięce, strzykawka, igła i wiele innych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 04.02.2020 00:01:02)

Podlinkuj wpis: