Lego błędny rycerz 75957

Lego błędny rycerz 75957

Twoje dziecko kocha klocki Lego i sagę książek i filmów Harrego Pottera? Teraz możesz to połączyć! Lego błędny rycerz 75957 jest dostępny w sklepach. Idealny na to, aby rozkochać dziecko w zabawie klockami Lego. Spraw, aby się rozwijało poprawnie i cieszyło zabawą oraz chętniej odchodziło od komputera.

Lego błędny rycerz 75957 – cechy zestawu

Jest to zestaw, który pokocha każde dziecko. Jeśli Harry Potter to ulubiona bajka Twojego dziecko, to zestaw tych klocków Lego musi się znaleźć na jego półce. W zestawie znajduje się zaczarowany autobus wraz z trzema figurkami: Harry’ego Pottera, Stana Shunpike’a i Erniego Pranga. Dwu piętrowy autobus ma w środku łóżko ślizgające po podłodze, żyrandol, który kołysze się podczas jazdy. Dodatkowo znajdziesz w zestawie Lego błędny rycerz 75957 również kufer Harry’ego, różdżkę, butelkę z eliksirem, a nawet czekoladę, list i charakterystyczną wiszącą główkę wyróżniającą się swoją wyjątkową bezczelnością.

Stwórz swoją historię przygód Harry’ego Pottera

Z tym zestawem można odgrywać swoje własne sceny i przygody Harry’ego Pottera. Sprawdź gdzie dowiezie Cię fioletowy autobus i Twoja wyobraźnia!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 12.07.2019 11:19:42)

Podlinkuj wpis: