Biuro rachunkowe Jelenia Góra

Biuro rachunkowe Jelenia Góra

Z pewnością prowadzenie własnej działalności nie należy do najprostszych. Tutaj każdy musi liczyć się z tym, że będzie trzeba załatwiać bardzo dużo spraw, które nie tylko będą dotyczyły danej branży. Mianowicie jest jeszcze szereg obowiązków. Bez wątpienia do jednego z nich należy rozliczanie się. W tym niezbędna jest znajomość rachunkowości, czyli najstarszego systemu ewidencji gospodarczej. Ma to dwa wymiary: teoria rachunkowości, a także działanie praktyczne. Należy ona do sfery jaką jest ekonomia, z którą są nierozerwalnie związane wszystkie działalności gospodarcze. Dlatego jeśli są Państwo właścicielami mikro, małych, a także średnich przedsiębiorstw to bardzo serdecznie polecamy nawiązać współpracę z Biurem Rachunkowym Mar-Tax. Założycielem i właścicielem jest Pan Marcin Jurkiewicz. Ukończył on studia ekonomiczne – specjalność finanse i rachunkowość na Jeleniogórskim Uniwersytecie Ekonomicznym. Ponadto ma bardzo duże doświadczenie w branży. Biuro Rachunkowe Jelenia Góra zajmuje się między innymi obsługą pracowniczą, kartami podatkowymi, ewidencją ryczałtu, prowadzeniem ksiąg handlowych oraz książek przychodów i rozchodów i wiele innych. Biuro Rachunkowe Mar-Tax znajduje się w Jeleniej Górze przy ul. Różyckiego 19/A/13. Można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Więcej informacji, a także wszelkie niezbędne dane do kontaktu znajdą Państwo wchodząc na stronę internetową: martax.jgora.pl. Tam wszystko zostało zaprezentowane w rzetelny sposób.

Apartamenty Karpacz Dla Ciebie

Apartamenty Karpacz Dla Ciebie

Najlepsza firma od wielu lat zajmująca się obrotem nieruchomościami to Biuro Nieruchomości Jelenia Góra DOMO. Doświadczeni agenci pomagają w transakcjach takich jak: sprzedaż, kupno, wynajem czy też zamiana takich nieruchomości jak: domy, mieszkania, działki czy też lokale usługowe. DOMO to biuro, które od wielu lat cieszy się w regionie uznaniem wielu klientów i wciąż powiększa grono zadowolonych klientów. Biuro posiada również ofertę specjalną – Apartamenty Karpacz na sprzedaż oraz Apartamenty Szklarska Poręba na sprzedaż. Są to malowniczo komfortowe nieruchomości położone w górskich miejscowościach, które przyciągają turystów z całej Polski zarówno latem jak i zimą. Karpacz i Szklarska Poręba to popularne ośrodki narciarstwa biegowego oraz zjazdowego, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na doskonałą infrastrukturę narciarską, zabytki o ciekawej historii, zapierające dech widoki z Karkonoszy, trasy rowerowe o zróżnicowanym stopniu trudności i wiele innych atrakcji. Karpacz i Szklarska Poręba to miejsca doskonałe na odpoczynek i jednoczesne zarabianie pieniędzy.

Top Przeprowadzki – szybko i profesjonalnie

Top Przeprowadzki - szybko i profesjonalnie

Przeprowadzki to dla nas żadna tajemnica! Znamy ten temat od podszewki – przeprowadzki są naszą pasją oraz sposobem na życie. Niesamowitą przyjemność sprawia nam gdy widzimy zadowolonego klienta który układa na półkach swój dobytek bezpiecznie dowieziony do nowego mieszkania przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Dbamy o Twój spokój i dobre samopoczucie na każdym etapie przeprowadzki. Zajmujemy się pakowaniem oraz noszeniem kartonów (które dostarczamy bezpłatnie). Zaufaj profesjonalistom i przeprowadź się bez stresu!