Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Witryna internetowa sołectwa Krzelów – Młoty. Na stronie udostępniane są najświeższe informacje dla mieszkańców Krzelowa i Młotów, takie jak terminy wywozu odpadów, obwieszczenia Wójta Gminy Wińsko, dotyczące miejscowości Krzelów i Młoty, wiadomości o zebraniach wiejskich, uroczystościach organizowanych przez Radę Sołecką. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do zapoznania się z historią Krzelowa i Młotów.

Informacje z gminy Wińsko

Informacje z gminy Wińsko

Na terenie gminy Wińsko dzieje się coraz więcej interesujących rzeczy. Coraz aktywniej działają mieszkańcy wielu miejscowości w gminie. Powstaje coraz więcej stowarzyszeń, które realizują wiele projektów społecznych i kulturalnych. W naszym serwisie informacyjnym możesz o tym wszystkim przeczytać. Ale to nie wszystko. Możesz poznać również lokalne przepisy kulinarne i dowiedzieć się co ciekawego dzieje się w naszych szkołach.

Druk poligrafia

Druk poligrafia

Portal internetowy „Logos” to drukarnia online funkcjonująca i proponująca swoje produkty przez net. Logos to firma, która wręcza doskonałe produkty drukarskie. Zapewniamy nadzwyczaj prędkie terminy realizacji zadań na druk plakatów. Nasze wydruki uzyskujemy w technologii druku cyfrowego. Gwarantujemy bardzo dobrą jakość wydruku oraz tanie opłaty. Serdecznie zapraszamy drukarnia-logos.pl.