Sala weselna Magnolia

Sala weselna Magnolia

Proponujemy odwiedziny w Sali Bankietowej Magnolia w Kruszynie koło Bydgoszczy. Proponujemy wiele usług związanych z organizacją wesel, imprez firmowych i innych imprez. Możemy urządzać imprezy dla prawie 200 osób. Zapewniamy catering oraz doświadczonych kelnerów. Z dala od miejskiego hałasu doświadczysz wspaniałe chwile swojego życia w Sali Bankietowej Bydgoszcz. Goście na imprezie mają do dyspozycji parkingi oraz zadbany ogród. Warto zwrócić uwagę również przestronne pokoje noclegowe dla gości weselnych.

Wyprawisz u nas imprezy komunijne i weselne, chrzciny oraz spotkania rodzinne. Dla firm z okolic Bydgoszczy i nie tylko, mamy w ofercie przygotowanie imprez firmowych, zjazdów oraz bankietów dla pracowników. Dla odwiedzających mamy przygotowany przestronny teren zielony z przepiękną fontanną, gdzie masz możliwość miło spędzić czas. Tymczasem dla maluchów mamy teren zabaw, żeby się nie nudziły. Sala Bankietowa Magnolia znajduje się w wsi Kruszyn, oddalonej o 7 km od centrum Bydgoszczy, przez co jest doskonałą bazą noclegową z dala od zgiełku miasta, co z pewnością docenią osoby odwiedzające Bydgoszcz i okolice.

Przez wiele lat w Sali Weselnej Bydgoszcz, urządzaliśmy imprezy oraz bankiety dla setek par. Zarówno z okazji ceremonii zaślubin jak i jubileuszu ślubów. Organizujemy sporą imprezę oraz mniejszą uroczystość. Zachęcamy do obejrzenie galerii zdjęć na naszej witrynie www. Wyjątkowo praktyczny dojazd z Bydgoszczy pozwala na prosty przewóz uczestników imprezy na Salę Bankietową. W zakresie realizowanych przez nas serwisów doradzamy w organizacji wszystkich imprez jubileuszowych. Staramy się zatroszczyć się o odpowiednią klasę potraw w naszej kuchni i przyprowadzamy warzywa wyłącznie od przetestowanych dostawców. Gwarantujemy wyśmienitą obsługę kulinarną a także realizację Państwa marzeń o niesamowitej imprezie.

Wspaniałe pomieszczenie sali na wesela Bydgoszcz uatrakcyjnione subtelną dekoracją zachwyca każdego z odwiedzających, a nasza swojska kuchnia oraz wykwalifikowana obsada kelnerska pozwolą Państwu oddać się niezapomnianej rozrywce i poczuć unikalny atmosferę tego miejsca. Układamy również menu sylwestrowe i okolicznościowe na wszystkie wydarzenia. Obiekt umiejscowiona jest na obszarze strzeżonym z prywatnym parkingiem. Współpracujemy ze świetnym kapelami weselnymi, operatorami kamer, fotografami, których z możemy Państwu rekomendować.

Noclegi Bydgoszcz

Noclegi Bydgoszcz

Karczma Grzybek to restauracja połączona z bazą noclegową. Jest to idealne miejsce do urządzenia uroczystości weselnej, osiemnastki, lub też po prostu spędzenia wolnego czasu wraz z najbliższymi. Posiłki w Grzybku cechują się niesamowitym smakiem domowej kuchni oraz starannym przygotowaniem, z troską o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki miłemu oraz doświadczonemu personelowi ma się chęci tu powrócić. Kwatery dla gości w naszej karczmie są ustronne, wykończone w drenianym stylu, przywodzącym na myśl góralski. Nasza Karczma jest pierwszorzędnym miejscem by w zacisznych i komfortowych warunkach wyjątkowo tanio wykorzystać czas z najbliższymi.

Ekoagent – oczyszczalnie przydomowe

Ekoagent - oczyszczalnie przydomowe

Poszukujesz miejsca, gdzie znajdziesz każde informacje dotyczące doboru, konstrukcyj i obsługi przydomowej oczyszczalni ścieków? Nie poszukuj dalej. Dowiesz się wszytskiego na serwisie ekoagent.com, gdzie odnajdziesz propozycję aż 12fabrykantów tworzących przydomowe oczyszczalnie ścieków. Strona w wymowny i przykładny rodzaj obrazuje propozycje uznanych fabrykantów systemów specyfikujących się w oczyszczaniu, pomagają w dokonaniu poprawnego doboru. Natomiast gdy żadne z gotowych pozycji nie będzie pasowało Twoim potrzebom, otrzymasz wyjatkową pozycje projektową, stworzoną aby spełnić Twoje wymagania. Specjaliści z Ekoagent to zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu i budowaniu instalacji do przydomowego oczyszczania ścieków. Przy użyciu Ekoagenta, szybko przekroczysz cały etap od doboru projektu i przygotowywania specyfikacji, poprzez tworzenie instalacji i zasobników, aż do oddania dzieła do użytku.