Wycena nieruchomości Bydgoszcz

Wycena nieruchomości Bydgoszcz

Nazywam się Tomasz Wierzbicki – Rzeczoznawca majątkowy w Bydgoszczy (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem założycielem firmy Vestum zajmującej się wyceną budynków na terenie Bydgoszczy i Torunia. Dodatkowo mam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Mam Tytuł Starszego inspektora do spraw BHP.

Jestem członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam ważne ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco śledzę i sprawdzam sytuację na rynku wyceny nieruchomości.

Wejdźcie na moją stronę – wycenia nieruchomości Toruń

Lecznica weterynaryjna Bydgoszcz

Lecznica weterynaryjna Bydgoszcz

Zapraszamy na stronę lecznicy weterynaryjnej w Bydgoszczy. Zapewnia wszechstronną opiekę lekarsko-weterynaryjną zwierzętom domowym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna zapewnia kompletną leczenie internistyczne oraz chirurgiczne i diagnostykę w zakresie chirurgii tkanek miękkich i chirurgii kostnej. W ramach konsultacji lekarze współpracują z różnymi ośrodkami weterynaryjnymi. Przeprowadzane są wszystkie konieczne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Specjalizujemy się między innymi w diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych, kardiologicznych, endykrynologicznych, dermatologicznych, ortopedycznych, okulistycznych, stomatologii, pediatrii, ginekologii i położnictwie jak również chirurgii kostnej i miękkiej. Nasza lecznica dysponuje namiotem tlenowym. To jedno z urządzeń, które wykorzystujemy do tlenoterapii. Tlen jest lekiem. Wskazaniem do takiej terapii są choroby w przebiegu których dochodzi do niedotlenienia komórek. Najczęściej są to stany ostre, gdzie szybkie podanie tlenu ratuje życie lub jest istotnym składnikiem całej terapii na przykład niewydolność oddechowa psich i kocich noworodków, astma kotów, obrzęk płuc, niewydolność sercowo-naczyniowa, zapadanie tchawicy, skurcze krtani, choroby płuc i oskrzeli. Zwierzę umieszczane jest w komfortowym namiocie tlenowym. Tlenoterapia najczęściej zajmuje od 10 do 60 minut, choć bywa że kilka godzin. Namiot posiada gruby materac, matę grzewczą i adaptery zapewniające odpowiednie stężenie tlenu. Na życzenie właściciela chorego zwierzęcia i za zgodą lekarza, właściciel może towarzyszyć zwierzęciu w trakcie trwania terapii.

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Hale

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Hale

Architekt z Bydgoszczy specjalizujący się w projektowaniu obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada autorski system hal. Jest to nowoczesny i bardzo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ciągle jest ulepszany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Firma zajmuje się także zarządzaniem na potrzeby inwestycji budowlanych. Naczelną ideą firmy jest, aby realizacje były przygotowane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie umówionym z inwestorem, kładąc nacisk na stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań, rzetelność i ich optymalizację. Zapewnia to zoptymalizować czas trwania całego procesu budowy, a przez to ograniczyć do minimum wydatki inwestycji. Optymalizacja przeprowadzona jest bardzo dokładnie i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych przy użyciu niezbędnej ilość żelbetu i stali, niezbędnej dla utrzymania formy i bezpieczeństwa całego obiektu. Ogromne doświadczenie projektowe w zakresie szykowania projektów architektonicznych budynków mieszkalnych oraz hal stalowych pozwala nam z powodzeniem również oferować usługi w zakresie montażu obiektów.

Blue System taśmy TTR

Blue System taśmy TTR

Marka Blue System działa w dziedzinie etykiet samoprzylepnych od dobrych dziesięciu lat. Jesteśmy nowoczesną drukarnią etykiet samoprzylepnych i prócz tego dystrybutorem firmowego sprzętu do etykiet i taśm termotransferowych. Nasze ogromne doświadczenie, sięgające 2001 roku, umożliwia nam realizowanie wyjątkowo skomplikowanych oraz wysoko zdobionych projektów etykiet. Zaawansowany technologicznie park maszyn fleksograficznych oraz wyśmienicie wyszkolona kadra pracownicza zapewnia zamawiającemu zachowanie najwyższej jakości produktów. Możemy jeszcze pochwalić się, że mamy ponad czternaście lat doświadczenia, pracujemy dwadzieścia cztery godziny na dobę, w każdym miesiącu obsługujemy ponad 200 wymagających odbiorców. Oferujemy etykiety samoprzylepne kolorowe i monochromatyczne, z nadrukiem lub bez, specjalistyczne dla poszczególnych działów przemysłu (elektronika, motoryzacja), o zwiększonej odporności na warunki zewnętrzne, wielowarstwowe. Oferta zawiera poza tym drukarki biurkowe i przemysłowe, drukarki kart magnetycznych, nawijaki do etykiet, czytniki kodów, skanery kodów, czytniki kart magnetycznych, terminale przenośne, oprogramowanie do tworzenia etykiet oraz różne części do naprawy.

Badanie wzroku Bydgoszcz

Badanie wzroku Bydgoszcz

Pewnie zastanawiacie się jak zadbać o swój wzrok? BEST VISION można znaleść na bydgoskim osiedlu Bartodzieje (PH Balaton). Nasza specjalność to kompletne badanie wzroku. Ponadto bardzo duży wybór oprawek okularowych oraz akcesoriów optycznych. Okulary progresywne, okulary fotochromowe, okulary anryrefleks, soczewki kontaktowe. Również wysokie moce i trudne przypadki. Wszystkie testy wykonywane przez znanego specjalistę przy pomocy nowoczesnego sprzętu wysokiej dokładności. Zdrowe i pięknie ubrane oczy to nasza pasja – dlatego też w ofercie produkty takich firm jak Belutti Tommy Hilfiger, ENZO, WES. Wykonujemy również naprawę okularów, doginanie, czyszczenie. Zapraszamy!

Montaż klimatyzatora

Montaż klimatyzatora

Firma SANINS działa na rynku od roku 2005. Jest to grupa dynamicznie rozwijających się i nowoczesnych firm budowlanych. W tym okresie zrealizowaliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej i komercyjnej. Dla naszych klientów zawsze jesteśmy wiarygodnym wykonawcą. Firmy działają zwłaszcza w sferze instalacji infrastrukturalnego. Korzystając z doświadczenia zaufanych inżynierów zbudowaliśmy silny filar gospodarczy będący w stanie konkurować z silnymi firmami ze swojej branży nie tylko na stopie finansowej, lecz i technologicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Dysponujemy własną produkcją elementów wentylacyjnych. Wykonujemy roboty budowlano-montażowe, projektujemy, wykonujemy serwis. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie doradztwa inżynieryjnego, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów budowlanych. Przekrój prac: wewnętrzne instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, instalacje grzewcze, instalacje chłodnicze dla przemysłu, sieci cieplne. Jedna z gałęzi naszej firmy zajmuje się wszystkim w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Realizujemy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, wykonujemy serwis. Ekipa dysponuje doskonałym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie przeprowadzania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres wykonywanych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci wodociągowe, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne.

Deratyzacja

Deratyzacja

Nasza firma oferuje tanio oraz co równie ważne sprawnie szereg usług w zakresie odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń jak również fumigacji magazynów rolnych. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym na terenie Bydgoszczy. Wszystkie usługi robimy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody zarówno fizyczne jak i chemiczne. Zajmujemy się także sprzedażą środków DDD. Dajemy gwarancję na całkowitą skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju szkodników – robactwa, gryzoni, os. Zwalczamy szkodniki sanitarne jak również magazynowe. Zastosowane środki chemiczne są najwyższej jakości, które mają atesty Ministerstwa i Państwowego Zakładu Higieny. Usuwamy szkodniki w pomieszczeniach mieszkalnych, w zakładach przemysłowych różnych branż, w pomieszczeniach magazynowych. Poziom cen wykonanych usług zależy od jakości oraz ilości zużytego środka. Stałym nabywcom oferujemy korzystnych rabatów i promocji. Jesteśmy płatnikiem VAT. Prócz tego prowadzimy również sprzedaż wielu różnych środków deratyzacyjnych oraz dezynfekcyjnych dla odbiorców indywidualnych. Dezynfekcja to działanie mające na celu bardzo duże zmniejszenie liczby drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale.

Dywany nowoczesne Bydgoszcz

Dywany nowoczesne Bydgoszcz

W branży wykładzin i dywanów działam bardzo długo, zdobywając niezbędne doświadczenie. W ciągu tak długiego czasu pracy naszą najważniejszą zasadą jest idea: najważniejszy jest zadowolony klient. Zależy mi na tym aby kupujący po rozwinięciu dywanu w domu był wyjątkowo zadowolony i pewny naszego produktu. Dywan jest jednym z najważniejszych elementów tworzących klimat naszego mieszkania lub domu. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go powinniśmy się z nim dobrze czuć. Z tego powodu jeśli zakupiony dywan nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bądź zamienić na inny model. Najpopularniejsze grupy towarowe w e-sklepie to: dywany tradycyjne, wełniane, dla dzieci,włochacze. Sprzedając dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach mamy nadzieję zostać miło zapamiętani i zdobyć Twoje zaufanie oraz chęć powrotu na strony naszego sklepu. Dywany zostały posrtowane na działy: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Tradycyjne, Dziecięce, Ręcznie wycinane, Exclusive, Wełniane i Bestsellery. Wierzymy, że zaprezentowana oferta przypadnie do twojego gustu, cały czas jest ona zwiększana o nowe wzory i kolekcje. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą prezentowaną na stronie naszego sklepu oraz do odwiedzin naszego salonu Dalladyn, mieszczącego się w Bydgoszczy.

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości

Baza ogłoszeń ofert nieruchomości głównie działek, domów, pokoi, mieszkań i lokali, także komercyjnych. Całość podzielony został na dwie części: oferty bezpośrednie i oferty agencji. Na portalu można również umieścić reklamę firmy która zawiera opis towarów powiązanych z rynkiem nieruchomości, dla przykładu: firmy remontowo-budowlanej, kancelarii notarialnej jak również firmy deweloperskiej, sklepu oferującego sprzęt gospodarstwa domowego lub materiały budowlane. W serwisie znajduje się wyszukiwarka zaawansowana, która znacznie ułatwia uzyskanie zadanych informacji dotyczących branży nieruchomości. Serwis działa od wielu lat – bez przerw już od wakacji dwa tysiące szóstego roku. Przyjmowanie i publikacja ogłoszeń jest całkowicie darmowe, jedynie ogłoszenia promowane są opłacane przez klienta. Ponoszone opłaty są wyjątkowo małe. Ogłoszenie wyróżnione pozwala na szybsze i łatwiejsze odszukanie tej oferty w serwisie. W ten sposób właściciel powiększa możliwości na dotarcie większej ilości klientów zainteresowanych wystawioną w serwisie ofertą, czyli znacznie szybciej może trafić do odpowiedniego klienta. Każda podstrona dostosowana jest do rozmiaru ekranu ekranów urządzeń mobilnych – co również zwiększa komfort korzystania z naszej bazy ogłoszeń. Strony serwisu są podzielone na trzy części: oferty darmowe, ogłoszenia agencji oraz katalog witryn rynku nieruchomości.

Windykacja długów w Bydgoszczy

Windykacja długów w Bydgoszczy

Agencja detektywistyczna działa w pełni legalnie w oparciu o ustawę o usługach detektywistycznych oraz posiada wpis do rejestru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Agencja wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz metody działania. Najważniejsze jest prowadzenie usług, uwzględniając szczególnie normy moralne, etyki zawodowej oraz poszanowania godności. Najważniejsza jest dyskrecja w kwestii prowadzonych spraw oraz pozyskanych materiałów. Polecamy usługi: ustalenie miejsca pobytu ludzi, miejsca zamieszkania, kontaktów personalnych, weryfikowanie stanu majętności i trybu życia osób zadłużonych. Poza tym świadczone są usługi: zdrady w małżeństwie, wykrywanie pracy na rzecz konkurencji przez pracownika przedsiębiorstwa; przygotowanie materiałów dotyczących mobbingu, pedofilii, narkomanii dzieci, wręczania łapówek. Mamy także doświadczenie w ustalaniu metod oraz kanałów kradzieży w przedsiębiorstwie. Druga część działań dotyczy dochodzenia roszczeń majątkowych w drodze negocjacji, za pomocą kontaktów telefonicznych oraz z udziałem negocjatora terenowego. windykacji wierzytelności polecamy także sprawdzenie wiarygodności danych podawanych przez osobę zadłużoną, ustalenie stanu posiadania i standardu życia osób unikających regulowania zobowiązań. Zajmujemy się uzyskiwaniem uznania długu ułatwiającego egzekucję komorniczą. Bierzemy udział w ustaleniu ratalnej spłaty zadłużenia.