Restauracja Oaza – Wesela

Restauracja Oaza - Wesela

Prawdopodobnie najlepsza pizza w restauracji Oazacafe w Nowej Soli na ulicy Tadeusza Kościuszki. W naszym menu znajduje się kilkanaście różnorodnych pozycji obiadowych oraz dań włoskich takich jak pizza. Umożliwiamy darmowy dowóz pizzy na terenie Nowej Soli. Pieczołowicie przygotowane dania z naszej kuchni cieszą się znakomitą sławą w okolicy. Oferujemy usługi gastronomiczne w niskich cenach dla firm, a maksymalna cena za obiad składający się z z dwóch dań nie przekracza kilkunastu złotych. Zjedzą Państwo u nas również dania wegetariańskie, czyli nie zawierające mięsa. Bezpłatna dostawa do domu przy zamówieniach na telefon to nasz konik. Jeżeli chcą sobie Państwo skonsumować najsmaczniejszą pizzę muszą koniecznie zajrzeć do naszej restauracji.

Naprawa komputerów – Nowa Sól

Naprawa komputerów - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon na terenie Nowej Soli w województwie lubuskim.

Rozwiązujemy usterki z komputerem, z systemem operacyjnym. Usuwamy infekcje wirusów.

Nasza branża to serwis komputerowy.

Jeżeli Twój notebook pracuje niestabilnie, a system nie uruchamia się znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez usuwania danych.

Tworzymy i utrzymujemy sieci komputerowe, w tym bezprzewodowe, konfigurujemy routery.

Modernizujemy i ulepszamy komputery. Chcesz by Twój leciwy PC zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

Odzyskujemy usunięte pliki podczas instalacji systemu. Podpowiemy jak stworzyć kopię bezpieczeństwa dokumentów w internecie gdzie będziesz miał do nich stały dostęp.

Jeżeli masz firmę zatroszczymy się o profesjonalną opiekę informatyczną. Doradzimy jaki sprzęt wybrać, poprawimy pracę systemów, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne szkolenia z obsługi komputerów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w przyjazny sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw internetu.

Nie zostawaj w tyle – możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich informatyków. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas zagadką – obiecujemy je zgłębić. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.

Figury ogrodowe

Figury ogrodowe

Firma Rosłon obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jest to firma stworzona i prowadzona przez rodzinę, dzięki czemu utrzymała się tak długi czas na polskim, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z wiodących w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Typową domeną działalności biznesu są natomiast figury dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które widzimy w prawie każdym ogrodzie w kraju i chociażby za granicą. Inny filar specjalizacji firmy stanowią makiety reklamowe i sprzedażowe dla największych światowych firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Różne sporty na powietrzu – Jazda konna

Różne sporty na powietrzu – Jazda konna

Praktykowanie różnych sportów to z jednej strony idealny sposób na spędzanie wolnego czasu, a z drugiej strony możliwość zadbania na nasze zdrowie oraz kondycję. Dobrym pomysłem jest decydowanie się na takie sporty jakie możemy uprawiać na świeżym powietrzu. W ten sposób możemy oraz zadbać o odpowiednie ukrwienie naszego organizmu oraz dostarczenie płucom niezanieczyszczonego powietrza. Jest to, szczególnie wskazane dla tych osób, jakie spędzają czas w dużych miastach. W takich aglomeracjach miejskich na co dzień korzystamy z bardzo zanieczyszczonego powietrza. Z tego powodu podczas wolnego czasu warto poszukać takich miejsc, jak obozy jeździeckie, gdzie możemy połączyć możliwość spędzania wolnego czasu z jazdą konną czyli aktywnym wypoczynkiem. Obecnie obozy jeździeckie możemy znaleźć przy coraz większej liczbie kurortów oraz ośrodków wypoczynkowych. Wynika to między innymi z tego, że jazda konna fascynuje coraz większa liczbę osób. Ludzie poszukują również świeżego powietrza jakie można znaleźć w regionach z dala od dużych ośrodków miejskich. Najczęściej obozy konne znajdują się poza rejonem miejskim. Takie ośrodki możemy również odszukać w pobliżu dużych miast. W ten sposób możemy potraktować obozy konne, jako sposób na spędzenie wolnego czasu podczas weekendu, czy świąt. Sport w jakich możemy korzystać ze zwierząt jest bardzo doskonałym sposobem na rozwój dla dzieci. Wiele chorych dzieci również korzysta z jazdy na koniach, by poprawić ich koordynację ruchową. Jazda konna to również sposób na połączenie aktywnego wypoczynku z możliwością spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bywa to ważne, zwłaszcza w przypadku decydowania się na spędzanie wakacje w kraju.