Zakładanie ogrodów Kraków

Zakładanie ogrodów Kraków

Nasza spółka od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych w Krakowie i okolicach, projektowaniem a także zakładaniem parków dla nabywców indywidualnych jak również instytucjonalnych. W naszych adaptacjach często używamy kamień, czy do stworzenia skalniaków, a często także, ażeby w piękny sposób umieścić wodę w ogródku w formie wodospadów, oczek wodnych lub stawów. Wielu z naszych odbiorców po zaaranżowaniu i zrobieniu ogrodów prosi nas o pomoc w pielęgnacji i doglądaniu krzaków i drzew. Proponujemy też wycinkę drzew w Krakowie i okolicach (procedurą alpinistyczną oraz z wysięgnika) a także koszenie trawy i wszystkie zabiegi polecane do utrzymania pięknego trawnika.

Pamala – sklep z rękodziełem

Pamala - sklep z rękodziełem

Rękodzieło artystyczne to obecnie wyjątkowo poszukiwana kategoria twórczności artystycznej. Wiele ludzi znalazło w tej dyscyplinie wenę, i również rozwiązanie sposobu na zarabianie. Wynaleziono bardzo dużo sposobów wykonania, jakie w ciągu lat były popularne, wynaleziono nowe technologie. Wiele ludzi tworzy obecnie tkaniny artystyczne, wytwarza ręcznie robioną biżuterię, zdobi kubki w unikatowy sposób.

Prezentowana galeria rękodzieła Pamala nie zawodzi oczekiwań nawet bardzo wyrafinowanych amatorów rękodzieła i proponuje bardzo dużo tworów rzemiosła artystycznego. Wpośród nich możemy znaleźć narzuty patchworkowe, wyroby wytworzone ręcznie, wyroby zdobione techniką decoupage, ramy z drewna, obrazki akwarelowe. Rękodzieło artystyczne jest naszą pasją.

Patchwork to metoda szycia tkanin większych z malutkich cząstek materiałów, powstała w w czasach biednych w Anglii. Obecnie patchwork jest środkiem wyrazu artystów, sposobem na pokazanie uczuć, pasją twórczą mnóstwa ludzi, a również sposobem na produkowanie tkanin naprawdę oryginalnych i kosztownych.

Wróżka na telefon

Wróżka na telefon

Wróżka na telefon to w obecnej dobie zwyczajna rzeczywistość. Jeszcze niedawno, żeby umówić się do wróżki należało znać od znajomych jej nr telefonu lub odkryć anons w gazecie, zadzwonić do wróżki i zapisać się na wróżbę. Później trzeba było w o właściwym czasie pojechać do niej i dopiero wtedy uzyskiwało się wróżbę. W obecnej dobie, w dobie internetu mamy zadanie ułatwione. Wystarczy surfując po internecie wybrać wróżkę, jaka nam pasuje i nie w krótkim czasie możemy uzyskać wróżbę przez internet lub wróżbę przez telefon. Do dyspozycji mamy witryny zatrudniające w jednym miejscu wiele wróżących lub strony konkretnych wróżek. W tym miejscu pokazujemy serwis wróżki Katarzyny Wolny-Sobieckiej, astrologa i numerologa, z którą da się spotkać się przez telefon przy pomocy linii 0700 lub na numer bezpośredni. Można zamówić wróżbę drogą mailową. Można też zamówić osobisty horoskop astrologiczny, stawiany dla jednej konkretnej osoby.

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Wypożyczalnia gastronomiczna | Wypożyczalnia krzeseł | Wypożyczalnia zastawy stołowej

Jako kierująca na małopolskim krakowskim rynku firma cateringowa Jurek-Catering podjeła się zaproponować swoje pomoce w świeżej gałęzi i udostępnić wszystkim postulującym naszej pomocy swoje magazyny , w jakich zgromadziliśmy akcesoria (talerze, kieliszki , sztućce, obrusy, szkło, stoliki, krzesła jak również akcesoria gastronomiczny tj. podgrzewacze, tace, termoporty, garnki, półmiski, perkolatory) niezbędny do przygotowania nawet największych imprez . Swój akcesoria jesteśmy w stanie posyłać nawet w najodleglejszy zakątek regionu i potrafią posiadać Pan/Pani pewność, że zostanie dostarczony na czas i nieuszkodzony nietknięty . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą .

Nasza propozycja:

– wypożyczalnia gastronomiczna

– wypożyczalnia naczyń

– wypożyczalnia zastawy stołowej

– wypożyczalnia stołów

– wypożyczalnia krzeseł

– wypożyczalnia kielichów

– wypożyczalnia obrusów

– wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

– wypożyczalnia porcelany

Patchworki

Patchworki

Patchwork stał się od jakiegoś czasu mocno modny. W necie da się obserwować ogromnie dużo

witryn artystów patchworku, dużo galerii internetowych, w których prezentują prace artyści szyjący patchworki, a również dużo

witryn dedykowanych technice patchworku. Technologia ta bierze się z czasów kryzysu w Anglii, gdy gospodynie nie mając do szycia nowych surowców zmuszone były szyć z tego co było, zwykle starych rzeczy, z których części posiadały jeszcze całkiem porządną materiał. Owe fragmenty przycinano na mniejsze kawałki, które dało się zeszyć w większe tkaniny. Dzięki temu wytwarzano kołdry albo inne niezbędne wyroby pożyteczne. Ta nazwa bierze się od patch, czyli łata.

Obecnie praktykuje się tę metodę do tworzenia całkiem

oryginalnych, urokliwych tkanin ozdobnych. Wyrabia się tym sposobem kołdry, dekoracyjne poszewki, ale również wielorakie

ubrania, pokrycia krzeseł lub kanap, tkaniny do kuchni i każdą rzecz, jaką siła twórcza designera jest w stanie wymyśleć.

Astrologia

Astrologia

Wróżenie interesowało istoty ludzkie od zawsze. Dowolny książę i księżna miała swojego astrologa. Stawiano horoskop na urodziny ważnych osób, a także prognozy tworzono przed wszelkim istotnym faktem w królestwie. Obecnie wróżenie jest uznanym profesją i bardzo dużo kobiet i mężczyzn używa z rozmowy u astrologa. Do używanych teraz sposobów prognozowania wlicza się astrologię, numerologię oraz karty tarota. Bywają także przeróżne odmiany kart, a także możecie prognozować ze zwykłych kart do gry. W ogóle prognozować możecie ze wszystkiego, dajmy na to muszelek, cokolwiek nam się przywidzi. Oferujemy witrynę o numerologii. Obecnie możecie zrobić sobie horoskop przez telefon i wcale nie potrzeba iść do numerologa. Gdy chcemy, żeby powróżyła nam wróżka z Krakowa, to starczy luknąć na jej witrynę i machnąć list albo zadzwonić.