Rehabilitacja dzieci Andrychów

Rehabilitacja dzieci Andrychów

Ośrodek Rehabilitacji Ruchowej i Masażu „REHA-JUNIOR” w Kętach stworzyliśmy z troską o niemowlętach i dzieciach, młodych rodzicach oraz o tych, którzy poszukują idealnego miejsca na zregenerowanie sił, odnowę ciała i duszy w komfortowych warunkach.

Wysoki poziom wszystkich usług rehabilitacyjnych zapewnia grono profesjonalnych i wysoko wyszkolonych rehabilitantów w dziedzinie neurofizjologii dziecięcej oraz masażu. Poprzez uzyskane szkolenia u najlepszych specjalistów nasi terapeuci posiadają narzędzia, dzięki którym świadczą usługi w kompleksowy i profesjonalny sposób pracować z Państwem.

Oferujemy terapię neurorozwojową niemowląt, rehabilitację dzieci i niemowląt oraz dzieci starszych (młodzieży). Tok terapii dostosowujemy indywidualnie do możliwości i potrzeb dziecka. Pozwala to osiągnąć wspaniałe wyniki terapii rehabilitacyjnej. Za każdym razem dążymy do tego, aby poprzez odpowiednią stymulację rehabilitacja kojarzyła się dziecku z miłą zabawą, radością i odkrywaniem siebie.

Chcemy serdecznie zaprosić wszystkich naszych Klientów do naszego gabinetu masażu. Gwarantujemy chwile przyjemnego relaksu i wspaniałego odprężenia, dzięki profesjonalnym i komfortowym warunkom, w których realizujemy zabiegi. Doskonale dobrana muzyka sprawia, że prościej zrelaksować się, a świece i aromaty pobudzą wszystkie zmysły wprawiając w odpowiedni nastrój. Masaż jest najlepszą formą odpoczynku dla Waszego ciała.

Na zajęciach w Szkole Rodzenia REHA-JUNIOR pozyskasz wiedzę jakie zmiany następują w Twoim organizmie, jak odróżnić objawy porodu, jak urodzić zachowując bezpieczeństwo dla nas i dla dziecka oraz świadomie kontrolować organizm. REHA-JUNIOR – szkoła rodzenia zadba o to, że poznasz specjalistów. Poznasz tajemnice prawidłowego karmienia, przewijania oraz kąpieli twojego maluszka.

Gimnastyka korekcyjna to terapia skierowana dla wszystkich dzieci z wadami kręgosłupa, wadami klatki piersiowej, kolan, stóp. Specjalistyczna terapia, zagwarantuje, aby Wasze pociechy rosły jak najlepiej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapraszamy Klientów z najbliższych miejscowości m.in. Kęty, Oświęcim, Andrychów, a także Bielsko-Biała.