Przedszkole „U cioci Ewy”, Dębe Wielkie

Przedszkole

Nasze przedszkole jest położone na wsi, w okolicy spokojnej i pełnej zieleni. Pracujemy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych, w godzinach od 6.30 do 18.00.

Działamy od 2008r., kiedy to całe przedszkole liczyło zaledwie 20 dzieci. Z roku na rok chętnych przybywało i oto dziś staliśmy się zupełnie nową placówką. Obecnie przedszkole dysponuje trzema dużymi salami i przylegającymi do nich łazienkami, dwoma szatniami i kuchnią oraz placem zabaw. Grupa najmłodsza (Krasnale) to dzieci w wieku 2,5 – 3lat, grupa starsza (Motylki) to dzieci w wieku 4 lat oraz najstarsza (Biedronki) dzieci w wieku 5 i 6 lat.

Nadal jesteśmy placówką przepełnioną przyjazną, rodzinną atmosferą. Staramy się do każdego dziecka podchodzić w sposób indywidualny, dostrzegając jego potrzeby i zdolności. Nasza placówka wspiera dzieci objęte wczesnym wspomaganiem rozwoju w zakresie terapii logopedycznej i psychologicznej. Rozwijamy talenty muzyczne (śpiew, nauka nut, gra na instrumentach perkusyjnych i pianinie, taniec) plastyczne (udział w konkursach plastycznych, dodatkowe zajęcia plastyczne indywidualne i w małych grupach) sportowe , teatralne (udział w konkursach teatralnych, liczne występy podczas uroczystości przedszkolnych), matematyczne (szachy). Szczególną wagę przywiązujemy do rozwijania u dzieci zdolności językowych w zakresie znajomości języków obcych (angielski, francuski). Dzieci 5 i 6 letnie pod czujnym okiem wychowawców są przygotowywane do nauki szkolnej. Ponadto troszczymy się, aby dzieci pomimo licznych zajęć, miały dużo czasu na swobodną zabawę z rówieśnikiem, która stanowi najważniejszy element w rozwijaniu umiejętności społecznych oraz uwewnętrznianiu tego czego się nauczyły i doświadczyły podczas zabaw kierowanych z wychowawcą.

Naprawa komputerów Mińsk mazowiecki

Naprawa komputerów Mińsk mazowiecki

Nasza foremka oferuje kompleksowe rozwiązania w tematyce serwisowania komputerów. Naprawiamy komputery, które już dawno przestały być wydajne pod katem nowoczesnych systemów operacyjnych, niekiedy za niewielkie pieniądze można sprzęt unowocześnić i będzie służył kolejne kilkanaście lat. Naprawiamy komputery stacjonarne jak i laptopy. Odzyskujemy dane z nośników wymiennych jak i stacjonarnych. Oferujemy naprawy systemów operacyjnych lub ich całkowite usuniecie oraz wgranie nowego. Oferujemy także usuwanie wirusów oraz wiele innych usług związanych z naprawami komputerów i laptopów.

Cartpoland.pl

Cartpoland.pl

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją z zakresu kart plastikowych, zbliżeniowych i wielu innych akcesoriów z dziedzin pokrewnych. Dzięki naszym rozwiązaniom osiągniesz przewagę nad konkurencją, będziesz miał dodatkową formę reklamy spersonalizowanej spółki i wiele więcej. Zapewniamy Państwu bogate zaplecze produkcyjne, w którym jesteśmy w stanie wyprodukować karty magnetyczne, plastikowe, zbliżeniowe. Druk realizujemy za przy wykorzystaniu technologii cyfrowej, offsetowej i możliwością sitodruku. Jesteśmy w stanie utworzyć zapotrzebowania od paru egzemplarzy do wielu milionów. Tworzone przez naszą firmę produkty spełniają normy ISO 7810, 7811 , a oprócz tego 7816, produkujemy są na podstawie profesjonalną komponentów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Klima warszawa

Klima warszawa

Klimatyzacja to doskonały pomysł jeżeli nie cierpisz ciepła. Jednakże należy mieć na uwadze, iż montaż klimatyzacji musi nam przeprowadzić ekspert. Z jakiego powodu w szczególności dlatego, ponieważ nieumiejętny serwis, montaż może być katastrofalny w skutkach. Nadmierne wydzielanie kurzu, którym owocuje taki nieprofesjonalnie przeprowadzony serwis nie ma obojętnego wpływu na nasze zdrowie. Aby mieć pewność co do dokładnie poczynionych prac nad naszą klimatyzacją w szczególności należy wybrać do tego przetestowaną firmę.

Stropy teriva

Stropy teriva

Firma nasza zajmuje się produkcją a także dystrybucją materiałów budowlanych potrzebnych podczas budowy. W przygotowanej ofercie mamy dużą gamę prefabrykatów, które są konieczne do budowy domu a także innego budynku. Są to przede wszystkim bloczki, nadproża, kształtki wieńcowe oraz pustaki stropowe. Wszystkie te materiały są najwyższej europejskiej jakości. Opieramy się nie tylko na nowoczesnych maszynach do wyrobów wibroprasowanych, ale także na autorskich, wypróbowanych rozwiązaniach technologicznych, które opracowaliśmy i polepszyliśmy w trakcie wielu lat istnienia. Dane odnośnie produktów, ich przeznaczenia, masa porad a również kontakt z nami można znaleźć na stronie internetowej.

Deweloperzy Mińsk Mazowiecki

Deweloperzy Mińsk Mazowiecki

Przedsiębiorstwo VILLA DEVELOPMENT działa na rynku od ponad 7 lat, lecz jej korzenie w branży budowlanej sięgają znacznie wcześniej, bo aż do 1984 roku. Czas ten pozwolił nabrać obfitego doświadczenia w aspekcie budownictwa, adaptacji, remontów oraz sformować odpowiednie zaplecze specjalistów. Zdobyte doświadczenie skutkuje budową nowych osiedli mieszkalnych, apartamentowców, osiedli domków jednorodzinnych. Nasza oferta przygotowana dla klientów jest za każdym razem oparta o potrzeby naszych klientów oraz omawiana ze znanymi z doświadczenia pracowniami architektonicznymi. Wyjątkową uwagę oddajemy ergonomii i wygodzie mieszkań. Zapraszamy na nową stronę firmy, gdzie można zobaczyć ofertę obecnie sprzedawanych nieruchomości.

Niszczarki, niszczarki dokumentów, niszczarki do papieru

Niszczarki, niszczarki dokumentów, niszczarki do papieru

Witamy w biuroserwisie niszczarki.org w naszej ofercie mamy wszystko co niezbędne do wyposażenia urzędu, punktu usługowego, biura. Oferujemy Państwu zarówno meble biurowe, wyposażenia wnętrz jak lampy, wieszaki jak również urządzenia usprawniające pracę. Oferujemy biurowe niszczarki dokumentów – w ofercie mamy jedynie sprawdzone marki znanych i cenionych producentów – niszczarki Kobra, niszczarki Wallner, Niszczarki HSM, niszczarki Securio, niszczarki Dahle, bindownice biurowe do opraw grzebieniowych, drutowych oraz kanałowych, gilotyny biurowe oraz profesjonalne gilotyny introligatorskie, laminatory A3 i A4, trymery do papieru. Szeroka oferta to również lampy biurowe, wieszaki, garderoby, dziurkacze zszywacze, zaokraglacze narożników oraz materiały eksploatacyjne jak grzbiety do bindowania, okładki do bindowania, folie do laminowania. Serdecznie zapraszamy.

Praca za granica

Praca za granica

Na witrynie odnajdziemy podstawowe informacje na temat firmy YoJOB. Początek jej funkcjonowania to rok 2008 – aktualnie, działa ona jako prężnie działający portal. Za pośrednictwem YoJOB możemy znaleźć intratną posadę poza granicami Polski. I to w ponad 29 krajach – m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Danii czy Belgii. YoJOB to również doskonały sposób na rekrutację solidnych pracowników – zatem, jeśli takowych poszukujemy, rejestracja na stronie rozwieje nasze problemy. Co istotne, firma rekrutuje nie tylko na terenie naszego kraju – funkcjonuje też w krajach byłego Związku Radzieckiego – obniża to znacznie wydatki potencjalnych pracodawców.