Płyty meblowe

Płyty meblowe

W produkcji mebli stosowane są technologie, pozwalające naprawdę spełniać wymagania klientów odnośnie jakości produktów a także ich elegancji oraz przystępności cenowej. Materiałem, który bez problemu łączy te aspekty są płyty meblowe. Aczkolwiek one same nie są synonimem trwałości. Gwarancję taką dają, obok doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane technologie produkcji i zastosowanie sprawdzonych składników , w tym wiążących. Dostosowane do powyższych wymagań płyty, znajdą Państwo w naszej ofercie.

Dzisiaj jesteśmy największą hurtownią płyt w województwie opolskim. Szeroki wybór nie oznacza jednakże, że wśród naszych produktów znajdą Państwo płyty meblowe jakie tylko branża stolarska zna. My współpracujemy jedynie z najlepszymi firmami. Nie nastawiamy się bowiem na ilość sprzedawanych produktów, lecz na ich jakość.

Jeśli chodzi o wybór naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroka paleta kolorów. Obok tradycyjnych barw drzew, jak jesion, jabłoń, czy malibu, nasze płyty meblowe produkujemy również w bardzo modnych i oryginalnych odcieniach, jak cappuccino, zieleń limonki, czy pomarańcza. W procesie produkcyjnym stosowane są wysokiej klasy włókna drzewne, które w reakcji ze związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą jednolitą i trwałą strukturę. W trakcie produkcji istotną rolę odgrywa optymalna temperatura i ciśnienie, które przekładają się na jakość płyty.

Obok tradycyjnych płyt oraz pokrytych laminatem, w naszej ofercie znajdą Państwo również niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użyteczności publicznej, jak na przykład szkoły czy centra handlowe. Stosując się do tych wymagań a jednocześnie dbając o bezpieczeństwo użytkowników naszych płyt, w naszej ofercie posiadamy także płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Wszystkie nasze płyty posiadają unijną klasyfikację, mówiącą o zachowywaniu się płyty podczas pożaru.

Nasze płyty wraz z dostępną kolorystyką, mogą Państwo zobaczyć w naszym serwisie www. Znajdziecie tam Państwo również dane kontaktowe. Jeśli mają Państwo wątpliwości czy pytanie, z przyjemnością na nie odpowiemy. Z chęcią pomożemy też podczas wyboru płyt, a także, jeżeli Państwa to interesuje, dowieziemy je we własnym zakresie. Szybkość realizacji zlecenia łączy się u nas z poziomem oferowanych produktów.

Stoły składane

Stoły składane

Jest kategoria miejsc, gdzie organizuje się rożne spotkania a ilość osób ciągle się zmienia. Prostym przykładem może być sala restauracyjna. Jak ją wyposażyć, żeby bez względu na ilość osób, zawsze robiła wrażenie zorganizowanej i odznaczała się elegancją? Optymalnym pomysłem stają się stoły składane bankietowe. Jest to specyficzna grupa stołów, które wykorzystują specjalną składaną konstrukcję i równocześnie świetnie integrują się z otoczeniem. Tego typu stoły znaleźć można w naszej ofercie.

Czy takie stoły są trwałe? Jeżeli chodzi o nasze produkty, bez wątpienia tak. Szczególną wagę przywiązujemy bowiem do odpowiedniej konstrukcji ramy. Kluczowy dla nas jest sam jej projekt, który eksponuje najdrobniejszy szczegół a także materiał, z którego jest wykonana. Dzięki temu rama jest niezwykle sztywna i równocześnie bardzo wytrzymała. Wytrzymałość ta wiąże się także z zamontowanym w ramie mechanizmem składania. To właśnie on odpowiada za optymalizację przenoszenia obciążeń konstrukcji oraz łatwość składania. Na etapie projektu przeanalizowaliśmy fakt, że powinny składać się z łatwością. Zależało nam, żeby stworzyć projekt, który bez użycia siły pozwoli szybko i praktycznie w wyznaczonym miejscu rozłożyć i złożyć konkretną ilość stołów.

Kolejną wątpliwością, jaką pragniemy omówić jest kwestia, czy przy ciągłym składaniu stołów i ich rozkładaniu służyć stoły wykażą się taką samą trwałością, jak stoły stałe. Wielu ludzi sądzi wręcz, że takie użytkowanie przełoży się na ich gorszą wytrzymałość. W praktyce jednak ten problem nie dotyka naszych stołów. Gwarancją ich niezwykłej wytrzymałości są bez wątpienia elementy wzmocnieniowe oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Oprócz gwarancji wysokiej jakości stołów, oferujemy też gwarancję ich profesjonalnej dostawy. Naszym priorytetem jest, żeby zakupione meble trafiły pod dom klienta w doskonałym stanie i zawsze na czas. Dlatego stworzyliśmy własną flotę, która do naszej dyspozycji jest praktycznie całą dobę. Doskonale znamy wszystkie samochody i ręczymy za naszych pracowników. Realizacja zamówienia w jak najkrótszym terminie u nas nie jest pustą obietnicą.

Zaproszenia komunijne ręcznie robione

Zaproszenia komunijne ręcznie robione

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu naszych artykułów – zaproszeń komunijnych. Oferujemy je w bardzo wielu formach oraz kompozycjach. Każdy z Państwa może jednocześnie zaprojektować swój prywatny krój, dzięki temu zaproszenia te będą idealnie dopasowane do Państwa wymagań. Nasze artykuły mają niskie koszty zakupu oraz perfekcyjną renomę wśród kupujących.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.