Nieruchomości – Działki nad wodą

Nieruchomości - Działki nad wodą

Specjalizujemy się w dystrybucji małych i wielkopowierzchniowych nieruchomości rolnych, przemysłowych i rekreacyjnych, niezabudowanych i zabudowanych na terenie całego państwie, a wyjątkowo regionów Polski północno-wschodniej, zachodniej i południowej. W mojej katalogu usług/produktów znajdują się obszary w ogromnej liczbie przypadków położone na terenach obejmowanych panującymi miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego.

Niektóre z oferowanych przez naszą firmę nieruchomości też wydzierżawiamy na czasdany lub nieokreślony.

Oferowane parcele sprzedajemy przez organizując przetargi ofert, negocjacje kosztów i licytacje.

Liczymy, że informacje ustalone na mojej stronie przekonają Państwa do skorzystania z oferty mojej firmy oraz ułatwią nam współpracę z Państwem.

Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań w sprawiepubudzających ciekawość Państwa ofert zapomocą formularza kontaktowego.

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze nieruchomości odpowiadającej Państwa potrzebom.

Letnie obozy konne 2013

Letnie obozy konne 2013

SK Moszna jest jednym z najbardziej znanych punktów hodowli sportowych koni, posiadający jednocześnie atrakcyjną ofertę szkoleniową skierowaną do każdego. Dzięki pięknemu położeniu stadniny i sporej bazie hotelowej, organizowane są tam 7-dniowe szkolenia dla młodzieży. Zapraszamy wszystkich na wczasy w siodle 2013 podczas jakich można będzie poznać podstawy teorii jazdy konno, zasady opiekowania się końmi, a przy tym spędzić czas jeżdżąc pod opieką doświadczonych instruktorów. Młodzież na tych wakacjach otrzyma dużą porcję wiedzy, a przy tym rozrywki – w planie są wyjazdy turystyczne, wyprawy nad wodę, wieczorki filmowe czy imprezy taneczne.

Obóz jeździecki

Obóz jeździecki

Renomowana Stadnina Koni Moszna proponuje wszystkim miłośnikom jazdy konnej letnie obozy konne – specjalnie dla nastolatków, z interesującym planem rozrywek oraz intensywną nauką. Uczestnicy zostają zakwaterowani w pięknym zespole pałacowym, mają zagwarantowane całodniowe wyżywienie jak i patronat instruktorów a także pedagogów. Przez to szkolenie odkryją oni wszystkie zasady jazdy konnej, czyli wiedzę teoretyczną oraz udoskonalą własne umiejętności. Zapraszamy wszystkich, możemy zaoferować nadal wolne miejsca na miesiące letnie w przystępnych cenach.