Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Każdego dnia po Polskich drogach transportuje się setki rzeczy. Wybierz najlepszy sposób transportu drogowy. Dlaczego? Rzeczywistość jest banalna : transport ciężarowy może. MaxTrans to ogromna wiedza. A wyjątkowe idee były z nami zawsze i zawsze zajmowaliśmy się transportem międzynarodowym. Sugerujemy Państwu transport międzynarodowy po obszarach Europy jak : Anglia, Węgry, i Ukraina. Posiadamy dużą obsadę zestawów, które są w pełni wyposażone tak aby ładunek mógł być transportowany szybko i bezpiecznie dlatego też oferujemy nienaganną łączność mobilną oraz lokalizację GPS. Nasze pojazdy mają normy ekologicznej nazwy EURO 3 i EURO5 także troszczymy się o zgodę z naturą. Ponadto oferujemy spedycję zagraniczną i krajową, to fachowa usługa bazująca na wieloletniej wiedzy. Sprawdź bezpieczny przewóz, Sprawdź nas! Polecamy – oferujemy profesjonalne usługi z branży transportu międzynarodowego i lokalnego towarów. W ofercie polecamy usługi: wypożyczalnia samochodów.

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Regeneracja turbosprężarek Mielec

Wyjątkowa Naprawa turbin, która robiona jest wyjątkowo dobrze. Przede wszystkim wykonujemy wszelkiego rodzaju regeneracje ale również prowadzimy zamianę turbosprężarek. Jeśli masz dośc obecnych napraw konkurencji – nie zastanawiaj się, przyjedź do nas. Posiadamy niesamowite doświadczenie w zakresie napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Zero kompromisów, dlatego że to strata Państwa i naszych pieniążków, oraz czasu. Udzielamy gwarancji 12 miesięcy na naprawy.

Zapamiętaj nasze dane – Regeneracja turbin, Mielec, woj. Podkarpackie. Najprawdopodobniej to twoja ostatnia tak dobrze wykonana profesjonalna usługa.