Funpage Fotografa ślubnego

Funpage Fotografa ślubnego

Wybierz fotografa, którego styl pasuje do Waszej wizji jaką chcecie osiągnąć. Fotografowie reprezentują różne style i najłatwiej będzie można to ocenić oglądając ich portfolia ślubne czy też stronę na facebooku.

Są tacy fotografowie, którzy preferują styl reportażu, gdzie Wasz ślub będzie widziany z perspektywy obserwatora. Fotografowie stawiający na styl „klasyczny” uchwycą Wasz ślub w sposób standardowy, czyli będą zawsze blisko Was.

Jeśli wybierzecie fotografa, który nie boi się eksperymentować i śmiało podąża za najnowszymi trendami, możecie liczyć na wiele emocji i zaskakujących sytuacji zarówno podczas sesji jak i za zabawie weselnej.

Dokładnie przeanalizujcie strony internetowe różnych fotografów i zdecydujcie się na tego, którego zdjęcia do Was przemawiają.

Nie od dziś wiadomo, że dobry fotograf ślubny ma większość terminów zarezerwowane co najmniej rok do przodu. Nie dajmy się jednak z tym zwariować, bo tak naprawdę jest w czym wybierać.

Decydując się na fotografa ślubnego z polecenia sami siebie ograniczacie. To co podoba się jednym wcale nie musi być w Waszym typie. Celem jest znalezienie odpowiedniego dla Was podwykonawcy, a nie „załatwienie” tematu, aby go odhaczyć na liście rzeczy do zrobienia przed ślubem. To ma być przemyślana decyzja!

Jeśli jeszcze nie macie fotografa to zapraszam na moją stronę internetową – www.kbfoto.com.pl