Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe

Przedsiębiorstwo Siatki-Stal to producent siatki ogrodzeniowej i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy nieprzerwanie od roku 2003, a nasza placówka mieści się w Łomży, na Podlasiu. Poza działalnością stacjonarną prowadzimy sklep online z artykułami ogrodzeniowymi.

W zależności od zapotrzebowania każdy produkt w naszym asortymencie można zmodyfikować przez wybór rozmiaru, barwy czy rodzaju wykończenia. Poniżej przestawiamy najciekawsze produkty z naszego sklepu internetowego.

Siatka ogrodzeniowa to kluczowy produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki ocynkowane i powlekane. Możemy także wydzielić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Następnym interesującym produktem są panele do grodzenia posesji oraz adekwatne do nich słupki, podmurówki i akcesoria montażowe.

Innym interesującym produktem z naszego e-commerce są taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety blaszane.

Liczba dostępnych produktów jest bardzo duża, dlatego też służymy fachowym doradztwem przy doborze odpowiednich produktów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się rewelacyjnie do ogrodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych obszarów przemysłowych.

W naszym e-sklepie warto wyróżnić działy Bestsellery oraz Promocje, gdzie przedstawiamy produkty, które są szczególnie popularne oraz mają atrakcyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszym sklepie online.