Wakacje, wczasy nad morzem – Władysławowo

 Wakacje, wczasy nad morzem - Władysławowo

Dzięki nam Wasze wakacje nad morzem będą niezapomniane.

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu Martii, zlokalizowanego w centrum Władysławowa nieopodal morza bałtyckiego.

Domowy klimat naszego pensjonatu będzie wspaniałą oazą spokoju po dniach spędzonych na kąpielach słonecznych izwiedzaniu okolicznych atrakcji.

Wszystkie nasze pokoje, apartamenty są luksusowo wyposażone m.in w aneksy kuchenne i łazienki – meble są nowe i gustowne.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw wyposażony w nowe, atestowane huśtawki, zjeżdżalnie i inne atrakcje.

Możemy pochwalić się się tym, że oferujemy jakość hotelu w cenie pensjonatu.

Serdecznie zapraszamy!

Jastrzębia Góra pensjonaty

Jastrzębia Góra pensjonaty

Od jakiegoś czasu możemy napawać się słońcem i wiosną, a wkrótce zacznie się okres wakacji i urlopów. Bez wątpienia wielu z nas na miejsce relaksu wyselekcjonuje polskie wybrzeże. Wczasy w tym regionie Polski ma mnóstwo walorów, głównie jest to baza noclegowa i niemało atrakcji krajoznawczych.Zasób noclegów w dowolnej miejscowości nadbałtyckiej jest rozległy i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. My zapraszamy Państwa do kameralnych pensjonatów przynależnych do Kompleksu Wypoczynkowego Sedna umiejscowionych w uroczej Jastrzębiej Górze.Nasze pensjonaty oraz domki nad morzem cieszą się znakomitą opinią wśród gości przez wzgląd na miłą atmosferę, plac rekreacji dla dzieci, monitorowany parking, miejsce na grilla. Zapraszamy