Adwokat dąbrowa górnicza

Adwokat dąbrowa górnicza

Każdemu czasem zdarza się popaść w kłopoty. Czy to w zadłużenie spowodowane utratą zatrudnienia, czy wskutek upadłości kontrahenta, czy też w konflikt z prawem z uwagi na przypadkowy udział w zdarzeniu. Wówczas niezbędne jest odpowiednie postępowanie które zapewni nam wyjście z trudnej sytuacji. Koniecznym jest wiedza jak postępować oraz czego nie robić. Odpowiednią osobą do tego jest adwokat posiadający doświadczenie i szeroką wiedzę w wielu dziedzin prawa. Taką osobą jest adwokat dąbrowa górnicza, który jest prawnikiem posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe z pracy w organach wymiaru sprawiedliwości w tym z sądu rejonowego. Zdobyte doświadczenie prawnicze zapewnia rzetelne podejście do problemu każdego klienta i elastyczne dostosowywanie się do jego aktualnego położenia. Adwokat dąbrowa górnicza posiada biura w miejscowościach: Dąbrowa Górnicza i Jastrzębie-Zdrój co istotnie wpływa na dostępność adwokata i szybkość w udzielaniu pomocy prawnej potrzebującym klientom. Ma to niebagatelne znaczenie zwłaszcza przy prowadzeniu obrony podejrzanego w sprawach karnych bądź już w samym procesie karnym przed sądem. Jednakże adwokat dąbrowa górnicza obsługuje także innego rodzaju sprawy. Przede wszystkim prowadzi stałą obsługę prawną firm na podstawie umowy o abonament. Prowadzi skomplikowane procesy gospodarcze, cywilne, handlowe, pracownicze i ubezpieczeń społecznych, windykacyjne. Przeprowadza skuteczne oddłużanie poprzez wykorzystanie tzw. upadłości konsumenckiej oraz prowadzi procesy sądowe o unieważnienie umów frankowych. Są to tylko niektóre przykłady prowadzonych czynności na rzecz klientów przez adwokata S.Pytlewskiego dla którego standardy świadczonej pomocy prawnej wyznaczają zasady etyki zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o kancelarii oraz do wizyt osobistej w biurach kancelarii położonych w miastach: Dąbrowa Górnicza i Jastrzębie-Zdrój.

Kurier Czechy

Kurier Czechy

W jaki sposób działa profesjonalna kurierska firma?

Profesjonalna kurierska firma nadzoruje całkowity łańcuch dostawy oraz dba o przesyłki nadawane od nadawcy do odbiorcy. Dba o to, żeby paczki do Czech zostały doręczone nawet następnego dnia od nadania, czyli bardzo szybko. Na tak szybką realizacje ma wpływ bardzo dużo aspektów, a przede wszystkim przestrzeganie zasad oraz ich wcielanie w życie w prawidłowy sposób. Odpowiednio zaplanowany łańcuch dostawy, który jest wcielany w życie przez profesjonalistów zapewnia szybkie doręczenie paczek, bez chwili zwłoki.

System, który przyjmują fachowe firmy kurierskie jest testowany na różnych polach oraz dopasowywany do rzeczywistych oczekiwań ,a także zmian na rynku. Kurierska firma stale musi się przeobrażać, poszerzać swoją ofertę. Tylko w ten sposób będzie w stanie doręczać przesyłki kurierskie do Czech w sposób zgodny z wymaganiami konsumentów. Przecież oczekiwania ciągle rosną i się zmieniają. Jeśli firma kurierska pragnie utrzymać się na rynku, musiała będzie im sprostać. Zadowolenie konsumentów jest przecież najważniejszej.

Dla każdej firmy kurierskiej najistotniejsze znaczenie powinno mieć satysfakcja klienta, jak i właściwe wypełniane jego oczekiwań. Jeśli wszystkim działaniom będzie przyświecał taki cel, będzie można mówić o rozwijaniu się firmy we właściwym kierunku.

Jaką kurierską firmę należy wybrać? Profesjonalną, odpowiedzialną, proponującą wszechstronne usługi, oraz taką, która specjalizuje się w przewożeniu paczek na obce rynki. Dzięki temu można będzie uzyskać pełne zadowolenie ze współpracy oraz cieszyć się z mało kłopotliwego dostarczenia przesyłki do Czech.

Artykuły spawalnicze Katowice – Pro Mar

Artykuły spawalnicze Katowice - Pro Mar

Artykuły spawalnicze oraz narzędzia do spawania – gdzie kupić?

Nadchodzi taki czas kiedy zamierzamy lub też potrzebujemy wykonać jakąś konstrukcję obejmującą detale stalowe. Ma okazję ona być niebezużyteczna w domu, warsztacie, garażu lub też stodole, a w szeregu przypadków bywa tak, że dany rodzaj nie jest osiągalny w sprzedaży. W takim wypadku pozostaje wyłącznie własnoręczna robota. Na pewno bez problemu wynajdziemy wymagane nam kawałki blachy, pręty, wszystkie kątowniki, płaskowniki itp. Niestety konstrukcja żąda wyznaczonych wymiarów, a co najistotniejsze kształtu, wobec tego nie obejdzie się bez docinania, gwintowania, wyginania. Kieszonkowe narzędzia nie zawsze się nadadzą do tego rodzaju prac oraz musimy wypatrywać znajomych lub też specjalnych zakładów usługowych zajmujących się tym. Niewątpliwie przycięcie pręta, blachy lub też płaskownika stalowego nie stanowi obszernego problemu oraz wolno wykonać to za pomocą zwykłej szlifierki kątowej z dobrą tarczą, natomiast wygięcie blachy może być trochę trudniejsze – więcej sprawdzisz na http://promar-technika.pl/.

Zwłaszcza w przypadku kiedy ma ona grubość kilkunastu milimetrów, należy użyć szczególnej maszyny, która pod naciskiem rzędu kilku ton bez problemu nada konieczny kształt. Pewnie w każdym warsztacie znajduje się ogromna ilość niezbędnych oraz zarazem różnorodnego typu narzędzi. W czasie przeróżnych prac potrzebne są wszystkie klucze, wkrętaki, pilniki, młotki oraz dużo innych. Najistotniejszym aspektem jest to, by były one jak najbardziej wytrzymałe oraz nie rozpadły się przy pierwszym użyciu. Wobec tego także wykonuje się je ze stali, zwykle nierdzewnej, bowiem w momencie kiedy używane są np. na budowie powinny być odporne na rozmaite elementy. Wykonane ze zwykłej stali po dosyć krótkim czasie oraz styku z wodą rdzewieją oraz nie nadają się już do niczego – w przypadku spawania potrzebne są akcesoria materiały eksploatacyjne do zgrzewania.

Oprócz samych narzędzi wykonanych ze stali nierdzewnej, istotne są również narzędzia do obróbki materiałów stalowych. Na ogół są to już maszyny elektryczne takie jak piły, szlifierki, wiertarki oraz dużo pokrewnych. Należałoby dołożyć, że stal jest dosyć twardym materiałem oraz powszechne narzędzia ręczne mogą być zawodne. W czasie drobnych prac owszem są przydatne, natomiast gdy tworzymy większe konstrukcje musimy zaopatrzyć się w maszyny elektryczne, bowiem te mają znacznie większą moc od naszych mięśni.

Dlatego jeśli potrzebujesz: artykuły spawalnicze, materiały do spawania, urządzenia spawalnicze, osprzęt pomocniczy do spawania czy, materiały eksploatacyjne do zgrzewania to koniecznie wejdź na stronę http://promar-technika.pl/. Zapraszamy.

Lifting Twarzy Katowice

Lifting Twarzy Katowice

Zabiegi odmładzające twarz z użyciem nici liftingujących z haczykami bądź nici PDO.

W klinikach czy gabinetach Medycyny Estetycznej możemy wykonać niechirurgiczny lifting twarzy. Najczęściej stosowanymi nićmi do liftingu twarzy są nici z haczykami. Nici PDO zakładamy zazwyczaj w większej ilości i ich celem jest podbudowanie szkieletu podskórnego na twarzy.

W Katowicach niechirurgiczny lifting twarzy jest wykonywany w wielu gabinetach i klinikach – ważne: należy pamiętać, że lifting powinien być wykonywany w sterylnych warunkach, aby zminimalizować maksymalnie ryzyko powikłań pozabiegowych.

Lifting Twarzy Katowice

Zabieg liftingu m.in. na terenie Katowic, ale także całego Śląska to podstawowy zabieg odmładzający twarz po 40 roku życia, jeżeli u danej osoby występują tzw. chomiki. Celem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, uzyskanie tzw. trójkąta młodości twarzy. Przy opadniętych chomikach twarz wygląda na zmęczoną, nieatrakcyjną, wręcz odstraszającą. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym.

Niechirurgiczny lifting twarzy jest podstawowym zabiegiem poprawy owalu twarzy. Polega na implantacji podskórnie nitek, których zadaniem jest przesunięcie opadającej skóry na twarzy w pożądane miejsce. Zadaniem nitek PDO jest usztywnienie tego szkieletu. Sam zabieg jednymi czy drugimi nitkami jest zdecydowanie skuteczniejszy niż lifting twarzy przy użyciu HIFU. Efekty zabiegu przy użyciu nitek zauważalne są natychmiast, pełny efekt jest widoczny po kilkunastu dniach.

Lifting twarzy możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegów przy użyciu nitek u mężczyzn jest tak samo skuteczny jak u kobiet.

Polidioksanon to biodegradowalna nić syntetyczna, niepowodująca reakcji alergicznych. Biodegradacja odbywa się w procesie hydrolizy i trwa zazwyczaj między 6 a 8 miesięcy. Chemicznie polidioksanon to syntetyczne włókno otrzymywane w procesie polimeryzacji z otwarciem pierścienia monomeru p-dioksanonu. W warunkach in vivo polidioksanon ulega powolnej hydrolizie, tworząc monomery kwasu 2-hydroksy-etoksyoctowego. Monomery ulegają dalszemu rozkładowi, w wyniku którego otrzymujemy wodę i dwutlenek węgla – związki obojętne dla organizmu i całkowicie resorbowalne przez skórę.

Niechirurgiczny lifting twarzy nićmi.

Niechirurgiczny lifting nićmi można stosować wielokrotnie, zazwyczaj w odstępach około 18 miesięcy, można stosować jako wręcz profilaktykę przed chirurgicznym, inwazyjnym liftingiem twarzy, czyli klasyczną operacją. U osób po czterdziestym roku życia zastosowanie nitek jest bardziej zauważalne od razu, ponieważ poza poprawą owalu twarzy wygładza też zmarszczki. W przypadku zmarszczek w postaci głębokich bruzd nici także są jak najbardziej skuteczne.

Nici umieszczone są na sterylnych igłach i wprowadzane są w głąb skóry za pomocą igły chirurgicznej lub najczęściej kaniuli. Technika ich aplikacji opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry. Nici Strong, Barb, nici 3D, 4D lub 6D to różne określenia nici posiadających haczyki, które rozłożone są gęsto dookoła niej w jednym, dwóch lub w wielu kierunkach. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO. Zadaniem haczyków jest uniesienie obwisłej skóry. Nici z haczykami stosuje się zazwyczaj do poprawy wyglądu owalu twarzy, kształtu żuchwy, zniwelowania zmarszczek na czole i skorygowania linii brwi.

Należy jednak brać wszystkie ewentualności pod uwagę i zachować wszelkie środki ostrożności.

Szukasz usług w zakresie architektura ogrodowa. Zapraszamy na ampogrody.pl

Szukasz usług w zakresie architektura ogrodowa. Zapraszamy na ampogrody.pl

Bywa, że nic tak nie cieszy ludzkich oczu, jak precyzyjnie przystrzyżony trawnik i dopasowana stylem architektura ogrodowa, co sprawić mogą specjalistyczne usługi ogrodnicze. Daje to nie tylko wrażenia wizualne, ale także stan wewnętrznego spełnienia, na co wpływa fachowe projektowanie ogrodów. Na pewno uroczo urządzony ogród to przyczyna chluby, wypływającej z uczucia zadowolenia, którym jest projektowanie ogrodów. Ale co gdy brakuje nam czasu na właściwe zatroszczenie się o naszą zieleń? Na ratunek przyjeżdżają do nas profesjonalne firmy świadczące projektowanie ogrodów. W ofercie będziemy mieli bardzo różne kategorie usług. Może to być podlewanie, wykaszanie, nawożenie, czy choćby odchwaszczanie. Tego typu profesjonalne prace mogą spowodować dużo pożądanych zmian w naszej zielonej przestrzeni. Przykładowo porzucone ogrody wertykalne to obraz ludzkiego obecnie dążenia za ulotnymi dobrami i prestiżem. Mimo to każdy zmęczony tym wszystkim przedstawiciel gatunku ludzkiego, w głębi serca chce mieć możliwość każdego dnia zrelaksować się. O ile zakupiliśmy ogródek, to idealnie ta lokacja świetnie sprawdzi się jako osobisty, prywatny bezpieczny port.

Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika Katowice

Instalacje fotowoltaiczne Katowice – z jakiego powodu są w Polsce coraz częściej poszukiwane?

Na globie rośnie rewolucja w dyscyplinie zielonej energii, a energia solarna zajmuje wiodącą pozycję w ogólnych źródłach energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne są bezsprzecznie wspaniałą innowacją w wytwarzaniu energii słonecznej. Istnieją niezliczone plusy, jakie niesie ze sobą zastosowana fotowoltaika Katowice i inne miasta w Polsce przekonują się o tym coraz bardziej, a my w tym miejscu spróbujemy skoncentrować się na tych najważniejszych.

Fotowoltaika Katowice, Śląsk i inne miasta jak Tychy na niej korzystają!

Energia słoneczna jest:

  • obfitym zasobem
  • rozwiązaniem przyjaznym dla otoczenia
  • jednym z najlepszych źródeł energii

Nasza planeta na co dzień otrzymuje od Słońca wielkie ilości energii słonecznej. W ciągu godziny słońce nadaje wystarczającą ilość energii, która ma prawo pokryć zniszczenie energii przez pełną rasę ludzką przez rok i na tym oczywiście opiera się fotowoltaika Tychy i inne lokalne miasta, w następstwie tego będąc jedynie drobnym ułamkiem całości, mają do dyspozycji de facto nieskończony potencjał, kiedy ich mieszkańcy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych Katowice.

Jest niemniej jednak coś, o czym należy pamiętać – nasilenie i ilość światła solarnego różnią się w zależności od pory dnia i lokalizacji, w jakiej zastosowana jest fotowoltaika Chorzów może musieć z niej całkowicie inaczej korzystać, aniżeli podobnej wielkości miasto w Australii czy Afryce. Okoliczności klimatyczne i pogodowe oddziałują na dostępność dziennego światła słonecznego, instalacja fotowoltaiczna Katowice cena i inne parametry także nabierają wówczas nieco innego znaczenia. Mimo to najistotniejsze jest to, że porządnie zainstalowane panele słoneczne są w stanie uzyskiwać energię nawet w chmurne dni.

Fotowoltaika Katowice dotacje i warunki

W związku z tym, co zostało powiedziane powyżej – nic paradoksalnego, że rząd pragnie wspomagać rozwiązanie jakim jest fotowoltaika Opole i inne polskie miasta każdego roku dostają możliwości korzystać z tego dofinansowania, niemniej jednak po spełnieniu praktycznych warunków.

Dofinansowanie wywodzi się z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach projektu „Mój Prąd”, który obejmuje wyłącznie osoby fizyczne instalujące domowy system fotowoltaiczny o konkretnej mocy. Takie osoby są w stanie liczyć na darowizny nawet do 5000 tysięcy złotych, po spełnieniu pewnych szczególnych kryteriów.

Warto także zaciekawić się możliwością potrącenia ulgi fiskalnej czy opcją łatwiejszego kredytowania na ten cel.

Fotowoltaika na Śląsku – gdzie poszukiwać porady?

Zarówno w temacie dotacji, jak i zdobywania finansowania są w stanie wspomóc renomowane firmy oferujące panele fotowoltaiczne. Jedną z nich jest Fotovolt – firma jakiej branżą jest oczywiście nic innego, jak fotowoltaika Częstochowa, Katowice, Warszawa i każde inne lokalne miasto jest obrębem jej działania, skutkiem tego bez względu na to, w jakim miejscu naszego państwa mieszkasz – masz prawo się zgłosić oczywiście do tej firmy z prośbą o wsparcie w zdobyciu dotacji czy kredytowania na panele fotowoltaiczne, bardzo dobrą z dostępnych opcji zdobywania energii – również pod względem oszczędnościowym, jak i ekologicznym.

Nauka pływania

Nauka pływania

Kompleksowy rozwój dziecka pod okiem profesjonalistów

Rodzicowi musi zależeć na tym, żeby jego dziecko rozwijało się jak najlepiej od najmłodszych lat. Z troski dbania o pociechy zostały stworzone ruchowe zajęcia dla dzieci, w trakcie których maluchy mogą pozyskiwać nowe umiejętności sportowe, ciekawie spędzać czas, a także radować się z cudownie spędzonego czasu w gronie rówieśników. Wszystkie ćwiczenia, między innymi gimnastyka korekcyjna oraz gimnastyka ogólnorozwojowa są przeprowadzane pod okiem profesjonalistów. Dzięki temu mama i tata nie powinni martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech. Wszystko nadzorują profesjonalni coache, którzy dopasowują rodzaj zadań do możliwości dzieci, jak i ich wieku.

Wasze dziecko fascynuje się pływaniem? Być może śledzi z zapartym tchem mecze piłkarskie? Opłaca się wcielić w życie marzenie dziecka o staniu się pływakiem lub piłkarzem. Pierwszym krokiem do zawodowstwa jest nauka pływania lub piłkarskie przedszkole, w którym maluch zdobędzie niezbędne umiejętności i będzie w stanie doszkalać się w sportowym kierunku.

Kompleksowy rozwój dziecka od najmłodszych lat jest niesamowicie istotny. Bardzo dobrze, że powstają profesjonalne miejsca, z pomocą których dziecko pod okiem profesjonalistów może nabywać zupełnie nowe umiejętności sportowe, ćwiczyć swoje ciało, jak i hartować ducha. Ważne, żeby wszystko odbywało się w profesjonalny, dopasowany do możliwości dziecka sposób. Dzięki temu uda się osiągnąć bardzo dobre efekty, a na twarzy dziecka pojawi się uśmiech, a to zdecydowanaie jest najistotniejsze.

Przerabianie zdjęć, obróbka graficzna – OP Grafika

Przerabianie zdjęć, obróbka graficzna - OP Grafika

Przerabianie zdjęć i projektowanie reklam, to tylko niektóre usługi, jakie świadczy firma graficzna OP Grafika z Bielska Białej.

OP Grafika powstała w 2018 roku i świadczy usługi graficzno marketingowe dla firm i osób prywatnych. Jest młodą firmą z wysokim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Swoje usługi świadczy na terenie całego kraju i jest otwarta na nowe wyzwania i pogłębianie swojej wiedzy, co jest niezbędne do świadczenia najwyższej jakości usług.

Firma zajmuje się głównie: projektowaniem logotypów i grafika firmowych, projektowaniem wizytówek, ulotek, plakatów, banerów, fotomontażami, projektowaniem stron www i usługami poligraficznymi.

Fotograf Rybnik, Dariusz Maciejewski, fotograf ślubny Rybnik

Fotograf Rybnik, Dariusz Maciejewski, fotograf ślubny Rybnik

Planujesz ślub i wesele? Poszukujesz profesjonalnego fotografa? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą – jako fotograf żory zapewniam zdjęcia ślubne z całego dnia, zaczynając od przygotowań, na oczepinach kończąc.Przepiękne i profesjonalnie wykonane fotoksiążki zarówno dla Was, jak i dla rodziców. Jako wasz przyszły fotograf ślubny rybnik mam także możliwość wykonania zdjęć z drona. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu: . Z przyjemnością się z Wami spotkam aby omówić Wasze oczekiwania 🙂

Ajurweda sklep – Lubieeko.pl

Ajurweda sklep - Lubieeko.pl

Czym jest Ajurweda?

Ajurweda jest jedną z najstarszych znanych nauk lekarskich. Świadczą o tym zapisy w księgach wedyjskich, które są najstarszymi notacjami kultury ludzkiej. Od 1979 roku jest honorowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako myśl zdrowia oraz terapii.

Dlaczego Ajurweda:

• wiedza, jaka liczy prawie 5000 lat

• interesująca oraz mądra nauka mówiąca jak zdrowo oraz szczęśliwie żyć

• ma prawo skorzystać z niej każdy

• holistyczna, całkowita – patrzy na wszystkie poziomy człowieka

• daje ogromną świadomość, siebie, swojego ciała

• jak się ją przyjmie, ugości – zapewnia zdrowie oraz radość

• zgodna z naturą

Właśnie dlatego również, coraz częściej jest też określana „medycyną przyszłości”. Spowodowane jest to rosnącym zamiłowaniem mieszkańców Zachodu, którzy wypatrują oraz praktykują coraz częściej naturalne sposoby utrzymania dobrego samopoczucia oraz jego kuracji.

Koronnym celem ajurwedy jest „utrzymać zdrowie zdrowych oraz uzdrawiać schorzenia chorych” Charaka Sutra Samhita.

To znaczy, że jej celem jest osiągnięcie zdrowia poprzez dążenie do stanu równowagi oraz harmonii, lecz nie poprzez złagodzenie przejawów choroby, lecz uwzględniając wszystkie aspekty życia – fizyczne, umysłowe oraz duchowe. Oczywiście w tym tkwi bogactwo oraz piękno Ajurwedy, iż jest to całościowy, holistyczny system – sprawdź też herbata ajurwedyjska.

Ajurweda jest zatem wiedzą w pełni poświęconą zdrowiu, jaka uczy jak codziennie o nie zadbać na rozmaitych gruntach, a też jest nauką mówiącą w jaki sposób zwalczać choroby, kiedy się pojawią oraz jak zagwarantować sobie wewnętrzny rozwój. Ajurweda nie jest kłopotliwa, lecz czasami na początku ma prawo spowodować kłopoty, ponieważ żąda od praktykującego przejęcia odpowiedzialności za swój stan zdrowia.

Medycyna ajurwedyjska oraz zioła ajurwedyjskie są po największej części skoncentrowane na profilaktyce zdrowia. W przypadku chorób największy wynik osiąga w pierwszych fazach ich rozwoju. W przypadku zaawansowanych niedogodności bardziej łagodzi efekty uboczne oraz zmniejsza czas rekonwalescencji.

Stosuje ona prawdziwe sposoby leczenia. W największym stopniu atrakcyjne to ziołolecznictwo, polecana herbata ajurwedyjska, zabiegi dezynfekujące w tym masaże ajurwedyjskie, właściwie dobrana dieta, prawidłowy sposób jedzenia posiłków, zmiana stylu życia, odpoczynek oraz odprężenie, medytacja, programy oczyszczania, treningi fizyczne, treningi oddechowe, pracę z emocjami, inne…

Zgodnie z Ajurwedą wszystko w przyrodzie składa się z pięciu elementów: przestrzeni, powietrza, ognia, wody oraz ziemi. Potem te elementy łączą się ze sobą, tworząc trzy podstawowe przymiotniki, które w Ajurwedzie nazywamy „doshami”. Posiadamy następujące dosze jak: vata, pitta, kapha. Te trzy przymiotniki są wszędzie: w roślinach, w zwierzakach, a też w nas.

Jakakolwiek dosza ma własne specyficzne przymiotniki, dominujące elementy, lokalizację w ciele, rolę, odniesienie do zmysłów, odniesienie do emocji, przyczyn które ją zaburzają, tendencje do chorób, sposoby ich balansowania.

W stanie zwyczajnym nasze dosze pracują w równowadze, wiemy w owym czasie, że jesteśmy zdrowi oraz szczęśliwi. W stanie nienaturalnym dosze są niezrównoważone lub ewentualnie podwyższone, co jest kluczowym powodem powstawania chorób. Chcesz więcej? Sprawdź ajurweda sklep internetowy oraz zacznij zdrowo żyć! Zapraszamy na Lubieeko.pl