Popularna – hurtownia chłodniczo-klimatyzacyjna

Popularna - hurtownia chłodniczo-klimatyzacyjna

Nasze przedsiębiorstwo jest filią firmy Popularna – prowadzącej działalność na terenie całego kraju sieci hurtowni zajmujących się handlem produktami z branży chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja. Nasz oddział skupia swą uwagę na rynku województwa śląskiego obejmującego takie miejscowości jak Żory, Żywiec, Strumień czy Skoczów. Posiadamy pełen dostęp do szerokiego wachlarza produktów znajdujących się w ofercie macierzystej spółki, które możemy dla Państwa szybko sprowadzić dzięki sprawnie działającej sieci dystrybucji. Wśród naszej oferty możecie Państwo nabyć efektywne klimatyzatory (Gree, LG, Samsung, Hisense), chłodnice i automatykę chłodniczą (Danfoss, Embraco Aspera, Rivacold), podzespoły zamienne do sprzętu AGD takiego jak zmywarki, roboty kuchenne lub zamrażarki (Zanussi, Indesit, Whirlpool, Światowid) jak również przeznaczone do zastosowań profesjonalnych narzędzia montersko-serwisowe (Black Diamond, Aitcool, Wigam, Refco itp.). Namawiamy pracujące na terenie Śląska firmy instalacyjne do zwrócenia uwagi na ofertę naszej firmy.

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

W serwisie internetowym Ośrodka Doskonalenia Zawodowego mieszczącego się w Czechowicach-Dziedzicach znajdują się garść informacji dotyczące oferty oraz działalności przedsiębiorstwa. Do priorytetowych aktywności Ośrodka należy przygotowywanie kursów oraz szkoleń dla beneficjentów programów UE, firm i instytucji, które mają miejsce w Czechowicach-Dziedzicach. Kursy mają na celu przeszkolenie osób starających się o pracę oraz wykonujących działalność zawodową w celu rozbudowania ich umiejętności oraz kompetencji w ramach wykonywanych zawodów. Wśród organizowanych kursów przyszli słuchacze znajdą się np. kursy BHP, szkolenia z zakresu kadry-płace, kursy na kierowcę wózków jezdniowych czy kursy na uprawnienia energetyczne.

Ogrodzenia z gabionów

Ogrodzenia z gabionów

Ogrodzenia, jakimi są ogrodzenia z gabionów to w zdecydowanej większości wypadków jak dotąd stosunkowo mało rozpoznawalne działanie, lecz z racji na swoje bezspornie praktyczne możliwości bywa ono coraz bardziej rozpoznawalne. Dzieje się tak też w związku z bardzo dużą niepowtarzalnością ogrodzenia wykonanego z gabionu, czyli surowca pod postacią wytrzymałej siatki zapełnionej kamieniem ewentualnie gruzem. Trwałe, prędkie w zamontowaniu i estetycznie wyglądające płot to coś, czego szuka od jakiegoś czasu ogromna liczba właścicieli domków jednorodzinnych. Wykorzystanie nadmienionego powyżej wyjścia bywa w rezultacie zadowolić wielu najbardziej wymagających właścicieli prywatnych posesji. Ewidentnie wyjście to może być stosowane także w innych uniwersalnych sytuacjach. Dość często na przykład widzimy tego typu parkan w charakterze zabezpieczenia skraju drogi posiadającego częstokroć nierówne ukształtowanie miejsca. Znacznym atutem tego wyjścia jest możność zastosowania go na wyjątkowo nierównym podłożu nadając mu jednocześnie bezspornie osobliwego uroku. Tego typu parkan w wyjątkowo łatwy sposób można scalić z istniejącym już parkanem nadając naszemu ogrodowi dodatkowego uroku. W ten bezproblemowy sposób możemy się efektywnie odseparować od sąsiada. Co więcej plusem nadmienionego rozwiązania jest bez wątpienia to, że może ono zostać zużytkowane w wielu różnorodnych prezencjach, może to być postać solidnego parkanu, ogrodowego stołu lub też ławki. Bardzo praktyczną wymowę spełnia ono też w postaci osobliwie wyglądających schodów wiodących w obszar naszej działki. Oczywiście liczba projektów „ogrodzenia z gabionu” jest tak ogromna jak znaczna jest liczba osób zdecydowanych na stosowanie jego dla swoich prywatnych zapotrzebowań.