Projekt ogrodu online

Projekt ogrodu online

Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu projektów ogrodów prywatnych. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić również wykonanie projektów przestrzeni publicznych z zapewnieniem również wykonawstwa. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić sprawne wykonanie dopasowanych projektów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również realizację wykonywanych w naszej firmie projektów. Nasza firma oferuje klientom także usługi pielęgnowania istniejących już ogrodów w Częstochowie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Lift Plus: windy dla niepełnosprawnych, szyny i rampy najazdowe

Lift Plus: windy dla niepełnosprawnych, szyny i rampy najazdowe

W ofercie handlowo-usługowej firmy LiftPlus znajdą Państwo cały szereg urządzeń, które w znaczący sposób poprawiają komfort życia osób niepełnosprawnych o ograniczonych możliwościach ruchowych. Wśród nich między innymi schodołazy, czyli mobilne transportery dla osób poruszających się przy pomocy wózków inwalidzkich, czy platformy przyschodowe, z możliwością instalacji zarówno na schodach prostych, jak i krętych. Uwaga, dla osób korzystających ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) przygotowujemy darmowe kosztorysy i oferujemy bezpłatne wizje lokalne. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na LiftPlus.pl.

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Nie można zaprzeczyć, że doświadczenie i świadomość przychodzą ludziom z czasem. Trudno nie zgodzić się z takim powiedzeniem w kontekście ubezpieczenia. Bardzo mało młodych ludzi myśli o swoim ubezpieczeniu. Często opłacają składki ubezpieczeń grupowych oferowanych im w szkole a dalej w początkach kariery zawodowej w przedsiębiorstwie w którym zaczynają.

Dopiero z wiekiem przychodzi troska o siebie i innych. Rodzina staje się większa. Należy zacząć być odpowiedzialnym już nie wyłącznie za siebie ale również za innych. Dopiero wtedy zaczynamy się interesować szczegółami umów ubezpieczenia. Wczytujemy się w umowy i sprawdzamy co co zawierają i jaki zakres ubezpieczenia nas dotyczy.

Rynek ubezpieczeń jest monstrualny. Wybór firm, które mogą zaoferować nam ubezpieczenie równie znaczny. Z tego powodu by wybrać na prawdę dobre ubezpieczenie powinno się poświęcić trochę swojego czasu i przejrzeć ogólne umowy ubezpieczeniowe wybranych firm i wybrać to co najkorzystniejsze lub na własną rękę negocjować własne ubezpieczenie. Można jednak oszczędzić sobie czasu i wybrać dobrą firmę ubezpieczeniową, która zadba o swojego klienta i zapewni korzystne ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa pozna potrzeby swojego klienta i na tej podstawie pomoże wybrać najlepszą opcję ubezpieczenia. Jest to także świetny agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Nauka jazdy Częstochowa

Nauka jazdy Częstochowa

Jeżeli żyjesz blisko Częstochowy i niedawno zacząłeś myśleć o uzyskaniu prawa jazdy kat. B, to mamy ochotę namówić Cię do bliższego zapoznania się z ofertą dobrej szkoły jazdy, w jakiej cierpliwi oraz odpowiednio nastawieni instruktorzy zadbają o to, abyś idealnie opanował umiejętność kierowania samochodem!

W promowanej szkole klienci podróżują takimi samymi autami jak te, które spotyka się w na egzaminach państwowych. Jednak staramy się nie tylko o to, aby jak najlepiej uczyc jeździć, dbamy również o naukę zasad ruchu drogowego, w efekcie czego zaliczenie egzaminu państwowego jest o wiele prostsze.

O renomie naszej szkoły mogą poświadczać najlepsze pozycje w rankingach zdawalności. Zadzwoń do nas i zerezerwuj termin szkolenia, a pokażemy Ci wszystkie tras egzaminacyjne w Częstochowie!

Krotoski cichy częstochowa

Krotoski cichy częstochowa

Przy wskazywaniu cech współczesności trudno nie zwrócić uwagi na liczbę samochodów. Większość rodzin użytkuje przynajmniej jeden wóz, a tym samym rodzinny budżet obciążony staje się podobnie ceną paliwa, ale też kontroli czy ewentualnych napraw. Niezmiernie często pojawia się pytanie czy skorzystać z autoryzowanego serwisu czy zwykłego warsztatu – jakie będą wady i zalety tychże wyjść?

Często przy analizowaniu tematu tego rodzaju jak Volkswagen Częstochowa, więcej korzystnych uwag dotyczy autoryzowanych serwisów. Z jakiego powodu tak wygląda sytuacja? Dla wielu podstawową i niezaprzeczalną zaletą jest tu bezpieczeństwo. Kluczową spośród najważniejszych spraw, gdy wsiadamy do samochodu jest wrażenie bezpieczeństwa. Jeśli o pojazd zadbali specjaliści, natomiast wszystkie części zamienne będą oryginalne, w takiej sytuacji mamy świadomość, że dowolne zagrożenie ze strony samochodu jest ograniczone do minimum. Jednocześnie w razie każdej sytuacji niebezpieczeństwa, ten samochód nie zawiedzie. W wypadku autoryzowanych serwisów znaczący jest również profesjonalizm załogi. Samochodem zajmują się tylko wykwalifikowani ludzie, którzy znakomicie znają się akurat na określonej marce.

Whitford Miller – Licytacje komornicze

Whitford Miller - Licytacje komornicze

Kancelaria prawnicza Whitford Miller proponuje całościowe wsparcie na każdym części licytacji komorniczej. Wykonujemy audyty zbioru dokumentów mających związek z licytowanej własności. Oprócz tego przeprowadzamy analizy operatu szacunkowego dokonywanego przez biegłego. Nierzadko także zastępujemy naszych zleceniodawców podczas licytacji. Odpowiadamy za kontakt naszego kontrahenta zarówno z kancelarią komornika oraz sądami. Pozwala to na zostanie właścicielem nieruchomości o wiele taniej oraz szybciej. Działamy na obszarze Warszawy i Częstochowy jednak bez przeszkód jesteśmy w stanie zająć się Państwa sprawą w każdym zakątku Polski. Prowadzimy także sprawami dotyczące sporów o odszkodowanie z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej witrynie dotyczącej odszkodowaniach. Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo nieodpłatnie udostępnione przygotowane przez naszych prawników wzory najczęściej wykorzystywanych umów, kalkulatory, księgi wieczyste które można pobrać w formacie PDF, treści najważniejszych ustaw oraz adresy i telefony wszystkich krajowych sądów i prokuratur.

Film Ślubny Częstochowa

Film Ślubny Częstochowa

Paweł Bielecki- Film Ślubny Częstochowa .

Zajmuje się filmowaniem różnych eventów okolicznościowych, takich jak śluby, wesela, komunie, studniówki. Filmujemy lustrzankami z wymienną optyką. Używamy sprzętu jak lampy LED, używamy steadicamów, systemów stabilizacji, systemów follow focus, zewnętrznych dyktafonów dźwięku oraz specjalistycznych aplikacji do montażu.

Filmujemy lustrzankami z wymienną optyką. Korzystamy z takiego osprzętu jak systemy stabilizacji, systemów follow focus, lampy LED zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz zawodowych programów do montażu.

Zapraszam na moją stronę: www.pawelbielecki.com.pl

Trendydom

Trendydom

Zapraszamy wszystkich do zobaczenia naszego bloga poświęconego akcesoriom niezbędnych w kuchni. Opisujemy tam najświeższe kierunki w „modzie kuchennej”. Poznacie Państwo z urządzeniami oraz przeróżnymi przyborami niezastąpionymi do pracy w kuchni i nie tylko. Serdecznie zapraszamy również każdego do zobaczenia naszego sklepu sieciowego gdzie łatwo można zakupić większość opisanych przedmiotów. Dla mieszkańców Częstochowy dobra nowina, kupiony artykuł dostarczymy za darmo pod wskazany adres. Prowadzimy sklep stacjonarny gdzie wolno osobiście przyjść i kupić. Prowadzimy także sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo korzystne warunki współpracy. Dziękujemy.

Tadex S.C.- Obróbka CNC

Tadex S.C.- Obróbka CNC

Firma Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b podejmuje numeryczną obróbką metali i obróbką skrawaniem na wybitnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie przedsiębiorstwa zarówno w obróbce maszynowej CNC jak również w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany skutkuje tym że oferta firmy Tadex S.C. jest bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to główne gałęzie działania tej firmy. Team przedsiębiorstwa to liczny zespół działający w branży przetwarzania metali od wielu lat. Wybitni profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie obróbki metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii Computerized Numerical Control są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. ma w ofercie również usługi badania struktury krystalicznej materiału metalowego oraz detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych wyłącznie dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki sterowane komputerowo (Computerized Numerica Contrl) to rdzeń nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu urządzeń CNC możliwe jest osiągniecie znacznie lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli sposoby tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Oprócz doskonałej lokalizacji przedsiębiorstwa Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest oczywiście flota w postaci nowoczesnych maszyn służącychdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Wyjątkowo wyposażona hala produkcyjna wypełniona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Firma Tadex S.C. przedstawia swoją ofertę na poważanych międzynarodowych targach związanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka CNC metali. Ich oferta okazanabyła między innymi na targach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 czy też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Maszyny numeryczne do obróbki skrawaniem CNC jakimi posługuje się firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej EAGLE 25 mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat tokarski EAGLE MINI TURN mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat tokarski CNC HYUNDAI KIT 450 mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat tokarski KNUTH FANUC 0T mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski TAKANG FANUC 0T mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski WASHINO L-70 mamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Max. Dopuszczalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą spółki Tadex S.C z miasta Częstochowy.