Australijski prawnik w Polsce

Australijski prawnik w Polsce

Globalizacja otworzyła łańcuch możliwości, wspólnie z jakimi kiedyś niszowe usługi, jak pomoc prawna w Australii, stały się dzisiaj tematem interesującym coraz to większej liczby Polaków, którzy są w różny sposób połączeni z tym kontynentem oraz obowiązującym tam prawem właśnie. Bez względu na to, z jakiego powodu potrzebny Państwu australijski prawnik w Polsce – porządnie się składa, że to właśnie nasza idealna oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie. Prawo australijskie jest nam równie porządnie kultowe, co polskie, a na kanwie zdobytej wiedzy oraz doświadczenia, jeżeli chodzi o prawo australijskie pomoc udało się nam zagwarantować już wielu potrzebującym Konsumentom.

Prawo australijskie prawnik, któremu wolno zaufać!

Concordia to godny zaufania kontrahent, jeżeli chodzi o prawo w Australii. Nasi Radcy Prawni wspólnie z rodzimymi, australijskimi jurystami z Knap Lawyers z siedzibą w stolicy Australii Sydney podejmują się wszystkich spraw, jakich prowadzenie odbywa się na terenie RP, niemniej jednak jednocześnie wiąże się z przymusem zastosowania prawa australijskiego. Nieraz chodzi o prawo spadkowe Australia, w pewnych sytuacjach o całkiem inne projekty, niemniej jednak jedno jest pewne: jeżeli australijski prawnik w Polsce jest tym, czego Państwu potrzeba – pozostajemy do dyspozycji!

Bazę Kancelarii Radców Prawnych „Concordia” tworzą:

 • Monika Pruszyńska
 • Iwona Pruszyńska
 • Marlena Prochowska

To właśnie my sprawujemy opiekę nad tym, żeby nasza idealna Kancelaria wyróżniała się na tle innych, jako ta, dla której pomoc prawna w Australii nie ma tajemnic. Ochrona prawna naszych Klientów jest zawsze całościowa, a co znacznie więcej pomoc prawna Australia jest dedykowana zarówno kontrahentom firmowym, jak oraz indywidualnym. Słowem, komukolwiek potrzebny jest australijski prawnik w Polsce – może na nas liczyć. Do każdego zlecenia podejdziemy z do granic możliwości pojedynczym nastawieniem oraz wspólnie z naszymi partnerami prawnymi z Australii poprowadzimy każdą sprawę z uwzględnieniem najlepszego interesu obsługiwanego przez nas Kontrahenta.

Prawo australijskie w naszym wykonaniu to również:

 • szybka oraz sprawna komunikacja,
 • świadczenie najlepszej jakości usług,
 • relacja konstruowana na wzajemnym zaufaniu,
 • solidna wiedza, doświadczenie,
 • efektywność działania.

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dla jakich sprawna obsługa prawna Australia to nieraz temat wysokiej wagi. Co znacznie więcej, dzięki bezustannemu podnoszeniu poziomu kompetencji jesteśmy nawet w stanie te oczekiwania pozytywnie przewyższać oraz zaproponować jakość, która pozwala pewniej patrzeć w doskonałe zakończenie sprawy – bez względu na to, z jaką australijski prawnik w Polsce będzie musiał się zmierzyć.

Jeden australijski prawnik w Polsce – dużo możliwości!

Zatem bez względu na to, z jakiej przyczyny prawo australijskie ma dla Państwa znaczenie oraz co spowodowało, że szukają Państwo mecenasa, który zna się na tym temacie – Concordia wspólnie ze swoimi współpracownikami z Australii jest gotowa pomóc. Inspirujemy do skontaktowania się z nami oraz opowiedzenia nam o swoich problemach. Prawo australijskie pomoc jest tu, w zasięgu ręki!

Lifting Twarzy Katowice

Lifting Twarzy Katowice

Zabiegi odmładzające twarz z użyciem nici liftingujących z haczykami bądź nici PDO.

W klinikach czy gabinetach Medycyny Estetycznej możemy wykonać niechirurgiczny lifting twarzy. Najczęściej stosowanymi nićmi do liftingu twarzy są nici z haczykami. Nici PDO zakładamy zazwyczaj w większej ilości i ich celem jest podbudowanie szkieletu podskórnego na twarzy.

W Katowicach niechirurgiczny lifting twarzy jest wykonywany w wielu gabinetach i klinikach – ważne: należy pamiętać, że lifting powinien być wykonywany w sterylnych warunkach, aby zminimalizować maksymalnie ryzyko powikłań pozabiegowych.

Lifting Twarzy Katowice

Zabieg liftingu m.in. na terenie Katowic, ale także całego Śląska to podstawowy zabieg odmładzający twarz po 40 roku życia, jeżeli u danej osoby występują tzw. chomiki. Celem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, uzyskanie tzw. trójkąta młodości twarzy. Przy opadniętych chomikach twarz wygląda na zmęczoną, nieatrakcyjną, wręcz odstraszającą. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym.

Niechirurgiczny lifting twarzy jest podstawowym zabiegiem poprawy owalu twarzy. Polega na implantacji podskórnie nitek, których zadaniem jest przesunięcie opadającej skóry na twarzy w pożądane miejsce. Zadaniem nitek PDO jest usztywnienie tego szkieletu. Sam zabieg jednymi czy drugimi nitkami jest zdecydowanie skuteczniejszy niż lifting twarzy przy użyciu HIFU. Efekty zabiegu przy użyciu nitek zauważalne są natychmiast, pełny efekt jest widoczny po kilkunastu dniach.

Lifting twarzy możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegów przy użyciu nitek u mężczyzn jest tak samo skuteczny jak u kobiet.

Polidioksanon to biodegradowalna nić syntetyczna, niepowodująca reakcji alergicznych. Biodegradacja odbywa się w procesie hydrolizy i trwa zazwyczaj między 6 a 8 miesięcy. Chemicznie polidioksanon to syntetyczne włókno otrzymywane w procesie polimeryzacji z otwarciem pierścienia monomeru p-dioksanonu. W warunkach in vivo polidioksanon ulega powolnej hydrolizie, tworząc monomery kwasu 2-hydroksy-etoksyoctowego. Monomery ulegają dalszemu rozkładowi, w wyniku którego otrzymujemy wodę i dwutlenek węgla – związki obojętne dla organizmu i całkowicie resorbowalne przez skórę.

Niechirurgiczny lifting twarzy nićmi.

Niechirurgiczny lifting nićmi można stosować wielokrotnie, zazwyczaj w odstępach około 18 miesięcy, można stosować jako wręcz profilaktykę przed chirurgicznym, inwazyjnym liftingiem twarzy, czyli klasyczną operacją. U osób po czterdziestym roku życia zastosowanie nitek jest bardziej zauważalne od razu, ponieważ poza poprawą owalu twarzy wygładza też zmarszczki. W przypadku zmarszczek w postaci głębokich bruzd nici także są jak najbardziej skuteczne.

Nici umieszczone są na sterylnych igłach i wprowadzane są w głąb skóry za pomocą igły chirurgicznej lub najczęściej kaniuli. Technika ich aplikacji opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry. Nici Strong, Barb, nici 3D, 4D lub 6D to różne określenia nici posiadających haczyki, które rozłożone są gęsto dookoła niej w jednym, dwóch lub w wielu kierunkach. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO. Zadaniem haczyków jest uniesienie obwisłej skóry. Nici z haczykami stosuje się zazwyczaj do poprawy wyglądu owalu twarzy, kształtu żuchwy, zniwelowania zmarszczek na czole i skorygowania linii brwi.

Należy jednak brać wszystkie ewentualności pod uwagę i zachować wszelkie środki ostrożności.

Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika Katowice

Instalacje fotowoltaiczne Katowice – z jakiego powodu są w Polsce coraz częściej poszukiwane?

Na globie rośnie rewolucja w dyscyplinie zielonej energii, a energia solarna zajmuje wiodącą pozycję w ogólnych źródłach energii odnawialnej. Panele fotowoltaiczne są bezsprzecznie wspaniałą innowacją w wytwarzaniu energii słonecznej. Istnieją niezliczone plusy, jakie niesie ze sobą zastosowana fotowoltaika Katowice i inne miasta w Polsce przekonują się o tym coraz bardziej, a my w tym miejscu spróbujemy skoncentrować się na tych najważniejszych.

Fotowoltaika Katowice, Śląsk i inne miasta jak Tychy na niej korzystają!

Energia słoneczna jest:

 • obfitym zasobem
 • rozwiązaniem przyjaznym dla otoczenia
 • jednym z najlepszych źródeł energii

Nasza planeta na co dzień otrzymuje od Słońca wielkie ilości energii słonecznej. W ciągu godziny słońce nadaje wystarczającą ilość energii, która ma prawo pokryć zniszczenie energii przez pełną rasę ludzką przez rok i na tym oczywiście opiera się fotowoltaika Tychy i inne lokalne miasta, w następstwie tego będąc jedynie drobnym ułamkiem całości, mają do dyspozycji de facto nieskończony potencjał, kiedy ich mieszkańcy zdecydują się na montaż paneli fotowoltaicznych Katowice.

Jest niemniej jednak coś, o czym należy pamiętać – nasilenie i ilość światła solarnego różnią się w zależności od pory dnia i lokalizacji, w jakiej zastosowana jest fotowoltaika Chorzów może musieć z niej całkowicie inaczej korzystać, aniżeli podobnej wielkości miasto w Australii czy Afryce. Okoliczności klimatyczne i pogodowe oddziałują na dostępność dziennego światła słonecznego, instalacja fotowoltaiczna Katowice cena i inne parametry także nabierają wówczas nieco innego znaczenia. Mimo to najistotniejsze jest to, że porządnie zainstalowane panele słoneczne są w stanie uzyskiwać energię nawet w chmurne dni.

Fotowoltaika Katowice dotacje i warunki

W związku z tym, co zostało powiedziane powyżej – nic paradoksalnego, że rząd pragnie wspomagać rozwiązanie jakim jest fotowoltaika Opole i inne polskie miasta każdego roku dostają możliwości korzystać z tego dofinansowania, niemniej jednak po spełnieniu praktycznych warunków.

Dofinansowanie wywodzi się z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach projektu „Mój Prąd”, który obejmuje wyłącznie osoby fizyczne instalujące domowy system fotowoltaiczny o konkretnej mocy. Takie osoby są w stanie liczyć na darowizny nawet do 5000 tysięcy złotych, po spełnieniu pewnych szczególnych kryteriów.

Warto także zaciekawić się możliwością potrącenia ulgi fiskalnej czy opcją łatwiejszego kredytowania na ten cel.

Fotowoltaika na Śląsku – gdzie poszukiwać porady?

Zarówno w temacie dotacji, jak i zdobywania finansowania są w stanie wspomóc renomowane firmy oferujące panele fotowoltaiczne. Jedną z nich jest Fotovolt – firma jakiej branżą jest oczywiście nic innego, jak fotowoltaika Częstochowa, Katowice, Warszawa i każde inne lokalne miasto jest obrębem jej działania, skutkiem tego bez względu na to, w jakim miejscu naszego państwa mieszkasz – masz prawo się zgłosić oczywiście do tej firmy z prośbą o wsparcie w zdobyciu dotacji czy kredytowania na panele fotowoltaiczne, bardzo dobrą z dostępnych opcji zdobywania energii – również pod względem oszczędnościowym, jak i ekologicznym.

Ajurweda sklep – Lubieeko.pl

Ajurweda sklep - Lubieeko.pl

Czym jest Ajurweda?

Ajurweda jest jedną z najstarszych znanych nauk lekarskich. Świadczą o tym zapisy w księgach wedyjskich, które są najstarszymi notacjami kultury ludzkiej. Od 1979 roku jest honorowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako myśl zdrowia oraz terapii.

Dlaczego Ajurweda:

• wiedza, jaka liczy prawie 5000 lat

• interesująca oraz mądra nauka mówiąca jak zdrowo oraz szczęśliwie żyć

• ma prawo skorzystać z niej każdy

• holistyczna, całkowita – patrzy na wszystkie poziomy człowieka

• daje ogromną świadomość, siebie, swojego ciała

• jak się ją przyjmie, ugości – zapewnia zdrowie oraz radość

• zgodna z naturą

Właśnie dlatego również, coraz częściej jest też określana „medycyną przyszłości”. Spowodowane jest to rosnącym zamiłowaniem mieszkańców Zachodu, którzy wypatrują oraz praktykują coraz częściej naturalne sposoby utrzymania dobrego samopoczucia oraz jego kuracji.

Koronnym celem ajurwedy jest „utrzymać zdrowie zdrowych oraz uzdrawiać schorzenia chorych” Charaka Sutra Samhita.

To znaczy, że jej celem jest osiągnięcie zdrowia poprzez dążenie do stanu równowagi oraz harmonii, lecz nie poprzez złagodzenie przejawów choroby, lecz uwzględniając wszystkie aspekty życia – fizyczne, umysłowe oraz duchowe. Oczywiście w tym tkwi bogactwo oraz piękno Ajurwedy, iż jest to całościowy, holistyczny system – sprawdź też herbata ajurwedyjska.

Ajurweda jest zatem wiedzą w pełni poświęconą zdrowiu, jaka uczy jak codziennie o nie zadbać na rozmaitych gruntach, a też jest nauką mówiącą w jaki sposób zwalczać choroby, kiedy się pojawią oraz jak zagwarantować sobie wewnętrzny rozwój. Ajurweda nie jest kłopotliwa, lecz czasami na początku ma prawo spowodować kłopoty, ponieważ żąda od praktykującego przejęcia odpowiedzialności za swój stan zdrowia.

Medycyna ajurwedyjska oraz zioła ajurwedyjskie są po największej części skoncentrowane na profilaktyce zdrowia. W przypadku chorób największy wynik osiąga w pierwszych fazach ich rozwoju. W przypadku zaawansowanych niedogodności bardziej łagodzi efekty uboczne oraz zmniejsza czas rekonwalescencji.

Stosuje ona prawdziwe sposoby leczenia. W największym stopniu atrakcyjne to ziołolecznictwo, polecana herbata ajurwedyjska, zabiegi dezynfekujące w tym masaże ajurwedyjskie, właściwie dobrana dieta, prawidłowy sposób jedzenia posiłków, zmiana stylu życia, odpoczynek oraz odprężenie, medytacja, programy oczyszczania, treningi fizyczne, treningi oddechowe, pracę z emocjami, inne…

Zgodnie z Ajurwedą wszystko w przyrodzie składa się z pięciu elementów: przestrzeni, powietrza, ognia, wody oraz ziemi. Potem te elementy łączą się ze sobą, tworząc trzy podstawowe przymiotniki, które w Ajurwedzie nazywamy „doshami”. Posiadamy następujące dosze jak: vata, pitta, kapha. Te trzy przymiotniki są wszędzie: w roślinach, w zwierzakach, a też w nas.

Jakakolwiek dosza ma własne specyficzne przymiotniki, dominujące elementy, lokalizację w ciele, rolę, odniesienie do zmysłów, odniesienie do emocji, przyczyn które ją zaburzają, tendencje do chorób, sposoby ich balansowania.

W stanie zwyczajnym nasze dosze pracują w równowadze, wiemy w owym czasie, że jesteśmy zdrowi oraz szczęśliwi. W stanie nienaturalnym dosze są niezrównoważone lub ewentualnie podwyższone, co jest kluczowym powodem powstawania chorób. Chcesz więcej? Sprawdź ajurweda sklep internetowy oraz zacznij zdrowo żyć! Zapraszamy na Lubieeko.pl

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Jeśli szukasz parkingu w Katowicach, który jest dwudziestoczterogodzinny i strzeżony , Obiekt Plus to strzał w dziesiątkę !

Obiekt Plus to parking strzeżony – dwudziestoczterogodzinny w samym centrum Katowic, tuż przy dworcu PKS.

W najbliższym sąsiedztwie strzeżonego parkingu znajduje się również dworzec PKP wraz z Galerią Katowicką (500m). Parking strzeżony dwudziestoczterogodzinny powstał w 2000 r. na bazie wielu doświadczeń w kierowaniu placami parkingowymi umieszczonymi na obszarze miasta Katowice. Naszym celem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była modernizowana oraz rozbudowywana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.

Parking jest idealny dla podróżnych korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu strzeżonego w Katowicach oraz dla ludzi pracujących w centrum miasta.

Dobra kosmetyczka Katowice – BlissKatowice.pl

Dobra kosmetyczka Katowice - BlissKatowice.pl

Profesjonalny gabinet kosmetyczny Bliss Katowice zaprasza na zabiegi kosmetyczne, kosmetyczne lub regenerujące.

W naszej ofercie:

Pielęgnacja twarzy – klasyczna i aparaturowa

Pielęgnacja ciała

zabiegi na dłonie i stopy

Podologia

Przekłuwanie uszu

CRYOLAB

Hirudoterapia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów salon kosmetyczny BLISS Katowice przygotował specjalną ofertę na zabiegi.

Nie masz prezentu dla bliskiej twemu sercu osoby? Przygotowaliśmy piękny prezent, jaki możesz wręczyć – BON PREZENTOWY.

Od Ciebie zależy jego wartość.

Okazany w Salonie kosmetycznym Bliss uprawnia jego posiadacza do bezpłatnej, indywidualnie dobranego zabiegu o określonej na nim wartości. BON PREZENTOWY może być także wyrazem uznania dla osiągnięć Twojego partnera firmowego lub pracownika.

BON PREZENTOWY kupisz na miejscu w Instytucie Urody Bliss!

Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Welding Passion - usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Nasza firma świadczy usługi spawalnicze, w tym spawanie żeliwa, spawanie aluminium oraz inne usługi. Zapraszamy klientów z Katowic i całego śląska. Oferta pogotowia spawalniczego w Katowicach skierowana jest do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Usługi spawalnicze możemy realizować również u Klienta, ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Spawanie (w tym także żeliwa i aluminium) to nasze zamiłowanie. Oferujemy dodatkowo bieżące naprawy urządzeń, maszyn, konstrukcji i itp. Realizujemy gotowe projekty (balustrady, barierki, poręcze, bramy), a także tworzymy własne na życzenie Klienta. Pełną ofertę pogotowia spawalniczego ze śląska można obejrzeć pod adresem http://www.spawanie-katowice.pl/

Leasing Katowice

Leasing Katowice

Jeśli prowadzisz firmę, bez cienia wątpliwości musisz zainteresować się leasingiem. No co jak co, ale leasing to obecnie druga najpowszechniejsza forma finansowania inwestycji w Polsce. Należy przyznać, iż leasing ma dużo atutów, byłoby dobrze gdyby więcej przedsiębiorców zauważyło, że leasing pojazdu, urządzeń, nieruchomości bądź sprzętu IT to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Szczególnie wskazany jest w tej chwili kontakt z firmą Premium Leasing. Chodzi w tym momencie o Leasing Katowice – tzn. biuro firmy znajduje się w Katowicach, na terenie województwa śląskiego. Możemy zagwarantować korzystne warunki leasingowe, można mieć całkowitą pewność, iż Premium Leasing to długoletnie doświadczenie, fachowość, na dodatek gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i brak prób wprowadzania w błąd. Bardzo dobrze orientujemy się, iż leasingobiorcy to tacy ludzie, którzy nie akceptują braku profesjonalizmu. Naturalnie zwykliśmy współpracować wyłącznie z zaufanymi instytucjami, które są ogólnie znane z faktu, iż najzwyczajniej w świecie ich oferta należy do bardzo korzystnych. Poza tym leasing Premium to w naszej firmie pełna wygoda, zero jakiegokolwiek stresu. Jesteśmy ogólnie znani na Górnym Śląsku z faktu, że jeśli jakiś przedsiębiorca przychodzi do nas, w każdym przypadku dostaje tę ofertę, która bez dwóch zdań jest godna uwagi. Nigdy nie wprowadzamy własnych klientów w błąd, o to nigdy nie należy się obawiać. Na bardzo dużą uwagę zasługuje również to, że z chęcią ludzie dla nas pracujący odpowiadają na wszelkie pytania na temat leasingu. Więcej na temat leasingu i ogólnie naszej działalności przeczytać można na stronie Leasing-Premium.com – bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami każdego przedsiębiorcę z Katowic i okolic. Chętnie przygotujemy Państwu interesującą ofertę.

Owijarki do palet

Owijarki do palet

Doglądasz wydolnych przyrządów, jakie będą usprawniały Ci zapakowywanie wielorakiego typu ładunków? Nie katuj się samodzielną pracą a także wolnym pakowaniem produtków w folię, ale przetestuj najlepsze zdobycze techniki dostarczane na rynek przez sklep Tezaurus! Wyraź zainteresowanie, żeby pakowaniem Twoich ładunków zajął się automatyczny sprzęt, który zrobi to tak dobrze, że do jego zabezpieczenia nie okaże się potrzebne nic więcej niż taśma poliestrowa!

Na stronce internetowej działalności gospodarczej, którą reklamujemy odkryjesz owijarki do palet pionowe oraz poziomie , które są zdolne chodzić całkiem automatycznie, jak i pod nadzorem pracownika.

Wszystkie powijarki znamionuje świetna klasa, jak również bezusterkowość. Gdyby jednakże coś by się z nimi działo to wiedz, że sklep Tezaurus oferuje Ci fachowy serwis gwarancyjny zakupionego towaru.

BTL Complex – dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL Complex - dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm dystrybucyjnych (dystrybucja ulotek, roznoszenie ulotek) na polskim rynku, której główny przedmiot działalności jest dystrybucja bezadresowa. Specjalizuje się w kolportażu ulotek, gazetek reklamowych (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Oferuje także inne usługi powiązane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek), czy dystrybucje adresową.

Swoim obszarem obejmuje powierzchnie całej Polski (między innymi Warszawa, Wrocław, Gliwice, Częstochowa), działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych.

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013r. Czerpiemy z biegłości wykorzystując odkrywcze podejście i zdumiewającą do tej pory jakość obsługi nabywców.

Firma w swym zamyśle od samego początku usposobiona jest na wyznaczanie oraz podnoszenie standardów obsługi branży (roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek) z samego założenia opiera się o kryterium jakości, nie ceny.

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak dystrybucja bezadresowa (roznoszenie ulotek, kolportaż ulotek) i adresowa – dedykowana. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast (Bydgoszcz, Lublin, Szczecin, Gdańsk) , a także ilości gospodarstw domowych na danym obszarze jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie obszary dystrybucji ulotek , które spełnią wymagania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta obejmuje również druk materiałów reklamowych (takich jak reklamy czy ulotki) , dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną obsługę.

Cechują nas wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, prędkość działania, pełna obsługa, a także duże zaplecze logistyczne. To cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji która oferuje dystrybucje bezadresową i adresową . Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego wymagania. Nasza oferta kolportażu (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek) wykonywana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, obszaru w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznania celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy – dystrybucja bezadresowa , efekt wizerunkowy – dystrybucja adresowa ).