Lifting Twarzy Katowice

Lifting Twarzy Katowice

Zabiegi odmładzające twarz z użyciem nici liftingujących z haczykami bądź nici PDO.

W klinikach czy gabinetach Medycyny Estetycznej możemy wykonać niechirurgiczny lifting twarzy. Najczęściej stosowanymi nićmi do liftingu twarzy są nici z haczykami. Nici PDO zakładamy zazwyczaj w większej ilości i ich celem jest podbudowanie szkieletu podskórnego na twarzy.

W Katowicach niechirurgiczny lifting twarzy jest wykonywany w wielu gabinetach i klinikach – ważne: należy pamiętać, że lifting powinien być wykonywany w sterylnych warunkach, aby zminimalizować maksymalnie ryzyko powikłań pozabiegowych.

Lifting Twarzy Katowice

Zabieg liftingu m.in. na terenie Katowic, ale także całego Śląska to podstawowy zabieg odmładzający twarz po 40 roku życia, jeżeli u danej osoby występują tzw. chomiki. Celem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, uzyskanie tzw. trójkąta młodości twarzy. Przy opadniętych chomikach twarz wygląda na zmęczoną, nieatrakcyjną, wręcz odstraszającą. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług dlatego też wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonujemy w gabinecie zabiegowym.

Niechirurgiczny lifting twarzy jest podstawowym zabiegiem poprawy owalu twarzy. Polega na implantacji podskórnie nitek, których zadaniem jest przesunięcie opadającej skóry na twarzy w pożądane miejsce. Zadaniem nitek PDO jest usztywnienie tego szkieletu. Sam zabieg jednymi czy drugimi nitkami jest zdecydowanie skuteczniejszy niż lifting twarzy przy użyciu HIFU. Efekty zabiegu przy użyciu nitek zauważalne są natychmiast, pełny efekt jest widoczny po kilkunastu dniach.

Lifting twarzy możemy stosować także u Mężczyzn, nie tylko u Kobiet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii medycyny estetycznej u mężczyzn. Poza dr n. med. Agnieszką Ledniowską zabiegi u mężczyzn wykonuje dr Grzegorz Ledniowski. Skuteczność zabiegów przy użyciu nitek u mężczyzn jest tak samo skuteczny jak u kobiet.

Polidioksanon to biodegradowalna nić syntetyczna, niepowodująca reakcji alergicznych. Biodegradacja odbywa się w procesie hydrolizy i trwa zazwyczaj między 6 a 8 miesięcy. Chemicznie polidioksanon to syntetyczne włókno otrzymywane w procesie polimeryzacji z otwarciem pierścienia monomeru p-dioksanonu. W warunkach in vivo polidioksanon ulega powolnej hydrolizie, tworząc monomery kwasu 2-hydroksy-etoksyoctowego. Monomery ulegają dalszemu rozkładowi, w wyniku którego otrzymujemy wodę i dwutlenek węgla – związki obojętne dla organizmu i całkowicie resorbowalne przez skórę.

Niechirurgiczny lifting twarzy nićmi.

Niechirurgiczny lifting nićmi można stosować wielokrotnie, zazwyczaj w odstępach około 18 miesięcy, można stosować jako wręcz profilaktykę przed chirurgicznym, inwazyjnym liftingiem twarzy, czyli klasyczną operacją. U osób po czterdziestym roku życia zastosowanie nitek jest bardziej zauważalne od razu, ponieważ poza poprawą owalu twarzy wygładza też zmarszczki. W przypadku zmarszczek w postaci głębokich bruzd nici także są jak najbardziej skuteczne.

Nici umieszczone są na sterylnych igłach i wprowadzane są w głąb skóry za pomocą igły chirurgicznej lub najczęściej kaniuli. Technika ich aplikacji opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry. Nici Strong, Barb, nici 3D, 4D lub 6D to różne określenia nici posiadających haczyki, które rozłożone są gęsto dookoła niej w jednym, dwóch lub w wielu kierunkach. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO. Zadaniem haczyków jest uniesienie obwisłej skóry. Nici z haczykami stosuje się zazwyczaj do poprawy wyglądu owalu twarzy, kształtu żuchwy, zniwelowania zmarszczek na czole i skorygowania linii brwi.

Należy jednak brać wszystkie ewentualności pod uwagę i zachować wszelkie środki ostrożności.

Ajurweda sklep – Lubieeko.pl

Ajurweda sklep - Lubieeko.pl

Czym jest Ajurweda?

Ajurweda jest jedną z najstarszych znanych nauk lekarskich. Świadczą o tym zapisy w księgach wedyjskich, które są najstarszymi notacjami kultury ludzkiej. Od 1979 roku jest honorowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako myśl zdrowia oraz terapii.

Dlaczego Ajurweda:

• wiedza, jaka liczy prawie 5000 lat

• interesująca oraz mądra nauka mówiąca jak zdrowo oraz szczęśliwie żyć

• ma prawo skorzystać z niej każdy

• holistyczna, całkowita – patrzy na wszystkie poziomy człowieka

• daje ogromną świadomość, siebie, swojego ciała

• jak się ją przyjmie, ugości – zapewnia zdrowie oraz radość

• zgodna z naturą

Właśnie dlatego również, coraz częściej jest też określana „medycyną przyszłości”. Spowodowane jest to rosnącym zamiłowaniem mieszkańców Zachodu, którzy wypatrują oraz praktykują coraz częściej naturalne sposoby utrzymania dobrego samopoczucia oraz jego kuracji.

Koronnym celem ajurwedy jest „utrzymać zdrowie zdrowych oraz uzdrawiać schorzenia chorych” Charaka Sutra Samhita.

To znaczy, że jej celem jest osiągnięcie zdrowia poprzez dążenie do stanu równowagi oraz harmonii, lecz nie poprzez złagodzenie przejawów choroby, lecz uwzględniając wszystkie aspekty życia – fizyczne, umysłowe oraz duchowe. Oczywiście w tym tkwi bogactwo oraz piękno Ajurwedy, iż jest to całościowy, holistyczny system – sprawdź też herbata ajurwedyjska.

Ajurweda jest zatem wiedzą w pełni poświęconą zdrowiu, jaka uczy jak codziennie o nie zadbać na rozmaitych gruntach, a też jest nauką mówiącą w jaki sposób zwalczać choroby, kiedy się pojawią oraz jak zagwarantować sobie wewnętrzny rozwój. Ajurweda nie jest kłopotliwa, lecz czasami na początku ma prawo spowodować kłopoty, ponieważ żąda od praktykującego przejęcia odpowiedzialności za swój stan zdrowia.

Medycyna ajurwedyjska oraz zioła ajurwedyjskie są po największej części skoncentrowane na profilaktyce zdrowia. W przypadku chorób największy wynik osiąga w pierwszych fazach ich rozwoju. W przypadku zaawansowanych niedogodności bardziej łagodzi efekty uboczne oraz zmniejsza czas rekonwalescencji.

Stosuje ona prawdziwe sposoby leczenia. W największym stopniu atrakcyjne to ziołolecznictwo, polecana herbata ajurwedyjska, zabiegi dezynfekujące w tym masaże ajurwedyjskie, właściwie dobrana dieta, prawidłowy sposób jedzenia posiłków, zmiana stylu życia, odpoczynek oraz odprężenie, medytacja, programy oczyszczania, treningi fizyczne, treningi oddechowe, pracę z emocjami, inne…

Zgodnie z Ajurwedą wszystko w przyrodzie składa się z pięciu elementów: przestrzeni, powietrza, ognia, wody oraz ziemi. Potem te elementy łączą się ze sobą, tworząc trzy podstawowe przymiotniki, które w Ajurwedzie nazywamy „doshami”. Posiadamy następujące dosze jak: vata, pitta, kapha. Te trzy przymiotniki są wszędzie: w roślinach, w zwierzakach, a też w nas.

Jakakolwiek dosza ma własne specyficzne przymiotniki, dominujące elementy, lokalizację w ciele, rolę, odniesienie do zmysłów, odniesienie do emocji, przyczyn które ją zaburzają, tendencje do chorób, sposoby ich balansowania.

W stanie zwyczajnym nasze dosze pracują w równowadze, wiemy w owym czasie, że jesteśmy zdrowi oraz szczęśliwi. W stanie nienaturalnym dosze są niezrównoważone lub ewentualnie podwyższone, co jest kluczowym powodem powstawania chorób. Chcesz więcej? Sprawdź ajurweda sklep internetowy oraz zacznij zdrowo żyć! Zapraszamy na Lubieeko.pl

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Jeśli szukasz parkingu w Katowicach, który jest dwudziestoczterogodzinny i strzeżony , Obiekt Plus to strzał w dziesiątkę !

Obiekt Plus to parking strzeżony – dwudziestoczterogodzinny w samym centrum Katowic, tuż przy dworcu PKS.

W najbliższym sąsiedztwie strzeżonego parkingu znajduje się również dworzec PKP wraz z Galerią Katowicką (500m). Parking strzeżony dwudziestoczterogodzinny powstał w 2000 r. na bazie wielu doświadczeń w kierowaniu placami parkingowymi umieszczonymi na obszarze miasta Katowice. Naszym celem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była modernizowana oraz rozbudowywana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.

Parking jest idealny dla podróżnych korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu strzeżonego w Katowicach oraz dla ludzi pracujących w centrum miasta.

Dobra kosmetyczka Katowice – BlissKatowice.pl

Dobra kosmetyczka Katowice - BlissKatowice.pl

Profesjonalny gabinet kosmetyczny Bliss Katowice zaprasza na zabiegi kosmetyczne, kosmetyczne lub regenerujące.

W naszej ofercie:

Pielęgnacja twarzy – klasyczna i aparaturowa

Pielęgnacja ciała

zabiegi na dłonie i stopy

Podologia

Przekłuwanie uszu

CRYOLAB

Hirudoterapia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów salon kosmetyczny BLISS Katowice przygotował specjalną ofertę na zabiegi.

Nie masz prezentu dla bliskiej twemu sercu osoby? Przygotowaliśmy piękny prezent, jaki możesz wręczyć – BON PREZENTOWY.

Od Ciebie zależy jego wartość.

Okazany w Salonie kosmetycznym Bliss uprawnia jego posiadacza do bezpłatnej, indywidualnie dobranego zabiegu o określonej na nim wartości. BON PREZENTOWY może być także wyrazem uznania dla osiągnięć Twojego partnera firmowego lub pracownika.

BON PREZENTOWY kupisz na miejscu w Instytucie Urody Bliss!

Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Welding Passion - usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Nasza firma świadczy usługi spawalnicze, w tym spawanie żeliwa, spawanie aluminium oraz inne usługi. Zapraszamy klientów z Katowic i całego śląska. Oferta pogotowia spawalniczego w Katowicach skierowana jest do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Usługi spawalnicze możemy realizować również u Klienta, ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Spawanie (w tym także żeliwa i aluminium) to nasze zamiłowanie. Oferujemy dodatkowo bieżące naprawy urządzeń, maszyn, konstrukcji i itp. Realizujemy gotowe projekty (balustrady, barierki, poręcze, bramy), a także tworzymy własne na życzenie Klienta. Pełną ofertę pogotowia spawalniczego ze śląska można obejrzeć pod adresem http://www.spawanie-katowice.pl/

Leasing Katowice

Leasing Katowice

Jeśli prowadzisz firmę, bez cienia wątpliwości musisz zainteresować się leasingiem. No co jak co, ale leasing to obecnie druga najpowszechniejsza forma finansowania inwestycji w Polsce. Należy przyznać, iż leasing ma dużo atutów, byłoby dobrze gdyby więcej przedsiębiorców zauważyło, że leasing pojazdu, urządzeń, nieruchomości bądź sprzętu IT to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Szczególnie wskazany jest w tej chwili kontakt z firmą Premium Leasing. Chodzi w tym momencie o Leasing Katowice – tzn. biuro firmy znajduje się w Katowicach, na terenie województwa śląskiego. Możemy zagwarantować korzystne warunki leasingowe, można mieć całkowitą pewność, iż Premium Leasing to długoletnie doświadczenie, fachowość, na dodatek gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i brak prób wprowadzania w błąd. Bardzo dobrze orientujemy się, iż leasingobiorcy to tacy ludzie, którzy nie akceptują braku profesjonalizmu. Naturalnie zwykliśmy współpracować wyłącznie z zaufanymi instytucjami, które są ogólnie znane z faktu, iż najzwyczajniej w świecie ich oferta należy do bardzo korzystnych. Poza tym leasing Premium to w naszej firmie pełna wygoda, zero jakiegokolwiek stresu. Jesteśmy ogólnie znani na Górnym Śląsku z faktu, że jeśli jakiś przedsiębiorca przychodzi do nas, w każdym przypadku dostaje tę ofertę, która bez dwóch zdań jest godna uwagi. Nigdy nie wprowadzamy własnych klientów w błąd, o to nigdy nie należy się obawiać. Na bardzo dużą uwagę zasługuje również to, że z chęcią ludzie dla nas pracujący odpowiadają na wszelkie pytania na temat leasingu. Więcej na temat leasingu i ogólnie naszej działalności przeczytać można na stronie Leasing-Premium.com – bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami każdego przedsiębiorcę z Katowic i okolic. Chętnie przygotujemy Państwu interesującą ofertę.

Owijarki do palet

Owijarki do palet

Doglądasz wydolnych przyrządów, jakie będą usprawniały Ci zapakowywanie wielorakiego typu ładunków? Nie katuj się samodzielną pracą a także wolnym pakowaniem produtków w folię, ale przetestuj najlepsze zdobycze techniki dostarczane na rynek przez sklep Tezaurus! Wyraź zainteresowanie, żeby pakowaniem Twoich ładunków zajął się automatyczny sprzęt, który zrobi to tak dobrze, że do jego zabezpieczenia nie okaże się potrzebne nic więcej niż taśma poliestrowa!

Na stronce internetowej działalności gospodarczej, którą reklamujemy odkryjesz owijarki do palet pionowe oraz poziomie , które są zdolne chodzić całkiem automatycznie, jak i pod nadzorem pracownika.

Wszystkie powijarki znamionuje świetna klasa, jak również bezusterkowość. Gdyby jednakże coś by się z nimi działo to wiedz, że sklep Tezaurus oferuje Ci fachowy serwis gwarancyjny zakupionego towaru.

BTL Complex – dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL Complex - dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm dystrybucyjnych (dystrybucja ulotek, roznoszenie ulotek) na polskim rynku, której główny przedmiot działalności jest dystrybucja bezadresowa. Specjalizuje się w kolportażu ulotek, gazetek reklamowych (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Oferuje także inne usługi powiązane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek), czy dystrybucje adresową.

Swoim obszarem obejmuje powierzchnie całej Polski (między innymi Warszawa, Wrocław, Gliwice, Częstochowa), działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych.

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013r. Czerpiemy z biegłości wykorzystując odkrywcze podejście i zdumiewającą do tej pory jakość obsługi nabywców.

Firma w swym zamyśle od samego początku usposobiona jest na wyznaczanie oraz podnoszenie standardów obsługi branży (roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek) z samego założenia opiera się o kryterium jakości, nie ceny.

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak dystrybucja bezadresowa (roznoszenie ulotek, kolportaż ulotek) i adresowa – dedykowana. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast (Bydgoszcz, Lublin, Szczecin, Gdańsk) , a także ilości gospodarstw domowych na danym obszarze jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie obszary dystrybucji ulotek , które spełnią wymagania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta obejmuje również druk materiałów reklamowych (takich jak reklamy czy ulotki) , dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną obsługę.

Cechują nas wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, prędkość działania, pełna obsługa, a także duże zaplecze logistyczne. To cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji która oferuje dystrybucje bezadresową i adresową . Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego wymagania. Nasza oferta kolportażu (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek) wykonywana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, obszaru w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznania celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy – dystrybucja bezadresowa , efekt wizerunkowy – dystrybucja adresowa ).

Dermatolog dziecięcy Katowice

Dermatolog dziecięcy Katowice

Nasi mali bliscy ze względu na posiadaną delikatność i podatność na choroby bardzo często zapadają na choroby skórne, w tym poważne alergie czy choroby takie jak mięczak zakaźny u dzieci, wszawica, świerzb, liszajec, grzybice skóry i inne, a także takie choroby jak naczyniaki czy AZS.

Dlatego też zdecydowanie zachęcamy do usług profesjonalnego gabinetu dermatologicznego dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w Katowicach. W gabinecie można otrzymać profesjonalną pomoc w zakresie leczenia licznych chorób dermatologicznych. W szczególności dermatologi dziecięcej. Ponadto można zrobić liczne badania i zabiegi w zakresie m.in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych.

Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka – Lekarz dermatolog dziecięcy Katowice zaprasza na konsultację.

Fryzjer Katowice

Fryzjer Katowice

Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion w Katowicach kompleksowo zadba o Twoje włosy. W naszej ofercie m.in.: strzyżenie mężczyzn, strzyżenie pań, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki. Proponujemy także modelowanie i farbowanie włosów damskie i mężczyzn. Przywracamy blask włosom z szybkim efektem.

Fryzura fantazyjna lub kok ślubny? A może prostowanie włosów?

Masz pytania? Zadzwoń +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

Zapraszamy do salonu w Katowicach, ul. Kochanowskiego.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 20.00

Sobota: 8.00 – 16.00