Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Jeśli szukasz parkingu w Katowicach, który jest dwudziestoczterogodzinny i strzeżony , Obiekt Plus to strzał w dziesiątkę !

Obiekt Plus to parking strzeżony – dwudziestoczterogodzinny w samym centrum Katowic, tuż przy dworcu PKS.

W najbliższym sąsiedztwie strzeżonego parkingu znajduje się również dworzec PKP wraz z Galerią Katowicką (500m). Parking strzeżony dwudziestoczterogodzinny powstał w 2000 r. na bazie wielu doświadczeń w kierowaniu placami parkingowymi umieszczonymi na obszarze miasta Katowice. Naszym celem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była modernizowana oraz rozbudowywana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.

Parking jest idealny dla podróżnych korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu strzeżonego w Katowicach oraz dla ludzi pracujących w centrum miasta.

Dobra kosmetyczka Katowice – BlissKatowice.pl

Dobra kosmetyczka Katowice - BlissKatowice.pl

Profesjonalny gabinet kosmetyczny Bliss Katowice zaprasza na zabiegi kosmetyczne, kosmetyczne lub regenerujące.

W naszej ofercie:

Pielęgnacja twarzy – klasyczna i aparaturowa

Pielęgnacja ciała

zabiegi na dłonie i stopy

Podologia

Przekłuwanie uszu

CRYOLAB

Hirudoterapia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów salon kosmetyczny BLISS Katowice przygotował specjalną ofertę na zabiegi.

Nie masz prezentu dla bliskiej twemu sercu osoby? Przygotowaliśmy piękny prezent, jaki możesz wręczyć – BON PREZENTOWY.

Od Ciebie zależy jego wartość.

Okazany w Salonie kosmetycznym Bliss uprawnia jego posiadacza do bezpłatnej, indywidualnie dobranego zabiegu o określonej na nim wartości. BON PREZENTOWY może być także wyrazem uznania dla osiągnięć Twojego partnera firmowego lub pracownika.

BON PREZENTOWY kupisz na miejscu w Instytucie Urody Bliss!

Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Welding Passion - usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Nasza firma świadczy usługi spawalnicze, w tym spawanie żeliwa, spawanie aluminium oraz inne usługi. Zapraszamy klientów z Katowic i całego śląska. Oferta pogotowia spawalniczego w Katowicach skierowana jest do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Usługi spawalnicze możemy realizować również u Klienta, ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Spawanie (w tym także żeliwa i aluminium) to nasze zamiłowanie. Oferujemy dodatkowo bieżące naprawy urządzeń, maszyn, konstrukcji i itp. Realizujemy gotowe projekty (balustrady, barierki, poręcze, bramy), a także tworzymy własne na życzenie Klienta. Pełną ofertę pogotowia spawalniczego ze śląska można obejrzeć pod adresem http://www.spawanie-katowice.pl/

Leasing Katowice

Leasing Katowice

Jeśli prowadzisz firmę, bez cienia wątpliwości musisz zainteresować się leasingiem. No co jak co, ale leasing to obecnie druga najpowszechniejsza forma finansowania inwestycji w Polsce. Należy przyznać, iż leasing ma dużo atutów, byłoby dobrze gdyby więcej przedsiębiorców zauważyło, że leasing pojazdu, urządzeń, nieruchomości bądź sprzętu IT to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Szczególnie wskazany jest w tej chwili kontakt z firmą Premium Leasing. Chodzi w tym momencie o Leasing Katowice – tzn. biuro firmy znajduje się w Katowicach, na terenie województwa śląskiego. Możemy zagwarantować korzystne warunki leasingowe, można mieć całkowitą pewność, iż Premium Leasing to długoletnie doświadczenie, fachowość, na dodatek gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i brak prób wprowadzania w błąd. Bardzo dobrze orientujemy się, iż leasingobiorcy to tacy ludzie, którzy nie akceptują braku profesjonalizmu. Naturalnie zwykliśmy współpracować wyłącznie z zaufanymi instytucjami, które są ogólnie znane z faktu, iż najzwyczajniej w świecie ich oferta należy do bardzo korzystnych. Poza tym leasing Premium to w naszej firmie pełna wygoda, zero jakiegokolwiek stresu. Jesteśmy ogólnie znani na Górnym Śląsku z faktu, że jeśli jakiś przedsiębiorca przychodzi do nas, w każdym przypadku dostaje tę ofertę, która bez dwóch zdań jest godna uwagi. Nigdy nie wprowadzamy własnych klientów w błąd, o to nigdy nie należy się obawiać. Na bardzo dużą uwagę zasługuje również to, że z chęcią ludzie dla nas pracujący odpowiadają na wszelkie pytania na temat leasingu. Więcej na temat leasingu i ogólnie naszej działalności przeczytać można na stronie Leasing-Premium.com – bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami każdego przedsiębiorcę z Katowic i okolic. Chętnie przygotujemy Państwu interesującą ofertę.

Owijarki do palet

Owijarki do palet

Doglądasz wydolnych przyrządów, jakie będą usprawniały Ci zapakowywanie wielorakiego typu ładunków? Nie katuj się samodzielną pracą a także wolnym pakowaniem produtków w folię, ale przetestuj najlepsze zdobycze techniki dostarczane na rynek przez sklep Tezaurus! Wyraź zainteresowanie, żeby pakowaniem Twoich ładunków zajął się automatyczny sprzęt, który zrobi to tak dobrze, że do jego zabezpieczenia nie okaże się potrzebne nic więcej niż taśma poliestrowa!

Na stronce internetowej działalności gospodarczej, którą reklamujemy odkryjesz owijarki do palet pionowe oraz poziomie , które są zdolne chodzić całkiem automatycznie, jak i pod nadzorem pracownika.

Wszystkie powijarki znamionuje świetna klasa, jak również bezusterkowość. Gdyby jednakże coś by się z nimi działo to wiedz, że sklep Tezaurus oferuje Ci fachowy serwis gwarancyjny zakupionego towaru.

BTL Complex – dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL Complex - dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm dystrybucyjnych (dystrybucja ulotek, roznoszenie ulotek) na polskim rynku, której główny przedmiot działalności jest dystrybucja bezadresowa. Specjalizuje się w kolportażu ulotek, gazetek reklamowych (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Oferuje także inne usługi powiązane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek), czy dystrybucje adresową.

Swoim obszarem obejmuje powierzchnie całej Polski (między innymi Warszawa, Wrocław, Gliwice, Częstochowa), działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych.

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013r. Czerpiemy z biegłości wykorzystując odkrywcze podejście i zdumiewającą do tej pory jakość obsługi nabywców.

Firma w swym zamyśle od samego początku usposobiona jest na wyznaczanie oraz podnoszenie standardów obsługi branży (roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek) z samego założenia opiera się o kryterium jakości, nie ceny.

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak dystrybucja bezadresowa (roznoszenie ulotek, kolportaż ulotek) i adresowa – dedykowana. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast (Bydgoszcz, Lublin, Szczecin, Gdańsk) , a także ilości gospodarstw domowych na danym obszarze jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie obszary dystrybucji ulotek , które spełnią wymagania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta obejmuje również druk materiałów reklamowych (takich jak reklamy czy ulotki) , dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną obsługę.

Cechują nas wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, prędkość działania, pełna obsługa, a także duże zaplecze logistyczne. To cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji która oferuje dystrybucje bezadresową i adresową . Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego wymagania. Nasza oferta kolportażu (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek) wykonywana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, obszaru w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznania celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy – dystrybucja bezadresowa , efekt wizerunkowy – dystrybucja adresowa ).

Dermatolog dziecięcy Katowice

Dermatolog dziecięcy Katowice

Nasi mali bliscy ze względu na posiadaną delikatność i podatność na choroby bardzo często zapadają na choroby skórne, w tym poważne alergie czy choroby takie jak mięczak zakaźny u dzieci, wszawica, świerzb, liszajec, grzybice skóry i inne, a także takie choroby jak naczyniaki czy AZS.

Dlatego też zdecydowanie zachęcamy do usług profesjonalnego gabinetu dermatologicznego dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w Katowicach. W gabinecie można otrzymać profesjonalną pomoc w zakresie leczenia licznych chorób dermatologicznych. W szczególności dermatologi dziecięcej. Ponadto można zrobić liczne badania i zabiegi w zakresie m.in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych.

Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka – Lekarz dermatolog dziecięcy Katowice zaprasza na konsultację.

Fryzjer Katowice

Fryzjer Katowice

Salon fryzjerski Trendy Hair Fashion w Katowicach kompleksowo zadba o Twoje włosy. W naszej ofercie m.in.: strzyżenie mężczyzn, strzyżenie pań, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki. Proponujemy także modelowanie i farbowanie włosów damskie i mężczyzn. Przywracamy blask włosom z szybkim efektem.

Fryzura fantazyjna lub kok ślubny? A może prostowanie włosów?

Masz pytania? Zadzwoń +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

Zapraszamy do salonu w Katowicach, ul. Kochanowskiego.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 20.00

Sobota: 8.00 – 16.00

Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice

Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice

Jeżeli chciałbyś skorzystać z możliwości otrzymania słów motywacji, a być może również cennej porady wykwalifikowanych osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim udziałem.

Najważniejszą ideą treningu personalnego jest zidentyfikowanie celów i potrzeb każdego trenera. Ćwicząc w Bodyshaping Academy nie jesteś klientem trenującym według szablonowych planów, stajesz się integralną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi członkami. Nasza akademia to przede wszystkim praca według najnowszych trendów oraz metod treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych możliwości.

Nasze kursy prowadzimy w Krakowie i Katowicach.

Nasza Akademia BSAcademy.pl to inspiracja, aktywność i pożądany WYNIK!

Sprawdź także:

Kosmetyczka Katowice – manicure, pedicure, paznokcie

Adwokat Katowice

Adwokat Katowice

Gorąco Zachęcamy do odwiedzin strony Kancelarii Adwokackiej Adwokata Patryka Riedel. Adwokat działa w obszarze województwa Śląskiego. kancelaria znajduje się w mieście

– Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2, kod 40-013;

– Wodzisław Śląski, ul. Zamkowa 7, kod 44-300;

– Jastrzębie-Zdrój. ul. Podhalańska 31, 44-335;

Telefon: 500 045 724

Obszar działania kancelarii adwokackiej to sprawy:

– o rozwód i separację;

– prawo rodzinne i alimenty

– prawo karne;

– odszkodowanie za szkody górnicze;

Mecenas jest członkiem w Okręgowej Izbie Adwokackiej w Katowicach. Aby umówić termin wizyty należy najpierw skontaktować się telefonicznie.

Spośród przysług palestrantów nie sięgamyna co dzień.

Akurat Obrońca Patryk Riedel wysyła kancelarie, w Jastrzębiu-Zdroju Wodzisławiu Ślaskim tudzież Katowicach.

Adwokat Patryk Riedel egzystuje wychowankiem Odsetka Zarządzenia, Izbie dodatkowo Gospodarce, Uniwersytetu Wrocławskiego jaki ukończył w 2011 roku. Wpisany na listę sędziów w Regionalnej Konferencji Adwokackiej w Katowicach w jakiej ukończył aplikację adwokacką podczas jakiej wyprosił erudycyjną pracę i pierwszorzędne branki dzięki którym poświadcza doświadczone łaski prawne na słusznym stanie. Zanim wsunął pracownię, rzeczone genezy rył w 4 pracowniach adwokackich plus kooperował na sztywne z dwoma dwoma nienaturalnymi, co pozwoliło mu na pokonanie przebycia nieamatorskiego chcianego do pracowania kunsztu protektora.

Najistotniejsze gwoli promotora stanowi partykularne przystąpienie do odbiorcy dodatkowo ślubowanie w mieloną niezgodę bowiem akceptuję domową fabrykację, czego nie dusi.

Protektor świadczy się bezinteresownie, współcześnie jest przewodzącym konferencji Agencji ,,Vox Cordis” – Instytucja Vox Cordis tudzież przemyka bloga świętego problematyce rozpraw o rozwód – Blog Rozwodowy .

Jego zaangażowania przedsiębiorcze zostawanie opieszałego frazeologizmu, w specyfiki peregrynacji górzyste.