Prototyp

Prototyp

Studio Prototyp zostało stworzone z pasji projektowania unikatowych projektów, głównie przystosowanych do wymagań odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i dobry design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od pewnego czasu zajmujemy się również projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Wykonujemy kompleksowe usługi projektowania i zagospodarowania każdego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam przestrzeń została dobrze i prawidłowo wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się wykonywaniem projektów ogrodów. Zajmiemy się wykonaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Za sprawą naszego doświadczenia, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego poziomu wykonanego projektu ogrodu.

Usługi wykonywane przez naszą firmę, realizujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Działamy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Karta charakterystyki

Karta charakterystyki

Firma Biuro Doradztwa Chemicznego jest przedsiębiorstwem zajmującym się wykonywaniem usług, konsultacji oraz badań dla producentów i dystrybutorów wyrobów chemicznych. W ramach oferty wykonywanych przez firmę usług wchodzi między innymi przygotowywanie kart charakterystyki substancji chemicznych (MSDS) tj. opis zagrożeń jakie może spowodować dana substancja i opis jej właściwości fizycznych i chemicznych. Usługi związane z kartami charakterystyki obejmują także aktualizację i tłumaczenie kart charakterystyki. Do innych składników oferty Biura zaliczyć można usługi doradcze dotyczące dyrektyw REACH oraz CLP, usługi powiązane z DPL i tłumaczenia naukowe artykułów chemicznych z angielskiego na polski oraz z jęz. polskiego na jęz. angielski.