Kontrola dostępu Raciborz

Kontrola dostępu Raciborz

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się wszechstronną obsługą informatyczną małych i większych korporacji, głównie na obszarze woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych zaistniałych podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, instalujemy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także prowadzimy szkolenia dla pracowników.

Każda firma potrzebuje obsługi informatycznej. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala na redukcję wydatków na zatrudnienia oraz ograniczenie kosztów na szkolenia personelu. Dzięki wszechstronnej ofercie usług informatycznych gwarantujemy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na rozbudowie własnego biznesu.

Naszą zaletą jest rzetelna wiedza zyskana podczas wieloletniej pracy w różnych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas priorytetem są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Balustrady ze stali nierdzewnej.

Stal kwasoodporna dzięki swej możliwosci kształtowania to materiał idealnie nadający się na wszystkie elementy balustrady. Idealnie wygląda w połączeniu z drewnem, szkłem i innymi materiałami. Aktualnie najczęściej wybieranym profilem na balustrady są przkroje okrągłe o różnych wymiarach w tym najczęciej stosowane mające średnicę 38, 42 lub 51 mm. Natomiast zamknięte profile prostokątne wykorzystywane są do nowoczesnych balustrad.Powierzchnia stali jest wykończona w postaci szlifowania lub polerowania. Stal szlifowana jest praktyczna i elegancka gdyż nie widać na niej zarysowań. Trzeba jednak pamiętać, że im szlif jest grubszy, tym stal łatwiej się brudzi. Innym gatunkiem jest stal polerowana. Ponieważ jest miękka, łatwo ją uszkodzić, rysuje się, a z upływem czasu matowieje. Balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego balustrady z kwasówki można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.