Solter – biuro rachunkowe w Tychach

Solter - biuro rachunkowe w Tychach

Potrzebujesz dobrego księgowego, który poprowadzi księgi w Twojej firmie, aczkolwiek masz poważny kłopot z jego odszukaniem? Jeśli tak, powinieneś się do głębi zapoznać z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi na najwyższym poziomie, angażuje kompetentnych ekspertów jak również oferuje faktycznie konkurencyjne warunki współpracy. Wszystko to sprawia, że znalezienie w Tychach lepszego podmiotu świadczącego usługi księgowe nie będzie wcale prostym zadaniem. Nie trać więc czasu, tylko jak najszybciej się z nami skontaktuj, a przedstawimy Ci detale naszej oferty.

Optyk w mieście Tychy

Optyk w mieście Tychy

Najlepsi okuliści na Śląsku pracują w Tychach w salonie Foto-Optyka. Nie ma w tym ani słowa przesady ponieważ kilkudziesięcioletnie doświadczenie w funkcjonowaniu placówki, położonej w samym centrum Tych a także fachowej kadrze lekarzy okulistów oraz optyków żadne problemy ze wzrokiem nie mają dla nas tajemnic a to dla naszych pacjentów świetna wiadomość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, którą zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Mamy również atrakcyjne rabaty na produkty znanych marek w naszym sklepie mieszczącym się w tym samym budynku.

Megalazienki, mega oferta

Megalazienki, mega oferta

Megalazienki.pl to jeden z największych sklepów internetowych z wyposażeniem łazienek. Posiadamy w ofercie wszystkie produkty czołowych producentów ceramiki, armatury i płytek z Hiszpanii, Włoch, Niemiec oraz Polski. Nasi świetnie przeszkoleni konsultanci są w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie dostosowane do konkretnej łazienki i potrzeb klienta. Można też skorzystać z usługi projektowania łazienki przez naszego projektanta który został doceniony na wielu ogólnopolskich konkursach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty oraz możliwości zaprojektowania łazienki jak również odwiedzenia strony.

Przeprowadzki firm Tychy

Przeprowadzki firm Tychy

Firma transportowa Tychy jest firmą transportową utworzoną w końcu lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. W wstępnej fazie funkcjonowania firmy robiliśmy ogólnie prosty przewóz drogowy. Ale po paru latach aktywności przeprowadzka oraz relokacja sprzętów stały się decydującymi pierwiastkami naszych usług. Specjalizacja ta dopuściła naszej jednostce na energiczny awans w tym segmencie branży. Zamysłem i motywem głównym firmy Przeprowadzki Tychy jest zagwarantowanie najlepszego standardu usług w branży relokacyjnej. Pragniemy nie jedynie być widziani jako dostawca dużego standardu usług, aliści również być wprawnym konsultantem naszych partnerów we wszelakich sprawach zawierających kwintesencję naszej działalności.

Specjalizujemy produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Specjalizujemy produkujemy: rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne

Zakład Sprzętu Rehabilitacyjnego,ZSR,Firma Misiarz z Tychów funkcjonuje na rynku już od 1987r., naszą specjalnością jest produkcja sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z niedowładem kończyn .

Wykonywane przez nas produkty zostały skonstruowane przy współpracy rodziców niepełnosprawnych dzieci, lekarzy i rehabilitantów. Dzięki temu charakteryzuje je funkcjonalność, pożądane walory zdrowotne i estetyczne.

Produkujemy rowery trójkołowe, urządzenia pionizujące, rowery rehabilitacyjne, rowery trójkołowe rehabilitacyjne, chodziki balkoniki, pojazdy z napędem specjalnym, wózek specjalny z fotelikiem samochodowym,

Realizujemy nietypowe zlecenia , dostosowujemy sprzęt innych producentów do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Wykonujemy lub dostosowujemy sprzęt rehabilitacyjny według zaleceń rehabilitanta, lekarza lub potrzeb zamawiającego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na wykonane usługi udzielamy dwu letniej gwarancji.

Przydomowe oczyszczalnie

Przydomowe oczyszczalnie

W obecnych czasach przydomowa oczyszczalnie ścieków to nie tylko ekologiczna moda ale powoli wymóg przepisów. Wybór takiej oczyszczalnie jest też dobrym krokiem w dbałości o swój domowy budżet oraz środowisko naturalne w swojej najbliższej okolicy. Oczyszczalnie firmy Feliksnavis to innowacyjne rozwiązanie łączące w sobie zalety oczyszczalni ekologicznych i biologicznych. Dodatkowymi atutami tego urządzenia są niskie koszty eksploatacji oraz niewielkie rozmiary pozwalające na montaż prawie na każdej działce. Dzięki tej oczyszczalni zapomnisz co to wywóz nieczystości oraz o dodatkowym obciążeniu domowego budżetu.

Projektowanie gazet

Projektowanie gazet

Dzięki przedstawianej witrynie każdy potencjalny użytkownik może zapoznać się z ofertą drukarni. Wśród jej najpopularniejszych działań znajduje się realizacja szeroko pojętej promocji. Firma ta nie jest więc jedynie drukarnią, a kompleksowym przedsiębiorstwem zajmującym się drukiem i przygotowaniem materiałów do druku. W kwestii reklamy, firma proponuje przygotowanie strategii reklamowej, pełną identyfikację wizualną (między innymi logo), druki firmowe, budowanie witryn internetowych, projektowanie reklam, czy też tworzenie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, np. billboardy, czy też tablice informacyjne. Jest to wobec tego usługa zawierająca całość kampanii marketingowej, bez pomijania jakiejkolwiek fazy.