Usługi księgowe EFEKT – Żory

Usługi księgowe EFEKT - Żory

Masz zamiar uruchomić działalność gospodarczą, mimo to konsternują cię formalności i koszty biura rachunkowego?

A może masz już swoje przedsiębiorstwo i współpracujesz z biurem rachunkowym, ale sądzisz, że płacisz zbyt wiele?

Dla nowych biznesmenów oferujemy gratisową pomoc podczas rejestracji firmy we wszystkich urzędach i zajmiemy się czasochłonnym wypełnieniem dokumentów. Na skutek czego nie tylko zaoszczędzisz stresów powiązanych z wizytacją w kilku urzędach, ale też swój bezcenny czas. Co więcej, przez początkowe trzy miesiące uiścisz opłatę za nasze usługi jedynie 50 zł netto co miesiąc!

Jeśli zaś w tej chwili prowadzisz swoją firmę, a kwota, jaką opłacasz obecnemu biuru księgowemu wydaje się być za wielka, zgłoś się do nas!

Zagwarantujemy Ci niższą stopę aniżeli do tej pory, a przez początkowy miesiąc możesz nas sprawdzić za wyjątkowe 1zł, abyś mógł przekonać się do wysokiej jakości naszych usług !

Hotele w Żorach

Hotele w Żorach

Żory są miastem leżącym w pięknej, południowej części Polski. Turyści, którzy chcą pozostać na jakiś czas w tejże okolicy, mogą liczyć na szereg hoteli i pensjonatów posiadanych przez Żory. Każdy hotel żory to idealna alternatywa noclegowa dla ludzi chcących się zrelaksować i poznać Górny Śląsk. Noclegi w żorach są dość tanie. Turyści mieszkający w Żorach mogą bez jakichkolwiek problemów zwiedzać zachwycającą okolicę. Żory to niewielkie, zaciszne miasto. Zachęcają turystów swoją przytulnością i miłą atmosferą. Decydując się na pokoje w żorach można mieć pewność, że będą wolne w każdym interesującym nas terminie. Dla osób ubóstwiających ciszą i spokój, hotele w Żorach okazują się być najlepszym miejscem na relaks. Jeżeli dla kogoś nie ma miejsca w Żorskich pensjonatach, to bez wątpienia znajdzie je w Rybniku. Hotele w rybniku też ujmują swoim stylem i gościnnością. Wybór pensjonatów w Żorach jest tak wielki, że każdy podróżnik znajdzie właściwy dla siebie nocleg. Górny Śląsk zaprasza do siebie.