Weekend na Mazurach

Weekend na Mazurach

Nie ma nic lepszego jak spontaniczna wycieczka za miasto w weekend. Co więcej, nic tak nie regeneruje i relaksuje! Na taką okazję warto wybrać się np. na Mazury, gdzie panuje wyjątkowo korzystny klimat.

Jeśli znajdziesz się w okolicach Ełku, proponujemy wynająć pokój w Dworze Mazurskim Laśmiady, zlokalizowanym na terenie gminy Stare Juchy. To właśnie tu, gdzie przyroda jest na wyciągniecie ręki, możesz spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie przyjaciół.

Znajdziesz tu wiele atrakcji. Jeśli pogoda dopisze, możecie np. zażywać kąpieli słonecznych na zamkniętej plaży i pływać w jeziorze. Wieczorem można rozegrać partyjkę bilarda w budynku rekreacyjnym. Te i mnóstwo innych rozrywek czeka na Ciebie w Mazurskim Dworku.

Zapraszamy!

Mazury

Mazury

Mazury to wyjątkowy region naszego kraju charakteryzujący się unikalną florą i fauną. Czyste powietrze, dużo jezior, beztroska to nie jedyne z atutów Mazur. Możemy zorganizować niezapomniane ferie oraz sylwester, wesela, konferencje mazury. Jesteśmy usytuowani nad samym jeziorem Gołdopiwo wyjątkowo czystym, możemy pochwalić się długi pomost i duży kwiecisty ogród. Możemy pochwalić się również przytulnymi pokojami (część z sauną), mamy również murowane domki na mazurach, jak również kawiarnię, jakuzzi. Do naszych plusów należą również miła obsługa możliwość organizacji konferencji. Nasz zawsze przytulny ośrodek wczasowy mazury zachęca do rezerwacji pakietów pobytowych.