Czartery mazury

Czartery mazury

Wczasy nad jeziorem – chcesz pomysłu na wypad z żoną. Zajrzyj na czarter jachtów. Z nami będziesz wyśmienicie się bawił. Dostarczymy Ci wielu pomysłów i atrakcji na zabicie nudy. Czarter jachtów mazury to idealny pomysł na słoneczne, letnie dni.

pragniesz zapewnić sobie mnóstwo atrakcji na wolne dni od pracy to lepiej sprawdź na czarter mazury. Jachty to jeden z lepszych pomysłów na spędzenie wolnych dni poza domem. Czartery jachtów zapewnią Ci wielu atrakcji i dobrze spędzonych chwil. Wczasy w górach to miejsce gdzie odnajdziesz siebie. kliknij moją stronę www i zapoznaj się z naszymi jachtami, ich wyposażeniem i funkcjonalnością. Dzieki nim odbędziesz naprawdę niezapomnianą przygodę na Mazurach – w Krainie Jezior, albo możesz spedzić wczasy nad morzem .

Czarter Jachtów Mazury

Czarter Jachtów Mazury

Mazur Wind prowadzi czarter jachtów. Na jej wyposażeniu są m. in. łodzie FORTUNA 29. Tenwygodny, ponad 9 – metrowy jacht został utworzony dla załogi składającej się z 8 osób . FORTUNA 29 jest idealna do bezpiecznego pływania rodzinnego, wymagającego przestrzeni w kokpicie i pod łodzią. Na firmowej witrynie internetowej mazurwind.pl o znajdziesz pełną galerię fotografii naszych jachtów. W dodatku mamy atrakcyjny pensjonat, inaczej Rybaczówka.