Trak poleca

Trak poleca

Jeśli podjęliście decyzję o budowie niewielkiego domu działkowego na osobistej parceli to pamiętajcie, że budowle o pow. nie przekraczającej 25m kw nie potrzebują decyzji na budowę – zobacz listę ofertową Trak Ostróda, co naprawdę niebagatelnie obniża koszt takiej inwestycji. Kto w swoim życiu sam nie nadzorował inwestycji budowlanej nie wie, co za koszty są powiązanie z wydaniem administracyjnego pozwolenia na budowę. Nie mamy na myśli, że chodzi o koszty administracyjne, bo bywająmogą być one ogólnie małe, niemniej jednak o wszelkie koszty związane z projektem, licząc od tych najwyższych to będą: adaptacja projektów do warunków rzeczywistych, wydatki na projekt gotowy, wydatki na mapy geodezyjne. Razem są to koszty od dziesięciu tysięcy wzwyż w górę, w zależności od założeń udziałowca w inwestycji.

Bydło mięsne

Bydło mięsne

Chciałbyś jeść zdrowe oraz czyste mięso, jakie jest uzyskiwane z bydła ? Jest na to środek ! Zgłoś się do nas, a będziesz miał gwarancję, że zwierzęta, jakie wypasają się u nas to znakomitej jakości zwierzęta przeznaczone do uboju. Nie chcemy tutaj nikogo urazić, jednak jak od dawna wiadomo, mięso to istotna sprawa naszych posiłków codziennych, dlatego wymaga ono być świeże oraz czyste. Chcemy, żeby nasz użytkownik utrzymywał z nami stały kontakt, gdyż to on ocenia nasze mięso, jakie przetwarzamy, oraz to od niego zależy kondycja naszych produktów. Mamy nadzieje, że każdy użytkownik, który posmakuje mięsa z naszej hodowli będzie pewien, że to mięso jest tym najdoskonalszym, jakie zjadł.

Domki drewniane

Domki drewniane

Firma Dela & Hatowski – twój dom na mazurach, zajmuje się handlem nieruchomościami takimi jak: sprzedażą oraz budową domów letniskowych, domów drewnianych oraz domów murowanych a także sprzedażą działek budowlanych i rekreayjnych. Obecnie firma ma do zaoferowania kilka działek budowlanych na terenie miejscowości Kotkowo nad jeziorem Gil niedaleko gminy Łukta w województwie Warmińsko – Mazurskim.Oferowane przez nas działki są umiejscowione od 200 do 1000 metrów od jeziora Gil, położone są w lasku i są dostępne w dwóch wariantach, z pozwoleniem na budowę oraz bez pozwolenia. Zachęcamy wszystkich chętnych do zakupu działek budowlanych bądź działek rekreacyjnych na terenie mazur.

Jeżeli zdecydują się państwo na zakup jednej z naszych Mazurskich działek oraz skorzystają państwo z naszej oferty budowy domu drewnianego na mazurach bądź domu murowanego. To nasza firma zajmie się organizacją wszelkich potrzebnych pozwoleń oraz fachowo doradzi państwu co do wyboru odpowiedniego projektu mazurskiego domu. W końcu wielu z nas marzy o swoim własnym domu na Mazurach a firma Dela & Hatowski pomoże wam w realizacji tego marzenia.